המלצה לשולחן ביליארד - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לשולחן ביליארד

eliil1

Recommended Posts

לא בטוח שמישהו פה יודע משהו על זה,או שיש לו ניסיון, אבל חשבתי לנסות.

אני צריך שולחן ביליארד אמיתי מקצועי, בתקציב עד 4000 ש"ח (אפשר לחרוג , על איכות לא מתפשרים ;D אבל לא להציע שולחנות ב10K !!)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציע לך לבדוק את "השולחן הירוק".

הם יושבים בדרך השלום. יש להם גם אתר:

http://www.greentable.co.il/info_items.asp?id=73

אני כבר אומר לך מראש שב לא קיימים שולחנות(יד ראשונה) מקצועיים. רק סמי מקצועיים.

בנוסף אתה צריך להחליט אם אתה רוצה שולחן סנוקר או פול(בגדול- חורים גדולים או קטנים).

אה, וציוד לשולחן גם עולה כמה מאות טובים לפחות(שני מקלות, צ'וק, מנורה לשולחן?).

לשיקולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי לפעמים נותנים כבר שני מקלות ,סט כדורים ומשולש כבר עם השולחן (אם השולחן ברמה טובה..שזה מהש אני מחפש) אבל אפילו אם לא, זה כלום, זה שטויות, גם תאורה אני מתאר לעצמי שזה לא ממש משהו קשה להשגה , איזה 3 נורות תלויות מעל וסיימנו.

עכשיו לגבי השולחן, הסתכלתי פה בשולחני פול:http://www.greentable.co.il/catalog.asp?category=059

זה נראה כמו צעצועים =SSS

אני רוצה משהו עם מראה קלאסי, אמיתי והכי חשוב איכותי. הגודל גם, לא רוצה קטן, רוצה שיהיה מראה אמיתי. זה יהיה בחדר הפנוי במיוחד בשביל זה. שולחן בליארד, איזה מקרר קטן ליד, אולי , ועוד..

8 פיט מספיק לדעתך ? (אני לא מתמצא בגדלים כאילו, כמה זה 8 פיט?)

אך אני רוצה לציין שאני לא צריך ממש שולחן ב10000 שקל, שיהיה איכותי וחברה טובה והכל אבל לא עד כדי כך...

אני מאמין שבערך ב5000 ש"ח , עם אפשרות לחריגה קטנה אפשר למצוא משהו טוב. אם לא, תראה לי בבקשה איפה אפשר למצוא ביד שנייה משהו טוב? :)

תודה

אגב , איך זה?

http://www.greentable.co.il/info_items.asp?id=2

[br]פורסם בתאריך: 9.07.2009 בשעה 00:39:17

כדאי לך להחליט על איזה שולחן אתה רוצה קודם.. אני למשל אוהב לשחק רק על סנוקר 9. גם פול וגם סנוקר.

אממ אני חושב שאפשר יהיה לשחק גם 8 וגם 9

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל השאלה היא כמה מקום יש לך במרתף(שם אתה תשים אותו נכון?).

תדמיין שיש לך שולחן של 2.4מטר על 1.4 מטר, ותוסיף לזה כמטר וחצי לכל כיוון(סה"כ כ 4 מטר על 3 מטר), במקרה של 8 פיט בלבד.

אחרי שעשית זאת, לך למועדון סנוקר(לינקולן/סקורס לדוגמה- יש בת"א), ותראה מה מתאים לך.

אה כן והשולחן שהבאת עולה כ 13,000 ש"ח(להערכתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל השאלה היא כמה מקום יש לך במרתף(שם אתה תשים אותו נכון?).

תדמיין שיש לך שולחן של 2.4מטר על 1.4 מטר, ותוסיף לזה כמטר וחצי לכל כיוון(סה"כ כ 4 מטר על 3 מטר), במקרה של 8 פיט בלבד.

אחרי שעשית זאת, לך למועדון סנוקר(לינקולן/סקורס לדוגמה- יש בת"א), ותראה מה מתאים לך.

אה כן והשולחן שהבאת עולה כ 13,000 ש"ח(להערכתי).

לא זה לא יהיה במרתף. אלא בחדר בבית. חדר בערך 15 ו16 פלטות לכל כיוון , כל אחד זה בערך 20 ס"מ , אז בערך 300 ס"מ אורך ולרוחב החדר. 8 פיט יתאים? ואיך הוא אבל זה נחשב כגודל סטנדרטי , לא קטן מדי?

ומה 13000 0_0 אתה בטוח חח?

טוב נו אז מה יש משהו בסגנון כזה אבל יותר זול?

כדאי לי לקנות שולחן כזה אולי מיד שנייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב מה כתבתי לך,

אם אתה קונה 8 פיט, אתה צריך כ-4 מטר אורך וכ-3 מטר רוחב פנוי בחדר.

אם החדר שלך בצורה ריבוע, אז לאורך השולחן יהיה לך רק 60 ס"מ מרווח בין השולחן לקיר. זה ללא ספק לא מספיק.

8 פיט זה המינימום מבחינתי כדי לדמות משחק אמיתי(פחות מזה זה צעצוע).

מותר לשאול בן כמה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקלות וכדורים זה לא בעיה, כמו שאמרתי לפעמים נותנים ביחד עם השולחן אם הוא בין היקרים ואם לא אז אני יכול להשיג כבר לבד מאיזה מקום במחיר סמלי(ויש אפשרותת אפילו שבחינם)

\לגבי החדר, אני אנסה אז להחליף בין החדרים(שלי והחדר הפנוי), אני אשים את השולחן אז בחדר הגדול יותר (הוא יותר מ3 על 4)

מה הגודל הסטנדרטי כאילו שיש נגיד במועדוני סנוקר ?

במקרה הכי גרוע, איפה אפשר למצוא משהו טוב ביד שנייה?

ואני בן 16..וחצי..

למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה המימדים של 9 פיט?

אני פוחד פשוט שזה יהיה גדול מדי (הרי צריך גם מרווח לא קטן בין השולחן לקיר..)

ותגידו, על מה אני צריך להסתכל כאשר אני בוחר שולחן ביליארד. כאילו נראלי שאפשר למצוא גם בגודל ענקי ובעיצוב הרצוי (הקלאסי שאני אוהב) במחיר די זול. אבל במה הוא שונה? במותג? באיכות העץ? אם כן, אז איך אני יודע מאיזה עץ בנוי השולחן ואם הוא טוב ויחזיק לאורך הרבה זמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...