ציטוטים מFXP - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ציטוטים מFXP

NuNaTaK

Recommended Posts

• תגובות 251
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יווו למה זה קורה לי? מצאתי תארד אחד, העתקתי אותו וכשרציתי להעתיק את הלינג אני קולט שמחקו את התארד.... :'(

הנה מה שהספקתי-

תקשיבו חבר שלי כל הזמן ניג'ס לי בשכל שהוא מזה מקנא בחשבון שלי במייפל סטורי. אקיצר הצעתי לו אותו ב200 שקל והוא שאל אותי עם אפשר שאני ישלך לו את הפרתים באימייל והוא ישלך לי את הכסף באימייל. אז אמרתי לו כן למה לא

עכשיו כמה זמן כסף מגיע דרך האימייל? למה לפני שבועיים הוא טס לחו"ל ועדיין הכסף לא הגיע

עם זה יעזור יש לי איימל בג'ימייל

בלי ספאם טו-אוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יווו למה זה קורה לי? מצאתי תארד אחד, העתקתי אותו וכשרציתי להעתיק את הלינג אני קולט שמחקו את התארד.... :'(

הנה מה שהספקתי-

מזכיר לי את הזה שנתקע לו הסרט בכבל של הרשת וחתך אותו כדי לנסות להוציא מהכבל את הסרט :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך זכרונות ,פעם חבר שלי (ממש פעם לפניי שנתיים בערך) נכנס ל fxp רק כדיי לצחוק על ילדים קטנים ביעוץ מיני ,כל הכיתה הייתה יחד מול המחשב ,וכולנו ניקרענו מצחוק ששמענו על הילד שאמר "שלום ,לא אוננתי חודש ,ואז שחזרתי לאונן נהיה לי סימן כחול,מה זה אומר ?" ואז חבר שלי באה רושם לו "אתה הופך לדרדס ,אתה צריך למרוח את הזין שלך בשוקולד " :lol: כולנו נישפכנו מצחק ,ואני דיי בטוח שהילד לקח את זה רציני ,חבל שאותו חבר שלי קיבל באן באותו יום ,ולא יכלנו להמשיך לצחוק על הילדים שם ,אבל זה לא נוראה ,כי אותו חבר הלך למפגש של fxp רק כדיי לפרק מכות את מי שנתן לו באן,הוא הלך עם עוד איזה ערס מבת ים ופיצץ מכות את המנהל שנתן לו בן מול כל החברים שלו :lol: .

אין היו זמנים טובים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח גם אני קיבלתי באן על זה שבכל נושא בפורום ייעוץ מיני הגבתי עם המילה "תחתוך". כשקראנו את זה בכיתה יצא קורע

שלום. יש לי בעייה, ה*** שלי כל הזמן עומד וגם כשאני ליד ההורים שלי וזה לא נעים יוצא פאדיחות וכאלה

מה לעשות?

תשובה-

תחתוך!

היה אחד שחיזק את התגובה שלי, איך שהוא אמר- "מניסיון"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח גם אני קיבלתי באן על זה שבכל נושא בפורום ייעוץ מיני הגבתי עם המילה "תחתוך". כשקראנו את זה בכיתה יצא קורע

תשובה-היה אחד שחיזק את התגובה שלי, איך שהוא אמר- "מניסיון"

:lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מFXP זה דווקא מפרש אבל

"אני חדש פה ואני רוצה לדעת מה הכי כדאי ללמוד שנגיד אם קורה לי מצב ואני רב עים 3 אנשים ולאחד מהם יש סכין ומה אפשר לעשות וכאלה? אני רוצה להפוך לרמה הכי גבוהה להגיע לרמה של נינג'ה איך זה אפשרי ??"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...