אימונים בבית - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אימונים בבית

alexpir

Recommended Posts

ממה שידוע לי שכיבות סמיכה על אגרופים נעשים בשביל לחזק את האגרוף, לפחות כך נאמר לי בטאי בוקס... שכיבות סמיכה על ידיים פשוטות (עם חימום טוב לפני) לא מזיקות למפרקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למכשיר שהבאת מכשיר משולב בסיסי שאם שמתי לב יש בו אפשרות לשרירי גב [המוט הארוך שאתה מוריד ומעלה]

"ופרפר" לחזה.

אתה צריך לדעת תמיד לעשות את התרגיל נכון אם זה בשרירי הגב להתאים את גובה הכיסא ,לתפוס רחב ולהוריד כמה שיותר לכיוון החזה ואתה מן הסתם אמור להוציא את החזה בתרגיל ,להוציא תמיד אוויר במאמץ ובחזרה אתה מכניס אוויר,

יש לא מעט הדגשים נוספים , גם ריצה היא לא ממש בריאה בחוץ צריך לשלב בין הליכון לבין ריצה/הליכה מהירה בחוץ בגלל שבהליכון לדוגמא יש בולם זעזועים שכל פעם שאתה דורך הגוף שלך לא מקבל זעזוע בשונה שאתה עושה את זה בחוץ [ואל תגיד לי יש לי איזה נעלי סקוני] זה לא הענין .

אחי התאמן לגיבוש לדובדבן כמעט שנה וחצי אימון מסיבי בבית זה אומר מריצות של קילומטרים כל יום ובבית מוט כיפוף ועוד כמה דברים.

וגוף "גדול" לא היה לו היה לו זרועות קצת רחבות אבל כן היה לו קוביות דבר שמאוד קשה להגיע אליו גם אתה יכול לראות מאמנים בחדר שלא לכולם יש קוביות להרבה יש פלג גוף עליון רחב וזרועות [וחלקם אני מ אמין לוקחים אבקת חלבונים] בכל מקרה אם אין לך זמן לחדר אז זה עדיף מכלום .

חדר יש בו אווירת אימון/מאמן אישי שיוכל להיות איתך והלדריך אותך לעשות נכון,ואולי תכיר כלה[סתם :P].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...