האם הבצורת טבעית או מזימה טכנולוגית להצדקת מס? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הבצורת טבעית או מזימה טכנולוגית להצדקת מס?

Old Cat

Recommended Posts

אתם מדברים על אורן זריף? מה לא סיימתם בית ספר? תראו לי עוד אירגון שמצליח להוציא מאלפי בני אדם סכומים ניכבדים בשביל שהם לא יעשו כלום בכותליו ויצרחו עליהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחסור במים הוא פיקציה. אין שום משמעות לכמה מים מתוקים אפשר לשאוב מהכינרת כשאפשר להתפיל מי ים.

רק שחסר בשביל פרויקטים גדולים של התפלה כסף ואנרגיה (צריך הרבה חשמל בשביל התפלה)

הפתרון פשוט: להפריט את משק המים, ואת משק החשמל :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש שיטה להזריע עננים אז בטח יש שיטה הפוכה...

מופרך זה לא, ולא התעמקתי בנושא אבל אם היא עיתונאית חוקרת אני נוטה להאמין לה, יש סיפורים על chemtrails ...

:lol: :lol: :lol: :lol:

(אולי ציניות מתוחכמת ולא הבנתי?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, מעבר לטיפשות יש לשלטון גם אינטרס להסיט את תשומת הלב מהשחיתות שלו. נותנים לאזרח לדאוג למים כאילו המחסור הוא "גזירה משמיים".

קחו לדוגמא את נושא הגרעין האיראני: למי מועילים חילופי האיומים בין המדינות? לשלטון פה ולשלטון שם, כיוון שהם ממלאים את העמוד הראשון בעיתון, במקום ענייני פנים. נוטעים באזרח עוד חרדה, כדי שלא ישים לב מה הולך מסביבו. איראן וישראל אפילו לא צריכות להסכים על המדיניות הזו - כמו שקרטל מחירים יכול להתקיים בלי תקשורת בין החברות.

אתה מבזבז את האנרגיה שלך. אני אומר את הדברים הללו כבר שנים, וחוץ מכמה יחידי סגולה אנשים פשוט מסרבים לשמוע "תאוריות קונספירציה" שכאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה אומר שהוא גאון מפני שהוא מצליח להוציא מאסות עצומות של כסף ממאסות עצומות של אנשים.

לנצל טיפשות של אחר למטרות רווח אישי זה לא בדיוק מעשה חכם ובטח לא גאוני (כל אחד יכול לחשוב על הרעיון הזה של לנצל מישהו אחר)

המעשה הגאוני יהיה "לרפא" את הטיפשים מהאמונה העיוורת ולגרום להם להבין שמנצלים אותם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה פסיכולוגי ואם בנאדם רוצה מספיק חזק יש דברים שהוא נרפה מהם, לרוב דברים פסיכולוגיים

אומרים שיש על זה איזה ספר בשם "הסוד" או משהו כזה

אורן זריף יעני מביא להם את המוטיבציה ולוקח על זה כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...