חויית קניה בKSP - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חויית קניה בKSP

lubian

Recommended Posts

KSP ראשון ובאר שבע פשוט זוועת עולם, יחס גרוע, מימוש אחריות שלא ממש מבוצע על ידם (מחשב חדש נכנס לחודשיים למעבדה כשהוא נקנה רק כשבועיים לפני)

KSP תל אביב, שירות קצת יותר אדיב, אבל הם מטעים בטלפון, מודיעים על ציוד שיש להם, וכשמגיעים לחנות במיוחד הם מגלים שאין להם במלאי בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

להסיק משתי שריטות שמדובר במוצר משומש זו שטות מוחלטת. אני רכשתי ממשתי אחריות בסניף אשדוד ויצאתי מאד מרוצה.

מה שאתה אומר זה BS מזוקק

דיסקים קשיחים חדשים OEM מגיעים בשקית אנטי סטטית אטומה ואסור בשום פנים ואופן להסכים לקבל דיסק קשיח שאינו מגיע לידי הלקוח

בשקית סגורה הרמטית.

בנוסף,דיסקים OEM מגיעים ארוזים בתוך חומר מיוחד שמגן עליהם מזעזועים,ולכן אין שום סיבה שבעולם שתהיה שריטה ולו הקטנה ביותר על דיסק קשיח.

למעשה במקרים של מוצרים חדשים מבית טוב,אתה לא אמור כלל להגיע למצב שמחייב מימוש אחריות מלכתחילה,כנראה שניסו לדחוף לו דיסק REFURBISHED .

עדיף שתמנע מלדבר על נושאים שאתה לא מבין בהם,מפני שהעצות שלך הן עצות אחיתופל.

האם אתה או קרובי משפחתך עובדים ב-KSP אשדוד???

אני שואל,לא מאשים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה אומר זה בולשיט מזוקק

דיסקים קשיחים חדשים OEM מגיעים בשקית אנטי סטטית אטומה ואסור בשום פנים ואופן להסכים לקבל דיסק קשיח שאינו מגיע לידי הלקוח

בשקית סגורה הרמטית.

בנוסף,דיסקים OEM מגיעים ארוזים בתוך חומר מיוחד שמגן עליהם מזעזועים,ולכן אין שום סיבה שבעולם שתהיה שריטה ולו הקטנה ביותר על דיסק קשיח.

למעשה במקרים של מוצרים חדשים מבית טוב,אתה לא אמור כלל להגיע למצב שמחייב מימוש אחריות מלכתחילה,כנראה שניסו לדחוף לו דיסק REFURBISHED .

עדיף שתמנע מלדבר על נושאים שאתה לא מבין בהם,מפני שהעצות שלך הן עצות אחיתופל.

האם אתה עובד ב-KSP אשדוד???

אני מבין בנושאים האלה יותר ממה שאתה מבין, שמוק. בכלל, זה כבר ממש מתחיל להימאס עלי. אידיוט אחד חושב שאני עובד באייבורי, אידיוט אחר חושב שאני עובד ב-KSP. אני לא עובד שם בכלל ואף פעם לא עבדתי. אני רק קונה שם באופן קבוע ונהנה ממחירי רצפה חסרי תחרות.

בנוגע לכוננים הקשיחים מדובר בקטנוניות נטו. אין לך או לפותח הדיון שום הוכחה שמדובר בכונן משפוץ/מחודש או כל שטות שהמוח החולה שלכם ממציא. אולי מדובר בכונן קשיח חדש לחלוטין שנפתח לצורך התקנה ואז הלקוח אמר "לא בא לי לשלם יותר עבור טרה, אני רוצה לרדת ל-500GB". חשבת על האופציה הזאת בכלל? ברור שלא. KSP חייבים למכור מחודש. הרי זה KSP. בטח. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@ lev-27

לי אישית לא אכפת גם אם זה חדש לגמרי, אפילו אם פתחו את זה לפני דקה.

אני רוצה לפתוח את האריזה ולדעת שזה חדש, ולא להעלות השערות של "אולי זה נפתח לפני חצי שעה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מאוד מה הסיפור שלך lev_27... כל פעם שנפתח דיון על שירות לקוחות או אמינות של חברה מסויימת הופ אתה מגיע, "הסנגור המושבע" שמוכיח ומסביר שאין מצב שהחנות עשתה איזה קומבינה עם מוצר או "שפצרה" אותו לרווחתה.

1) אני לא אתפלא אם אחת החנויות שאתה כל כך מגונן עליהן יופיעו בשידור חוקר או שומר מסך..

2)קיימות 1001 שיטות להסוות מוצר משומש. חידוש אריזה עם ניילון , ריח של פלסטיק וברגים שנראים כאילו הוברגו פעם אחת זאת ממש לא בעיה.

3)1 מתוך 5 לקוחות נתקלים במוצרים "חדשים" עם כל מיני שריטות וחריטות באיזורים שונים על המוצר, עכשיו אני אומר לך כך - לגיטימי לגמרי לפתוח ולהחזיר מוצר לקופסה מבלי לעשות בו שימוש רציני. לא לגיטימי להוציא את המוצר ולשלוח אותו לחוג אומנות ולאחר זאת להחזירו לקופסה.

