Silicon Power 32GB eSATA/USB SSD Drive (סיקור קצר) - ביקורות ומדריכי גולשים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Silicon Power 32GB eSATA/USB SSD Drive (סיקור קצר)

LazyCat

Recommended Posts

אחרי חיפוש נרחב ושיקולים שונים, היום הגיע אלי בדואר רשום ה-

Silicon Power 32GB eSATA/USB Drive.

מדובר ב- DOK עם תמיכה ב- eSATA וב- (ע"י כניסת Mini וכבל).

ה- DOK הגיע בתוך קופסא קטנה (זהה לזו בתמונה רק כתוב עליה 32GB) עם כבל Mini USB ל- USB ומדריך למשתמש, הוא בא בצבע שחור מטאלי מבריק, בצד אחד כניסת ה- Mini USB ובצד השני יציאת eSATA התומכת בתקן החדש של ועם לוחות אם מתאימים מספקת חשמל דרך ה- eSATA ל- DOK.

siliconpoweresataflash0.jpgsiliconpoweresataflash0.jpg

siliconpoweresataflash0.jpg

ה- DOK עצמו לא נכנס לקטגוריית ה- DOKs הקטנים, אך הוא קל משקל ובהחלט מתאים לנשיאה בכיס לכל מקום, מה שמסרבל קצת את העסק זה הכבל הנלווה שרק בעזרתו ניתן לחבר ל- ו/או ל- eSATA שלא מהדור החדש (ללא מקור מתח).

הביצועים שלו ב- eSATA הם מהטובים בקטגוריה, וגם ב- הוא אחד ה- DOKs המהירים ביותר.

ביצועי eSATA -

ממוצע קריאה: 84.7MB/s

ממוצע כתיבה: 40.5MB/s

קריאה:

spesatawrite02.jpg

כתיבה:

spesatawrite01.jpg

ביצועי USB -

ממוצע קריאה: 33MB/s

ממוצע כתיבה: 25.4MB/s

קריאה:

spusbread01.jpg

כתיבה:

spusbwrite01.jpg

כשה- DOK מחובר ב- eSATA נורה כחולה נדלקת קבוע, ונורה אדומה מהבהבת כאשר מתבצעת פעולת קריאה/כתיבה.

כשה- DOK מחובר ב- USB נורה ירוקה נדלקת ומהבהבת כאשר מתבצעת פעולת קריאה/כתיבה.

התענוג עלה לי כולל משלוח מאירלנד כ- 440ש"ח, שווה כל שקל :xyxthumbs:

אני מתנצל מראש על איכות התמונות, התאורה זוועה, וזמני קצוב...

img0925sf.jpg

64829556.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד, אבל אתה לא מוצא את זה ממש לא נוח שאין חיבור על ההתקן עצמו? ז"א ברוב המקומות למחשבים אין חיבורי ESATA

(חדרי מחשבים של מקומות לימוד, קפה, כל בן שנה ואחורה, רוב הנייחים וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, כפי שציינתי הכבל הופך את העניין לקצת יותר מסורבל (בהשוואה ל- DOK רגיל כמובן), אך עדיין לא בצורה כזו שמציקה או גורמת לחשוב פעמיים אם לקחת את ה- DOK איתי לכל מקום שארצה (בניגוד ל-2.5" HDD נייד שברשותי)...

לדעתי יש יתרון בכך שה- DOK מצוייד ב- Mini ולא ב- יציאת רגילה, כמעט בכל מקום שתלך אליו יהיה כבל Mini (כבל סטנדרטי של נגני אודיו, טלפונים סלולרים, מצלמות ועוד...) כך שלא תמיד תצטרך להסתובב עם כבל (קצר מאוד) בכיס, לעומת זאת כבל נקבה לזכר ממש לא שכיח.

ברוב המחשבים שאני משתמש יש כניסת eSATA חלקם בתקן החדש (כוללת PS), מעבר לזה גם ב- USB רגיל הביצועים מצויינים, כך שלא משנה איך אני מחבר אותו, המהירות תהיה לפחות X3 מ- DOK סטנדרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה הולך לחוות מחשבים באוניברסיטה, אין לך כבל MINIUSB אלא אם כן הבאת אותו ובדוק שאין שם ESATA, כנ"ל באינטרנט קפה, כנ"ל עבודה וכו'.

איזה יתרון בדיוק יש לזה שאתה צריך לסחוב כבל ע"פ קונפיגורציה רגילה של DOK או קונפיגורציה כמו ה kanguru (שלפי דעתי היא בדיוק השילוב הדרוש בין תאימות לביצועים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה אתה יודע איזה בקרים יש לי בעבודה ?? ::)

החסרון של ה- Kanguru (חוץ מזה שהוא יותר איטי ב- eSATA), זה שכדי לחבר אותו ל- eSATA צריך כבל נקבה ל- זכר שהוא הרבה יותר נדיר (כפי שכבר כתבתי), הכבל הקצר של ה- Silicon Power לא מורגש כלל, אך שוב ברוב המקומות (עם ציוד אלקטרוני) שתלך אליהם יהיה כבל Mini .

למשל אם אני מתנייד עם כל הציוד האישי שלי (חו"ל וכו'), אני צריך לקחת איתי אך ורק כבל אחד - Mini (מתחבר למטענים ולמכשירים האלקטרוניים השונים שברשותי), יכול להיות שלי צפציפית ה- DOK מתאים מצויין, ייתכן ולאחרים לא (למרות שספק בליבי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי ל"עבודה" באפן כללי. אתה לא יכול להתווכח על כך שUSB הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה הרבה יותר נפוץ מ ESATA...

וקנגורו צריך כבל רק במידה ושקע ה ESATA אינו בעל אספקת מתח פנימית (בדיוק כמו ה סיליקון פאוור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...