מחשב המחובר ל 9 מסכים שונים , איזה כרטיס מסך דרוש ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב המחובר ל 9 מסכים שונים , איזה כרטיס מסך דרוש ?

itayalter

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות מחשב לבר עם 9 מסכים עם אפשרות לראות בכל מסך תמונה שונה או תמונה אחת גדולה על כולם או תמונה זהה בכולם ( האפשרות האחרונה פחות חשובה ) , אני יודע שיש לוחות אם אם אפשרות ל 4 , למישהו יש מושג מה כדאי ? זה למטרות ומצגות , לא יותר . תקציב צריך להיות כמה שיותר זול כמובן שיהיה איכותי אבל

בבקשה תעזרו לי אני תקוע !

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמונה זהה בכולם אפשר להשיג עם מפצל.

העניין במפצל (מין קופסת מיתוג כזאת שיש לא LINE IN , והרבה OUT ) זה האיבוד באיכות - מפצלי VGA הם מאוד זולים אבל האיכות בהם ממש גרועה ! , ואני לא מדבר על רזולוציה, פשוט האיכות שידור משום מה גרועה.

מפצלי DVI יקרים להחריד ! ,רציתי לרכוש כזה אבל מצאתי בeBay מפצל כזה (היחיד שמצאתי) ל 8 מסכים , ב 750 דולר !

בקשר ליציאות מרובות מהמחשב ישירות - יש לי בעבודה מחשב

Acer Predator Trooper

שמגיעה (בין יתר חלקי המפרט המדהימים שלו) עם

Dual Nvidia 9800GTX

ולכן יש לו 4 יציאות DVI .

אבל משום מה, לא הצלחתי בעזרת הדרייבר הכי מעודכן להגיע למצב שיראו בכל ביציאות בו-זמנית, אני אפילו חושב שזה לא אפשרי, נראה לי שאפשר להשתמש כל פעם רק בזוג.

אבל עוד לא התעמקתי עם העניין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השימוש הוא לקיר של בר

אני רוצה ליצור מטריצה של 3 על 3 מסכים

ולשדר או סרט אחד גדול על כולם ביחד או תמונה שונה בכל אחד

מה אני עושה ? אני ממש תקוע ...

אני לא רוצה מפצל זאת האופציה האחרונה שלי , אני רוצה אפשרות שיראו בכל אחד משהו שונה .

יש למישהו רעיון מוצלח ?

מערכת הפעלה אני גם לא יודע , אני קונה עכשיו את כל המחשב אז אני אשמח ליעוץ לגבי כל הנושאים הנל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצויין כי קיימים גם עם 4 יציאות DVI.

*************עריכה***********

אם השימוש העיקרי הוא שידור תמונה אחת גדולה על פני כל המסכים ביחד, לא עדיף כבר מקרן? יש מקרנים שתומכים בתיקון טרפז לזויות הקרנה חדות למדי, מה שאומר שאפשר להתקין אותו בתקרה מבלי שיהיו בעיות הסתרה כלשהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תפתח 2 או 8 אשכולות, לא תקבל תשובות אחרות.

9 מסכים עם שונות, זה דבר מסובך מאד.

דורש כניסה לשוק המקצועי, לאנשים שמשקיעים בזה ככלי עבודה.

עדיף לך ללכת על משהו יותר פשוט כמו 4 שונות, עם מסכים יותר גדולים ..

שזה קל ופשוט לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכשיר עולה כיום משהו כמו 100 שקל, אם תקנה 9 כאלו זה יהיה אפילו זול יותר.

תחבר לכל מסך כזה למקרה שתרצה להציג בכל אחד תמונה שונה, ולחיבור השני (כמעט בכל LCD היום יש יותר מחיבור אחד) תחבר את המחשב באמצעות מפצל או משהו כזה, למקרה שבו תרצה להציג תמונה בגדול.

ד.א

אני מקווה שאתה הולך על מסכים עם מסגרת דקה ללא כמו המסכים של טושיבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין לקנות מחשב לבר עם 9 מסכים עם אפשרות לראות בכל מסך תמונה שונה או תמונה אחת גדולה על כולם או תמונה זהה בכולם ( האפשרות האחרונה פחות חשובה ) , אני יודע שיש לוחות אם אם אפשרות ל 4 כרטיסי מסך , למישהו יש מושג מה כדאי ? זה למטרות סרטים ומצגות , לא יותר . תקציב צריך להיות כמה שיותר זול כמובן שיהיה איכותי אבל

בבקשה תעזרו לי אני תקוע !

תודה !

קודם כל, (בלי להעליב אף אחד) מקום הרבה יותר מתאים לשאול שאלה כזו יהיה בפורומים של http://www.hometheatre.co.il/, שם תמצא מקצוענים בנושאים כאלה.

דבר שני, נדמה לי שאתה צריך פתרון "מקצועי" ולא אלתור שתארגן לבד במחשב, אני מניח שזה יעלה הרבה.

את מה שאנה מנסה להשיג מידי פעם רואים בכל מיני מקומות, למשל ב black ברמת החי"ל, אני מציע שתקפוץ לשם ותשאל או תסתכל אם יש מדבקה של נותן שרות על אחד המסכים

נ.ב.

גיגול מהיר נתן את זה http://cafe.themarker.com/view.php?t=963226 ועוד הרבה תוצאות, בדקת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה התקציב שלך

מן הסתם שפתרון מקצועי יהיה הרבה יותר טוב וקל לשימוש

אבל אם התקציב לוחץ אז אתה יכול לקנות לוח אם עם חריץ הרחבה של pcie16 ו 4 חריצי הרחבה של pci1

ולקנות 5 כרטיסי מסך פשוטים (כמו hd 4350 על לא יצאה לי לנסות ) ולשים אותם בחריצי הרחבה

חריץ ה - pciex1 מספק את אספקת החשמל הדרושה (כמו pcie16)

רק בזמן שאתה קונה את הלוח+מארז אם תוודא שלחריצי PCIex1 לא מכוסים (לא מאחרה ולא מקדימה)ושאתה יכול להכניס את הכרטיסים פיזית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...