ציטוטים מFXP - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ציטוטים מFXP

NuNaTaK

Recommended Posts

תגידו מה אתם סתומים ....

אתם נדבקים רק לדברים הרעים

יש לי המון חברים שכונה עמחה ואנשים סבבה לגמרי הכי כיף לשבת איתם צחוקים

גם הנוער של היום הוא נוער טוב אבל אתם תזכרו רק את הבעייתיים .

בסך הכול ילדים טובים פה ושם יש טיפה ערסים פאדיחות מכות חוץ מזה אנשים טובים.

ואללה מגעיל פה כל הסטיגמות שדפקתם

אתם מראים כמה אתם לא בוגרים שאתם מצטטים ילדים מFXP (למרות שזה כן מצחיק)

כי בגיל 13 הייתם דפקטים כל אחד בדרך שלו. למה מה אתם שונים מהם.

הם מושפעים מהחברה שיש היום כמו שאתם מושפעים מהחברה שהייתה אז.

שיתעסקו בשטויות האלה שהם ילדים ככה יגיעו לגיל 20+ יפסיקו להתעסק בחרא הזה יבינו שהכול שטויות.

קיצור אתם אמורים להבין שאין בזה יותר מהומור טהור לצחוק על היציאות שלהם. אבל הלכתם רחוק עם הקטע שהנוער התדרדר..

בסך הכול ילדים טובים פשוט אבודים ... אתם אמורים להבין אותם ולחנך (אם תתקלו) ולא לבוא בגישה של"לפוצץ אותם מכות" או "הם על הפנים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 251
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמתם לב שיש לנו מושגים מקבילים בהתאמה?

ילד FXP אצלנו מקביל לילד מייפל

טרול=ספאמר

ספאמר=משתמש ממוצע

משתמש ממוצע=מודורטור או מישהו נורא מוכשר ומוערך

מודורטור=אל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם חזות רוסית (טוב נו, אשכנזית) עם ועדיין אני מצליח להגיע גם עם ערסים להידברות ואפילו לא רעה מדי פעם.

שמע, לפעמים אנשים שהיו מעורבים במספיק אלימות בחייהם מבינים שכאשר אפשר לדבר ולהגיע להבנה, עדיף.

ספר לי על פעם אחת שערס רצה להביא לך מכות ושכנעת אותו להדברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת פורום של זבלים מה שהולך שם

במקום להגיד לילדה קטנה שזה לא בסדר לפרסם בפומבי שלה בגלל חשש לפדופילים הם מתחילים לרדת עליה שהיא שמנה

ואם אני לא טועה, אדם כשהוא קטן הוא די chubby מין הסתם כי כשהוא גדל הוא מתמתח, גם אני הייתי שמנמן שהייתי בגיל הזה והיום לא

את זה שהם יורדים עליה ומנסים לדפוק לך את הבטחון אמרתי?

ואם זה לא מספיק הם משדלים אותה לאנורקסיה, הם יכלו להגיד "תעסקי הרבה בספורט זה גם תורם לבריאות וגם ליופי" במקום זה הם רומזים לה לאכול פחות

נו באמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה אחד:

מבזק MapleStory

"מדווחים על 3 נפגעי ברלוגים ו2 נפגעי זאקום. קוסם נרצח ע"י שבלול סמוך לעיר קרנינג, מחר אזכרתו תתקים בפריון, מארגני האזכרה: משפחתו של הקוסם וחבריו. קטטת עבריינים בקרנינג גרמה למותו של קשת, סיבת הקטטה- גנב לו מקום בPQ. בבר שבקרנינג נמצאו סמים בשווי 15מיל. לפיכך דארק לורד נחקר במשטרת הGM...תאונת פגע וברח באיזור ויקטוריה החשוד במעשה הוא נהג מונית הנסיס. אדם ברמה 60 לחייו קפץ מאורביס טאוור. למקום הוזעק כלריק מוסמך שקבע את מותו."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...