בעייה בגלישה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה בגלישה

guyl3

Recommended Posts

לאחרונה כאשר אני גולש להרבה אתרים במקבל הFF* מפסיק להגיב ו( הוא עובד לא קורס אבל נראה כאילו האינטרנט מתנתק הוא עושה סימני טעינה כאילו אחרי עשיית רענון )גם שאני מנסה להפעיל את ה *IE לא מגיב (אותו תגובה )בנסיון של המחשב לאתר את התקלה אומר שיש בעייה עם ה HTTP בנוסף גם *MSG לא מתחבר והכל מפסיק לפעול : רק באיתחול המחשב הכל חוזר לקדמותו, מה לא ניסית להפעיל מחדש את כ.רשת ע"י ENABLE & DISABLE נסיון לעשות renew/ release לא עוזר - אני מחובר ברשת אלחוטית חשבתי ניתוקים מהראוטר- אבל שבדקתי מחשבים אחרים 8 במספר אין להם בעייה אני כרגע גר בחו"ל כך שאין בעייה עם הקו דיי יציב - בכבלים של חברת ROGERS בחבילת גלישה של 10 מגה - לא כל המחשבים מחוברים לרשת בעת ובעונה, רובם הבית בנוי מעץ ~ (ככה בונים בקנדה )ככה שאין בעיות בקליטה הכל מצויין.

השאלה היא האם יש איזה שהו SERVICE שצריך לעשות לו RESET כדי שזה יעבוד ?כי אחרת למה שאני צריך לעשות למערכת RESET כל שעה !! שעתיים ??

ניסיתי לסגור את כרטיס הרשת פיזית - (מחשב )ע"י הסוייץ ל OFF לא עוזר

הדרייברים של כ.רשת המובנה שיש לי תקינים - חיים לציין שברשתות ציבוריות אחרות במכללות .... הכל תקין רק בבית !!

נבדק גם אופציה של SPYWARE ו TROJAN כל נקי ! יש לי את adaware את Spyware Search & destroy ואת SPYWARE DOCTOR הכל נקי !

תוצאות NETSTAT -nb נקיות אין הרבה חיבורים !

לא יודע כבר מה לעשות

WIN ULTIMATE ) נכנע ל RESET

----------------------------------------------------------------------

*

F.F= FIREFOX

I.E = Explorer

MSG= messenger

סילחו לי שאני מדבר בקיצורים אבל אחרי שנת עבודה בחברת באמת שאין כוח לרשום כל פניה :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כבר בעניין החפירות, תפעיל sniffer על החיבור ותקראה מה קורה ברגע שיש לך כזאת בעייה.

בנסיון של המחשב לאתר את התקלה אומר שיש בעייה עם ה HTTP

לא הבנתי עדיין על איזה ניסיון מחשב את המדבר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...