חויית קניה בKSP - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חויית קניה בKSP

lubian

Recommended Posts

^

לדעתי לא... אם קרה לך משהו תפעל בהתאם.. אתה יכול לספר את זה אבל בלי התפרצויות זעם ולספר כמו שהיה באמת.. ועם הנסיון שיש לי עם החנות לדוגמא אף פעם לא ראיתי שהם מנסים לדפוק את הלקוח, אלא להפך נכון הלקוח תמיד מנסה לדפוק את העסק והוא צריך להתגונן איך שהוא.

אני בטוח שלכל אחד קראו דברים דומים של חוסר עמידה באחריות או איזה נושאים אחרים במשך החיים שלהם.. אבל צריך לקחת הכל בפרופורציה...

כמו שאמרתי אם תראה חרא ברחוב אלנבי ותלך לספר לכל העולם ואישתו שהרחוב הזה חרא זה פשוט לא יהיה נכון כי זה מקרה בודד פרטי שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה כבר קרה מצד פנדה מחשבים(ונגמר רע) פעם אחת כאשר האתר היה בחיתוליו לפני הרבה שנים. למדנו את הלקח והאכיפה שונתה בהתאם.

הסיפור הזה בכלל נבע מאי הסכמה בין יוצר האתר הזה כשיצר אתר חומרה אחר בשביל פנדה לבין מנהלי פנדה.

בעקבות אי ההסכמה האתר הזה כשהיה בחיתוליו או ליתר דיוק היוצר, דיבר בשפה לא נאותה, העלה נאצה וכו'.

אז מה אתה מצפה? שלא יתבעו את האתר או ליתר דיוק את האדם שאחראי לכל זה?

וקל מאוד למצוא מידע על המקרה הזה, הכל בזכות מה שאמרת פעם.

ודרך אגב, המקרה הזה נגמר טוב מאוד בשביל פנדה, ורע מאוד בשביל הנתבע, אבל במקרה הזה אי אפשר לומר שהוא לא היה אשם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהנקודות אותן אלכס הדגיש, ברורות ומובנות.

גם אני כגולש רוצה ומעוניין לשמור על קהילה שמכבדת את עצמה, ולכן יש לשמור על הכללים אותם מנהלי ובעלי האתר הכתיבו.

אין שום סיבה בעולם להשמיץ סתם.

אם אתה מעוניין לשתף אחרים בחווית קניה כזו או אחרת, יש דרך מכובדת ונקייה לעשות זאת.

השיתוף הוא דבר נכון והכרחי. פה המקום לדעת וללמוד דברים מניסיונם של אחרים.

לא בכל החנויות תוכל לקנות ולא בכל הסניפים תוכל לבקר.

אבל גם צריך להבין שחנויות לא ממהרות לתבוע.

פרסום רע כזה לא ממש מוסיף. מה גם שטובת החנות בעייני הצרכן תמיד תהיה על התחתונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ASI89. עברתי על ההודעות שלך.

לפני ששנה שלמה תצטרך לעבוד בשביל לשלם לKSP על תביעת דיבה (ותכף אסביר למה אני 100% בטוח שזה יכול לקרות), מחק את כל מה שרשמת ותמשיך בפעילות שלך מול KSP ככל רצונך. אנא אל תערב בזה את דפי הפורום.

מקרא לקריאת הציטוט שלך מחדש:

כל פעם שאתה קורא משפט מודגש, דמיין שאה שומע צליל "דזין דזין של קופת KSP המתמלאת בכסף שלך". ההסבר פשוט. שני משתמשים שהשתמשו ב-ד-י-ו-ק באותם מילים כמו אלו שהשתמשת בהן עכשיו, נתבעו ע"י הרשת בשניםה אחרונות.

האחד שילם כ- 75 אלף שקל והשני שילם כ-15 אלף שקל . הכל על דברים שהתחילו בפורום והיו בדיוק עם אותם משפטים, אפילו לגבי המשפט עם המכונית.

אני מציע לך עצה לוהטת - קרא את שני פסקי הדין בפרוטרוט לפני שאתה ממשיך עם הרעיון להפיל את KSP במו ידייך. השופטת פשוט ציטטה שם הודעות של משתמשים ומשפטים בדיו כמו שהדגשתי לך ושלב אחרי שלב הם אכלו אותה חזק:

אני קראתי את שניהם לכל האורך כרגע ותאמין לי זה יכול לחסוך לך ה-ר-ב-ה כסף כמו גם ללמד על מה כן ומה לא לרשום בפורומים ואיך זה יכול לשמש נגדך במשפט לאחר מכן.

http://www.courts.co.il/ksp.htm

לי אישית אין צל של מושג מי עומד מאחורי רוב הרשתות האלחוטיות שאני גולש דרכן באופן אקראי בזמן שאני חונה בצד הדרך.

אז נכון ש ksp יכולים באופן תיאורטי דרך בית משפט ו\או שיתוף פעולה של האתר להגיע באמצעות מספר ה-IP לזהות של בעלי אותם רשתות אלחוטיות,

אבל תסביר לי בבקשה כיצד זה יקדם אותם ,שהרי לבעלים של אותם רשתות אין שום דרך לדעת את פרטי האישיים?

