נייד תקציבי (עד כ- 3500 ש"ח) לשימוש כללי (עבור סטודנטית) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד תקציבי (עד כ- 3500 ש"ח) לשימוש כללי (עבור סטודנטית)

Ido.G

Recommended Posts

שלום,

אחותי מעוניינת לרכוש תקציבי. מה חשוב? בעיקר האיכות, פחות ביצועים.

חובה 3 שנות אחריות.

כל המחשבים שאני מציין הם עם (חובה) והרד דיסק בגודל של 250GB (לא אתן לה לקחת פחות).

האפשרויות הן:

1.

Lenovo G530 ב 2790 ש"ח + 590 ש"ח להרחבת אחריות. סה"כ, 3380 שקל.

(T3400, 3GB RAM)

יתרונות ידועים: עמיד, מקלדת טובה, מסך טוב, 3GB .

חסרונות ידועים: אין NUMPAD, מעבד יותר ישן.

2.

ACER ASPIRE 5738Z ב 2950 שקל.

(T4200,2GB RAM).

הבעיה עם האייסר הוא שלא ברור לי מה הולך עם האחריות. האם אפשר להרחיב אותה, ואם כן, כמה זה עולה? :s05:

יתרונות ידועים: אמורה להיות לדגם הזה מקלדת טובה, אמור להיות מסך טוב, מעבד עדיף במעט, המון פ'יצרים, NUMPAD,

DDR3.

חסרונות יודעים: "מגנט" טביעות אצבעות, רק 2GB של , איכות בניה פחותה משל לנובו??? :s05:

3.

Dell Inspiron 1545 ב 3450, כולל 3 שנות אחריות.

(T4200, 2GB)

יתרונות ידועים: איכות כללית טובה, מחיר סביר יחד עם עם 3 שנות אחריות+הרבה פיצ'רים יחסית ללנובו, מעבד עדיף במעט על הלנובו.

חסרונות ידועים: לפי ביקורת שקראתי מסך בינוני, "מגנט" טביעות אצבעות, רק 2GB .

אודה לכל מי שיעזור לי בבחירה,

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת ביצועים הם יחסית שקולים (לפעמים זה מנצח ולפעמים השני), אבל ה T4200 עדיף מבחינת צריכה, לא? (מיוצר בתהליך ייצור מתקדם יותר)

האמת שחשבתי על ה N500, הבעיה שלו היא שיש אותו רק במפרט יקר יותר.

מה אתה אומר על האייסר מול הלנובו?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היא מניידת את המחשב ללימודים, לדעתי עדיף להשקיע את התקציב בניידות או לשקול נטבוק (תקציב קצת נמוך בשביל מחשב 13.3" אבל אפשר לגרד כמה אופציות עם חריגה קטנה). להסחב ללימודים עם מחשב 15.4" יהיה הרבה יותר סיוט מכל הבדל בין כאלו או אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא צודקת, כשאנשים רואים אצלי את ה 10" הם ניגשים אלי ומתחילים לשאול שאלות וחלקם לא ראו דבר כזה לעולם זה גם מה שהפתיעה אותי.

אני מניח מפני שהם ממש טריים בשוק הרחב ,הרי לא ממזמן הם עלו מעל ל 2000 ש"ח והיו עד 8.9" .

המון אנשים אומרים שהם הצטערו שקנו את ה"נייד" שלהם כי הוא לא באמת ולמי שאין צמוד מתבאס להוציא אותו מהבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר באמת לעבוד עם נטבוק בתור מחשב (כשמו כן הוא). זו לא אופציה.

המחשב אמור לשמש גם בתור מחשב "לכל דבר" (מעיין desktop replacement, אם תרצו) ולכן 15 אינץ' it is. תודה על העצה, בכל מקרה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...