איך אתם שותים את האבסנט שלכם? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אתם שותים את האבסנט שלכם?

Avi Levin

Recommended Posts

ממלא 1\5 כוס, לוקח כפית סוכר וטובל בפנים.

מדליק ונותן לסוכר לימוס ולאבסנט להדלק.

זורק הכל בפנים, מערבב טוב טוב, מכבה בנשיפה (הכוס לוהטת!! אי אפשר לכבות אחרת) וישר שואף את אדי האלכוהול, נותן לזה חצי דקה להתקרר ושותה הכל בשוט.

איך אתם שותים אבסנט? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתם שותים אבסנט? :)

עם שקית הקא בצד ,חחח סתם ,למען האמת אבסינט משקה משובח יחסית לכל הפרפקט-זבל-וודקה-רעל ,כי יש לו טעם נחמד ,הבעייה היא שהוא מעוד עתיר אלכוהול ,ומספיק כמה כוסות מימנו בשביל להיות במצב שאתה לא שולט על עצמך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני טובל קוביית סוכר באבסנט, צד אותה עם מזלג ומדליק. הקרמל הנמס משנה את הטעם של האבסנט וטיפות האש מדליקות את המשקה בכוס. כמובן כיבוי בנשיפה או לשים כוס זהה מלמעלה. להזהר לא להשתמש בכוסות דקות כי הן יכולות פשוט להתפוצץ.

נ.ב. רוב ה"אבסנטים" שנמכרים בחנויות זה רעל עכברים (כמו טרופית, אבל עם המון אלכוהול), כוללים כהל ברמה גרועה, מים, סוכר, צבע מאכל מהסוג הזרחני וחומרי טעם וריח. אין שום קשר לאבסנט המקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו מדהים בן אדם.

איך עשית את זה?

והנה השיטה שלי "לשתות" כדי לקבל "סוטול - סאטלה - מה שבא".

432404-5.jpg

תגיד, חמוד, לא הגיע הזמן ללכת לישון?

אתה רק בן 8 וצריך עוד לגדול. :)

לך תתמוך קצת בסמים, אני בטוח שהם עושים לך טוב.

אני טובל קוביית סוכר באבסנט, צד אותה עם מזלג ומדליק. הקרמל הנמס משנה את הטעם של האבסנט וטיפות האש מדליקות את המשקה בכוס. כמובן כיבוי בנשיפה או לשים כוס זהה מלמעלה. להזהר לא להשתמש בכוסות דקות כי הן יכולות פשוט להתפוצץ.

נ.ב. רוב ה"אבסנטים" שנמכרים בחנויות זה רעל עכברים (כמו טרופית, אבל עם המון אלכוהול), כוללים כהל ברמה גרועה, מים, סוכר, צבע מאכל מהסוג הזרחני וחומרי טעם וריח. אין שום קשר לאבסנט המקורי.

הרעיון של הכוס מלמעלה מעניין, וכמה זמן בערך אתה נותן למשקה לבעור?

אגב, נסה לשתות אבסנט (איכותי, כן? לא הזבל ב-90 ש"ח) נקי (בלי סוכר ושריפה) ואז לנגוס בלחם, עובד מצויין ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, חמוד, לא הגיע הזמן ללכת לישון?

אתה רק בן 8 וצריך עוד לגדול. :)

לך תתמוך קצת בסמים, אני בטוח שהם עושים לך טוב.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=416644.0

קחי מאמי תעשי חיים :-*

ד"א, להבא כשאתה אומר סמים...תצא פחות אידיוט.

כי גם אלכוהול זה סם.

חח איזה אידיוט :screwy::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

בואנה אתה פשוט בנאדם מעצבן נשבע לך. אתה מצליח להעלות לי את הקריז כל פעם מחדש... זה שיש לך תמונה בצד של אופנוע לא עושה אותך גבר. וזה גם לא יביא לך את תעודת הבגרות. אבוד לך גבר. תתאבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

uppermc, עם לימון? אתה יכול פשוט לקחת מלפפון חמוץ, כמו שאלכס(alexbmw) עושה.

מה אני עד כדיי כך רוסי ,מי לוכח מלפפון חמוץ ישמוק ,אני אפילו כמעט ולא שותה משקאות עם אלכוהול ,אולי בירה מידיי פעם או איזה יין טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...