אפילו הצלבת נתונים בין מצלמות טלוויזיה במעגל סגור לבין נתוני זמן הגלישה לא תעזור כאן מפני שאני מקפיד להימצא בשטח מת מבחינת מצלמות ובכול מקרה אני משתמש בצלחת WIFI מתקפלת קטנה שאני שם על גג הרכב ושמאפשרת לי לשמור על מרחק ביטחון גדול אשר אינו מאפשר התמקדות במספר הרישוי.

גם סוג הרכב שלי וצבעו אינם ייחודיים וכמוהו נעים בכבישים מאות רבות של אלפים.

בנוסף כמו בהרבה רכבים השמשות אצלי מוכהות ואינן מאפשרות צילום של פנים הרכב.

מובן מאליו שאני גם לא נוהג לצאת מהרכב באזור שאני חושד שיש בו מצלמות גלויות\סמויות.

אפילו ה-NSA עם כול מערך מחשבי העל ולוויני הריגול של פרויקט אשלון (Echelon),שמנטרים חלק גדול מהתקשורת האלקטרונית,אינם יכולים לאתר אותי בזמן אמת כאשר המיקום שלי משתנה לעיתים קרובות .

תבין כבר לפני מספר שנים יבואן גדול איים עליי בתביעת דיבה ולשון הרע .

האיום לא הגיע לכדי מימוש ,אולם אני הפקתי את מלוא הלקחים ואני מקפיד על אנונימיות מוחלטת ברשת וגם אם בדרך פילאית תצליח תעבור על כול התגובות של עשרות הזהויות הוירטואליות שלי בפורומים שונים ומשונים,עדיין לא תצליח למצוא שום דבר מוחשי שעלול לחשוף את זהותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצויין, כי כל זה נותן לי עילה פשוט למחוק את הפוסטים שלך בנושא הזה מעתה ואילך מכיוון שאתה HIT & RUN שנכנס, משמיץ ומודה שהוא בורח מהם.

יום נעים ולהבא קרא כללי הפורום. רק דעה אישית, בלי השמצות.

נ.ב - במקום פשוט לא לאיים על ענק בתביעה ולהשמיץ אותה, אתה חי בסרט בגלל החשש שיתפסו אותך. לך תתבע במקום לאיים.

Put Your Money Where Your Mouth Is

man_eating_money.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

זה לא נשמע לכם מוכר.. עוד תגיד שקוראים לך בונד ג'ימס בונד... :lol: :lol: הרגת אותי..

ואתה חיי באוטו.. ולא יוצא ממנו.

אגב אם אתה רוצה לדעת ואתה כזה חשאי אז אני הגלה לך סוד קטן קטן..

IP זה רק כתובת אינטרנטית.. באותה דרך היית יכול להגיד שאתה נכנס דרך פרוקסי וכו'..

קיצר אז אני יוציא את הערפל קצת מהחשאיות שלך והגיד לך משהו כשאתה נכנס לכל מקום חוץ מהIP ביחד איתו מוצלב ה address וואלה את זה שכחת בטח או שלא ידעת אבל הוא יחודי לכל רכיב.

אז למצוא מי משתמש זה ממש לא בעיה...

ואתה הורגת אותי מצחוק איך שאתה אומר

אפילו הצלבת נתונים בין מצלמות טלוויזיה במעגל סגור לבין נתוני זמן הגלישה לא תעזור כאן מפני שאני מקפיד להימצא בשטח מת מבחינת מצלמות ובכול מקרה אני משתמש בצלחת WIFI מתקפלת קטנה שאני שם על גג הרכב ושמאפשרת לי לשמור על מרחק ביטחון גדול אשר אינו מאפשר התמקדות במספר הרישוי.

בנוסף כמו בהרבה רכבים השמשות אצלי מוכהות ואינן מאפשרות צילום של פנים הרכב.

נותן לי הרגשה שאתה בורח מהCIA או משהו כזה חיי ברכב לא יוצא...ויודע איפה כל מסתתרת...

אחרי פוסט מעניין איך שוטרי יגיבו לזה אם יתקלו בזה...

קיצר תתעורר קצת לחיים ותפסיק לחלום שאתה איזה סוכן ביון ג'יובניק שמקבל 352 ש"ח משכרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר אז אני אוציא את הערפל קצת מהחשאיות שלך ואגיד לך משהו. כשאתה נכנס לכל מקום חוץ מהIP ביחד איתו מוצלב ה address וואלה את זה שכחת בטח או שלא ידעת אבל הוא ייחודי לכל רכיב.

זה לא מידע הזמין מבחינה טכנית לפורום וגם לא משנה. מקסימום שגוף כולשהו יכול לעשות זה להוציא צו המורה לנו כאתר לחשוף את ה-IP שלו ואז פונים עם ה-IP לספקית וחושפים את הגולש. אפילו אם הגלישה בוצעה מקפה , כבר אין מה לעשות דרך זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אלכס אני אולי טועה אבל לפי מה שאני יודע שאפשר להוציא את הMAC במיוחד בפורומים. וזה נשמר בפורוטוקול של הספק שחייב לשמור אותו תקופה מסויימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ראיתי מאות Fiat UNO שנת 92 בצבע לבן. הרכב ממש לא ייחודי. חבל שהמספר על הלוחית אינו כזה. באסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...