שיטת השקשוקה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיטת השקשוקה

ixslashix

Recommended Posts

לא מנסה להבין מה? על מה אתה מדבר ???

סה"כ אני מנסה לקבל קצת יותר מידע על שיטת השקשוקה הזאת, שהתלהבתם מימנה

ומה כל כך מיוחד בכל הסיפור שאנשים פה להוטים לזרוק 50שח בקניית שלה

Another brianless comment , by amir85

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אחלה בית ספר זה (לנו הביאו נרקומן לשעבר שיספר לנו איזה כיף זה חשיש ולמה הרואין הרס לו את החיים, סוג של טקטיקת הפחדה),

נחמד לשמוע אנשים בגילך שלא אוכלים את הלוקשים של הממסד בעינים עצומות...

את זה הביאו גם לנו, בחטיבה. אמר שחברים קראו לו בחטיבה או בתיכון לשירותים במועדון, נתנו לו סיגריה חשיש, לא שאל שאלות... הרבה שנים לקח לי לקלוט כמה בולשיט היה שם. אני לא עושה סמים, אף לא עשיתי סמים, וסביר להניח שאני גם בחיים לא אעשה סמים (יש לי איזה מחסום רגשי לזה), אבל אני לא הולך למנוע את זה מאלו שכן - כל עוד אתה לא מגזים ולא עושה סמים קשים, זה בסדר.

עזוב, שטיין הוא מהדור הישן :P

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה הביאו גם לנו, בחטיבה. אמר שחברים קראו לו בחטיבה או בתיכון לשירותים במועדון, נתנו לו סיגריה חשיש, לא שאל שאלות... הרבה שנים לקח לי לקלוט כמה בולשיט היה שם. אני לא עושה סמים, אף לא עשיתי סמים, וסביר להניח שאני גם בחיים לא אעשה סמים (יש לי איזה מחסום רגשי לזה), אבל אני לא הולך למנוע את זה מאלו שכן - כל עוד אתה לא מגזים ולא עושה סמים קשים, זה בסדר. :lol:

או שזה אותו נרקומן או שהם מתאמים גירסאות ;)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראו לו משה, ובסוף ההרצאה, הוא אמר שאלוהים עשה לו נס אחד, ונתן לו אשה, ועוד נס אחד ונתן לו גם בן, ששאל אותו אם בגלל שהוא בן 50, אם הוא אבא שלו או סבא שלו. וכן, גם לדעתי זה אותו אחד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה טורח ונכנס ללינק לקרוא, היתה חוסך מעצמך שאלות טפשיות, שמציאות אותך בין היתר .... .

דווקא נכנסתי וריפרפתי אבל לא הקדשתי לזה יותר מידי זמן אבל ראיתי פה אנשים מתלהבים מהסיפור

לכן רציתי לדעת במה כל הסיפור שונה מRANT הרגיל לגבי קפיטליזם, הון ושליטון כדי לראות אם כדי להשקיע בזה זמן.

זה למה לא הבנתי את התגובה של הבחור, כשאני באה לשאול והוא בעצם אומר למה אתה לא שואל :screwy:

אבל עכשיו קלטתי מה הקטע, נזכרתי אתם קבוצת הילדים הקטנים והמתלהבים משירשור הסמים עם GRUDGE כי אתם לא יכולים לבסס נקודה

שיהיה לכם לבריאות אין לי כוח לילדים קטנים שמדברים על הלוקשים של הממסד, יש סיבה למה אנרכיסטים לא תרמו שום דבר לעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא נכנסתי וריפרפתי אבל לא הקדשתי לזה יותר מידי זמן אבל ראיתי פה אנשים מתלהבים מהסיפור

לכן רציתי לדעת במה כל הסיפור שונה מRANT הרגיל לגבי קפיטליזם, הון ושליטון כדי לראות אם כדי להשקיע בזה זמן.

זה למה לא הבנתי את התגובה של הבחור, כשאני באה לשאול והוא בעצם אומר למה אתה לא שואל :screwy:

אבל עכשיו קלטתי מה הקטע, נזכרתי אתם קבוצת הילדים הקטנים והמתלהבים משירשור הסמים עם GRUDGE כי אתם לא יכולים לבסס נקודה

שיהיה לכם לבריאות אין לי כוח לילדים קטנים שמדברים על הלוקשים של הממסד, יש סיבה למה אנרכיסטים לא תרמו שום דבר לעולם.

אז למה אתה מגיב בכלל? לך לFXP אולי שם יש אנשים יותר לטעמך :s07:

ועוד משהו, כי אתה דיי מתחיל לעלות לי על העצבים, אתה יודע בן כמה אני, בוא תחשוף את הגיל שלך ונדבר אחר כך, להתחבא

מאחורי הרשת ? טרולי משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על ספר שמוזכרות בו חלק מהעסקאות עם האחים עופר ונושאים חשובים נוספים.

לידע כללי, כל העיסקאות המדוברות כאן באילו טווח זמן הם התרחשו??

מי קיבל בחינם קרקעות בשווי מיליארדי שקלים?

כיצד קרה שמדינת עצמה הפכה למעלימת המס הגדולה בעולם?

איך הצליח גוף פרטי להוציא מהמדינה הון עתק בעבור רכוש שרובו היה בבעלותה?

מי נהנה במשך עשרות שנים מהתקשרויות ללא מכרז?

למה רצתה המדינה לשלם עשרות מיליוני שקלים בעבור אונייה שעמדה לסיים את חייה?

מהו הסיפור המלא מאחורי המכרז להפרטת בנק לאומי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קריאה זה לא הצד החזק שלך גם מסתבר ...

"הספר מתאר אחד לאחד, ולראשונה במלוא היקפם, את הליקויים, הכשלים, הרשלנות, השחיתות והאדישות שאפיינו את השירות הציבורי והביאו במשך עשרות שנים לבזבוז של מאות מיליארדי שקלים. בתוך כך נחשפים במלוא קלונם המנגנונים והאישים שאיפשרו זאת, ובראשם דווקא אותם שומרים שתפקידם היה להגן על הקופה."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה מתי... לפני עשר שנים? בשנות השמונים? בשנות השישים? באיזה תקופה ...

כי לכל מדינה מתפתחת הייתה תקופה שבה השחיטות חגגה בשלטון ובכלל מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על ספר שמוזכרות בו חלק מהעסקאות עם האחים עופר ונושאים חשובים נוספים.

הספר הגארדיה השחורה, משלים נקודות מסוימות שהועלו בסרטו של רוזנטל, אך הוא כתוב בצורה די שחצנית ומעצבנת, ובכל מקרה כדאי לדעתי להתחיל מהסרט.

מדובר על הסרט היחיד אותו קניתי ב-, ואיני מצטער על כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...