המלצה למצלמה חדשה לאחותי - קומפקטית קטנה עד 1200 ש"ח - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למצלמה חדשה לאחותי - קומפקטית קטנה עד 1200 ש"ח

sagi_10

Recommended Posts

שלום לכולם,

מילאתי את השאלון על מנת לתת לכם(המומחים) הכוונה מדויקת לצרכים של אחותי :

# מה התקציב הכולל למצלמה, וכרטיס זכרון? 1200 ש"ח

# אילו נושאים אתה מתכוון לצלם? באילו תנאי תאורה - בעיקר באור יום או גם בתנאי תאורה חלשים יותר? צילום בתוך הבית,קצת לילה ואפשרות לתמונות נופים

# האם אתה מתכוון לצלם באור חלש ללא פלאש? בדף הזה תוכל לקרוא על ההבדלים בין צילום ללא , צילום עם ישיר וצילום עם חיצוני (ישיר ומוקפץ). לא

# האם יש לך נכונות לצלם באור חלש עם חצובה? לידיעתך, חצובה הכרחית לצילום נופים ליליים. העלות של חצובה בסיסית נעה בין 200 ל-400 ש"ח, ושל חצובת שולחן בין 50 ל-150 ש"ח. אין צורך בחצובה

# האם יש לך נכונות לצלם עם חיצוני? לידיעתך, פלאש חיצוני מאפשר לצלם בקלות תחת תאורת חדר - ללא מריחות תנועה כתוצאה מרעידות היד או תנועה בנושא, ועם תוצאות הרבה יותר מחמיאות מאשר עם פלאש פנימי. העלות של פלאש כזה יד שניה נעה בין 400 ל-600 ש"ח או 1000 עד 1200 ש"ח לפלאש חדש. אין צורך

# האם חשוב לך לצלם באור חלש ללא חצובה וללא פלאש (כלומר בהחזקת המצלמה ביד)? כן

# האם אתה משתמש כיום במצלמה דיגיטלית אחרת? אם כן, מה שם היצרן והדגם, ומה חסר לך בה? Nikon P5 שהיא הצליכה לרצוח,הייתה בסדר גמור עד יומה האחרון

# האם אתה מתכוון להדפיס או לצפות בתמונות על גבי מסך? אם הראשון, מהו גודל הנייר המקסימלי שאתה מעריך שתרצה להדפיס? לא

# מהו טווח העדשה במ"מ שחשוב לך? שים לב שמכפלת הזום (למשל X10) אינה נתון מועיל בבחירת . הנתון החשוב הוא טווח העדשה במ"מ. המאמר הזה ייתן לך מושג לגבי לגבי הטווחים השונים. רצוי זום אופטי של 3X ומעלה

# כמה מהותייים לך המשקל והגודל של המצלמה? האם תתפשר על תכונות או על איכות תמונה עבור שנכנסת לכיס? האם עם יכולות גבוהות יותר, אבל שדורשת נרתיק נפרד היא אופציה מבחינתך? חשוב מאוד שהמצלמה תהיה קטנה במיוחד וקלה מאוד,בנוסף רצוי שתהיה "לא מכוערת" לפי בקשת אחותי המוזרה

# האם אתה נעול על יצרן מסויים? אם כן, מדוע? לא,מחפשים את התמורה הכי טובה לכסף

בנוסף אנחנו לא מעונינים במצלמה בעלת כרטיסי xD

זהו, :)

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר דגמים של קומפקטיות ואני בטוח שאורן יוכל לעזור לך יותר, אבל אני רק יכול להמליץ לך לבדוק שהעדשה של המצלמה מתחילה מטווח רחב של בערך 28

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...