בעייות אחרי החלמה מוירוס קשה (Virut) - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייות אחרי החלמה מוירוס קשה (Virut)

ElPelado

Recommended Posts

שלום חברים

לפני כשבועיים כתבתי פה שנכנס לי וירוס קשה מאד בשם Virut.

קודם כל - אם מישהו נקתל בוירוס הזה במחשב שלו, תחפשו ותצרבו לעצמכם את Dr Web Live Cd. הוא חינם. זה CD לעשות איתו BOOT. מריצים אותו והוא לא רק מוצא וירוסים, הוא מתקן את הקבצים עם הוירוסים.

אני גיליתי את זה מאוחר מדי והרבה מאד קבצים exe אצלי היו כבר נגועים.

אבל ככל הנראה, הוירוס נעלם.

ועכשיו התחילו הבעיות.

דומגא אחת:

אם נכנסים ל- device manager (יש לי כמובן), כל הרכיבים שמופיעים תחת הקטגוריה של רשת מופיעים עם סימן קריאה צהוב ואני לא מצליח לעדכן את הדרייברים שלהם, לא דרך המחשב שלי ולא בעזרת CD מקורי של . כמובן שבגלל זה אין לי עכשיו.

מה אפשר לעשות? איך אפשר לתקן את זה?

עוד בעיה:

נראה לי שה registry שלי די מבולבל. ניקיתי אותו קצת עם CCleaner אבל זה לא ממש עזר. למשל אני מנסה להתקין את AVG כי הוא הראשון שגילה לי את הירוסים ועכשיו בvault שלו יש לי המון קבצים שאני רוצה לתקן (עם dr web), אבל מאז שהתחילה הבעיה עברתי מAVG ל NOD. אז בזמן ההתקנה של הAVG הוא אומר לי שיש בעיה ב HK_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/MICROSOFT/WINDOWS NT/WINDOWS. אם אני הולך לregedit אני לא מצליח בכלל להכנס לתיקיה הזו של הregistry ואם אני מנסה לשנות את הpermissions הוא אומר לי שאני לא יכול (למרות שאני administrator)....

מה אפשר לעשות? למישהו יש מושג?

אני ממש לא רוצה לעשות פורמט, במיוחד עכשיו שהצלחתי להפטר מהוירוס סוף סוף

אולי אפשר לעשות התקנה של הXP? כאילו, לא התקנה מאפס אלא התקנת תיקון כזו..... אם כן, איזה דברים יכולים ללכת לאיבוד אם אני עושה התקנה חוזרת?? my documents ישארו? תכנות? הגדרות?

תודה!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה יכול לנסות לעשות תיקון עם הדיסק של הוינדוס . אם אני זוכר נכון אחת האפשרויות הוא לעשות התקנה שהיא מעין תיקון.

אבל...אם זה לא יצליח לדעתי חבל על הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך

לפי תיאור הבעיה על ידך, והנסיון שלי עם הבעיות מסוג זה, ועם כל הצער שבדבר,

הייתי ממליץ לך בכל זאת לבצע פורמט ( פירמוט ), היות ומה שהיה לך לפני הוירוס כבר לא יחזור להיות :kopfpatsch:,

ותיקון על גבי תיקון לא ייתנו פתרון מלא וטוב למצב שנוצר, בהנחה שתפתור חלק מהתופעות.

הרבה פעמים פירמוט הוא הדרך הטובה ביותר ( אולי לא היחידה, אבל הטובה ) לסוג של

בעיות כאלה, ורבים עושים פירמוט בלי שום קשר לוירוס זה או אחר, בפרקי זמן קבועים

על מנת " להחיות " את המחשב.

שורה תחתונה לדעתי, גבה את כל הקבצים / המסמכים שלך ותפרמט. ( אבל לפני כן תמתין יום יומיים לדעות אחרות )

:xyxthumbs:

מחזק

זה לא שהדבר לא ניתן לתיקון הבעיה שלתקן דבר כזה בצורה טובה יותר מסובך מלעשות פירמוט והתקנה מחדש

מקסימום אם אתה חיב את הWIN הבעיתי תתקין WIN נוסף במחיצה נפרדת וככה יהיו לך 2 מערכות שאחת תקינה לחלוטין

והשניה בעיתית אבל אם הדברים שאתה צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תוכנה שנותנת לפצל מחיצה קימת על בסיס המקום הפנוי

זה עלול להיות מסוכן מבחינת קבצים אז עדיף לך לעשות גיבוי לפני לדברים החשובים

ואז לפצל את הארד דיסק ולהתקים מערכת חדשה במקום הפנוי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא ניסיתי (קצת לחוץ בזמן) אבל יש לי שאלה: אני צריך קודם לשמור את המספר של הwindows?

המחשב שלי הוא לפטופ שהגיע עם בתוכו, ויש בו את האופציה לחזור לאפס, למצב בדיוק כמו שקיבלתי אותו. נו אתם יודעים, כמו פורמט כזה, אבל שבסופו המחשב מוכן להפעלה..... האם לעשות התקנת תיקון של WIN יפשיע על זה? האם בכלל כדאי או שזה יכול לארוס משהו? מה עם זה שאולי הCD של WIN שיש לי (ממחשב אחר) אולי לא תואם לגירסה שיש במחשב?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מוגרת לי מחצית כמו שמודר HD (כלומר, אין לי כונן עם אות ששמה יש את השיחזור, או לפחות אני לא מצליח לראות אותה... אם יש, איך רואים?)

עכשיו - אם אני עושה התקנה עם CD של , זה לא אמור לשמר את כל הdesktop וכו? וגם את כל הקבצים?

אם אני עושה שיחזור זה מוחק לי את הכל, וזה בדיוק מה שאני לא רוצה לעשות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא אמור לראות את מחיצת השיחזור, היא קיימת רק בשביל שיחזור לfactory defaults מתוך הכלים של think vantage.

התקנת תיקון לא תמחק לך כלום.

הסריאל של מערכת ההפעלה אמור להיות מודבק לך בתחתי הנייד או שאתה יכול להוציא אותו מההתקנה הקיימת ב101 שיטות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...