לא הייתי בארץ שנה ועכשיו אני צריך ספק אינטרנט חדש - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא הייתי בארץ שנה ועכשיו אני צריך ספק אינטרנט חדש

uzi4u2

Recommended Posts

יש המלצות ? מי טובים ? שמעתי בארץ חוסמים פורטים כמו מטורפים.

חזרתי מאירופה שבה הייתי משלם 150ש"ח למהירות 25/3 יש משהו כזה בארץ ? האמת שאין לי פשוט מושג שבקלים מי החברות הטובות.

כל רעיון יתקבל בברכה! תודה רבה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום חבילת לא עדיף פשוט להעלות את המהירות?

אם אתה המהירות בפועל לא חשובה כלכך. מה שכן חשוב זה הQOS או במילים אחרות quality of service . בתנאים האידאלים כל החבילות שאתה שולח/מקבל מ/ל שרת המשחקים מגיעים לשרת/אליך ללא כל השהיה. בחיים האמיתיים זה לא תמיד קורה:

- מאבדים חלק מהחבילות ומקבלים משהו שנקרא packet loss שגורם לאנשים לקפץ במשחק.

- מקבלים השהיה קבוע בהתאם לעומס לכל אורך הדרך לשרת. אם עוד אנשים רוצים לשלוח חבילה אתה מחכה שהקו יהיה פנוי.

- עומסים גבוהים יכולים לגרום לping spike . זה יכול להגרם מהשהיה גבוהה ושימוש בroute אלטרנטיבי.

לרוב מהיריות השידור והקליטה לא משפיעים הרבה על הlag כי הן גם ככה קבועות. גם מהירות הupload לא משפיעה כלכך על משחקים אלא אם כן אתה השרת. הצד של הclient לרוב לא זקוק להרבה bandwidth אולי אם אתה משתמש גם בvoice אבל עדיין צרין מינימום מסויים כדי לאפשר את זה.

אני יכול לתת לך דוגמה פשוטה. היה לי הרבה זמן בעיות בADSL אז הורידו אותי ל750KB/75KB והמשחק שאני משחק שהשרת שלו בחוף המערבי עדיין עבד חלק. עוד דוגמה פשוטה היא שאם אני משחק במשחק שלי ואשתי מתחילה להוריד קבצים או לצפות בוידאו באינטרנט או לדבר בskype אז היא מתחרה איתי על רוחב הפס ואז נכנס הqos ששמתי בrouter שלי שאני לא יודע עד כמה הוא עובד טוב.

עוד בעיה שיש לגיימרים היא בשימוש ברשת אל חוטית אפשר לקבל וריאציות רציניות בping בגלל שהמדיום לא הכי אמין .כשנופל frame השליחה החוזרת שלו לרוב מושההת. יש גם קטעים של מדידת signal to noise והמנעות משליחה בזמן שהוא נמוך.

הסיבה שהמורידים הכבדים משתמשים בgamer היא בגלל שזה נותן להם עדיפות מבחינת qos וגם רוחב הפס. היה נחמד אם הם היו איכשהו מכבים את הqos כשמספר החיבורים הסימולטאנים גדול או כשהרוחב פס מתחיל להיות בלתי סביר כי אז אני לא הייתי צריך להלחם על הפינג עם המורידים כמו המשתמשים הרגילים.

משחקי מחשב לא לוקחים הרבה רוחב פס אבל הם כן דורשים יציבות דבר שרוב הספקיות לא מסוגלות לספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...