4)הלקוח תמיד צודק - כפרה אנחנו מספקים את הג'ובות, משמע החנויות תלויות בנו - מסקנה: אנחנו מקבלים את מה שאנחנו מחפשים ב100%.

זה לא "נראה לך" אז אתה צרכן טיפש או בעל עסק ממולח.

5)תרגע עם הדיבור הנגוע חתיכת מיקרוב.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין בנושאים האלה יותר ממה שאתה מבין, שמוק. בכלל, זה כבר ממש מתחיל להימאס עלי. אידיוט אחד חושב שאני עובד באייבורי, אידיוט אחר חושב שאני עובד ב-KSP. אני לא עובד שם בכלל ואף פעם לא עבדתי. אני רק קונה שם באופן קבוע ונהנה ממחירי רצפה חסרי תחרות.

בנוגע לכוננים הקשיחים מדובר בקטנוניות נטו. אין לך או לפותח הדיון שום הוכחה שמדובר בכונן משפוץ/מחודש או כל שטות שהמוח החולה שלכם ממציא. אולי מדובר בכונן קשיח חדש לחלוטין שנפתח לצורך התקנה ואז הלקוח אמר "לא בא לי לשלם יותר עבור טרה, אני רוצה לרדת ל-500GB". חשבת על האופציה הזאת בכלל? ברור שלא. KSP חייבים למכור מחודש. הרי זה KSP. בטח. ::)

שמוק?

אידיוט?

מוח חולה?

לא קראתי לך בשמות גנאי!!!

שאלתי שאלה לגיטימית.

אז לא צריך להתדרדר לזנות.

שפה כזו תשמור לחברים ולקרובי המשפחה שלך.

ולגביי חומרה בכלל ודיסקים קשיחים בפרט:

אתה לא מדבר עם ילד.

אני אישית עבדתי בתחום ואספתי סחורה מ-TECHDATA ומיבואנים אחרים,כך שלוקשים אני מריח מרחוק.

דיסקים קשיחים מגיעים בשקית אנטי סטטית סגורה הרמטית.

בנוסף הם נתונים ב-"קונכייה"שמגינה עליהם מפני זעזועים.

על המוכר למסור אותם ללקוח בשקית אנטי-סטטית סגורה הרמטית ובנוכחות הלקוח לפתוח אותה ולהדביק על הדיסק הקשיח את מדבקת האחריות.

אם KSP או כל חנות אחרת ניתקעה עם דיסק קשיח ללא אריזה סגורה הרמטית,עלייה להודיע ללקוח ולבקש את הסכמתו לקבל דיסק שהוחזר

(ועל אותו לקוח שהחזיר סחורה לשלם קנס)ולהוריד מעט במחיר.

בשום מקרה אין שום סיבה שתהיה שריטה ואפילו קטנה ביותר על דיסק קשיח.

האידיוט הנאיבי שיקשיב לעצות האחיטופל שלך שם את כספו על קרן הצבי (יצאו לי 2 פתגמים במשפט אחד-אני ,גדול אני :yelclap:)

במחשבה שנייה,רוב הלקוחות של KSP הם נאיביים\קמצנים כרוניים שחושבים שהם עושים מכה אבל למעשה

מוכרים ממולחים וערמומיים עושים לעיתים קרובות מכה עליהם.

(המשפט האחרון אינו בשום פנים ואופן מכוון כלפיך-LEV-27 ,יתכן מאוד שאתה בין המעטים שמבינים עניין ,יודעים איך לא לפול

ומוכנים להסתכן בשביל לחסוך כמה גרושים,הבעייה שלא כולם כמוך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KSP אשדוד, שירות מצויין ואדיב

יצא לי לממש אחריות פעמים רבות והכל הוחלף\תוקן במקום.

- ישר כוח.

אם כבר אשדוד, חובה לציין לטובה את החנות IQPC

מניסיון אישי ושל כמה חברים שלי, שרות חבל על הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אשדוד, חובה לציין לטובה את החנות IQPC

מניסיון אישי ושל כמה חברים שלי, שרות חבל על הזמן.

:xyxthumbs:

יש גם כמה חנויות מומלצות בראשל'צ באזור התעשייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

KSP זאת גדולה, זה מאוד תלוי גם בסניפים.

לי יש נסיון טוב עם סניף ת"א, במיוחד בהפעלת אחריות הם לא אכזבו אותי אף פעם.

אתה מדבר על הסניף שנמצא אחרי עזריאלי אם אתה ממשיך על דרך השלום לכיוון ההפוך מהים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרון של KSP על חנויות, פריסה ל-12 תשלומים וזמינות חלקים.

כל עוד חנויות ימשיכו לפרוס ל-1-2 תשלומים, אני אעדיף את KSP.

לא יודע על מה אתה מדבר. לא חסרות חנויות שבדיוק כמו KSP יפרסו לך לתשלומים עם ריבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...