שאלה לגבי החלפת מקלדת בנייד (ל BACKLIT) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי החלפת מקלדת בנייד (ל BACKLIT)

eliil1

Recommended Posts

אוקיי תודה על התשובה.

יש דרך אחרת אולי לעשות ככה שבחושך המקשים יאירו ? אולי מדבקות מיוחדות או משהו =S

ועוד שאלה, יש למחשב הזה אחריות בארץ? או שזה תלוי אם קונים אותו פה או מייבאים מחו"ל?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה בדיוק ידע באלקטרוניקה, 10 יחידות במגמת אלקטרוניקה ומחשבים סוף סוף ישתלם לי =P ?

אבל למה אתה מתכוון , להוציא את המקלדת, לעשות לוח(כמו מן מטריצה דקה) עם לדים לשים מתחת ואז עליו לשים בחזרה את המקלדת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק.

אתה צריך להוציא את המקלדת, לפרק אותה, להדביק רפלקטור בחלקה התחתון, ואז להוסיף מספר לדים בצידי המקלדת.

בנוסף, צריך לחורר כל מקש בהתאם לאות ולהדביק במקום מעין חומר פלסטי חצי שקוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק.

אתה צריך להוציא את המקלדת, לפרק אותה, להדביק רפלקטור בחלקה התחתון, ואז להוסיף מספר לדים בצידי המקלדת.

בנוסף, צריך לחורר כל מקש בהתאם לאות ולהדביק במקום מעין חומר פלסטי חצי שקוף.

אני יכול לנסות, אבל אני פוחד שאני אקלקל שם משהו, וגם האחריות אז כנראה לא תחסה את זה... לא יהיה זול יותר ללכת לאיזה חברה שעושה דברים כאלה? הרי נגיד יש את החברות האלה שחורטות אותיות על המקשים, אז אפשרי שהם יחרטו וישימו חומר שקוף כזה ? לדים בצידי המקלדת אני חושב כבר לא תיהיה בעיה לעשות בעצמי... אני רק מקווה שלא יווצר מצב שבצדדי המקלדת יש יותר תאורה מאשר במרכז (לפחות שלא יהיה ממש בולט לעין)

אגב, לא ממש הבנתי לאיזה רפלקטור אתה מתכוון, תוכל בבקשה להביא תמונה או לתאר מה זה? אני יודע שיש נורה כזאת, אבל זה קצת גדול מכדי לשים מתחת למקלדת =S כנראה שלא הבנתי למה התכוונת

ומה אתה חושב על למשל לשים פרספקט מתחת למקלדת,לשייף אותו כדי שיחזיר אור ואז כאילו לשים לדים בצידי המקלדת? יעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיר LED UV?

אם לא אז כדאי שתכיר..

ברגע שאור UV פוגע במשטח לבן המשטח הזה יזרח, אולי אתה מכיר את האפקט של החולצות הלבנות במסיבות?

בקיצור עזוב אותה מלקדוח את המקלדת, 2 לדים UV בכמה שקלים שישוקעו בחלק העליו של המסך עם סווית כלפי מטה יעשו את העבודה מעולה!

אם אתה רוצה אתה יכול לשים לד לבן ואז זה ממש יאיר לך את כל המשטח של הלפטופ...

ועוד סוד קטן.

אם יש לך מצלמה בלפטופ 99% שהיא מחוברת לפורט , עכשיו אתה כבר יודע מאיפה יהיה לך חשמל ללדים, רק אל תשכח נגד 330 אום בטור לכל לד..

בהצלחה :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...