שאלת החיים שאין לה הסבר - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלת החיים שאין לה הסבר

eranmor

Recommended Posts

• תגובות 121
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני בן 20 ידידי.

וגם אותי זה לא מעניין, לכן גם לא טרחתי להתעמק ב"סיפורים" האלה.

פששששששש בן 20 ושואל כאלה שאלות ועוד קורא לזה "סיפורים".

לידיעתך יציאת מיצרים ותיבת נוח אלה אירועים היסטורים מוכחים . לך תלמד קצת הסטוריה של עם באוניברסיטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך יציאת מיצרים ותיבת נוח אלה אירועים היסטורים מוכחים . לך תלמד קצת הסטוריה של עם באוניברסיטה.

אני רואה שיש לך בעיות להגיב לאמירם.... הייתי אומר ש...הושתקת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ... אבל אם ה' ברא את אדם וחווה ולהם נולדו 2 בנים אז עם מי בדיוק הם התחתנו? בזמן שקיין והבל רבו ההורים שלהם הספיקו להוליד עיר שלמה כדי שקיין יברח אליה?

נדמה לי שהיו להם עסקים עם המלאכים והמלאכיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. פיתום ורעמסס מעולם לא נמצאו.

2. אין עדות לששים ריבוא אדם, עם עבדים.

3. כל הבן הילוד היאורה תשליכוהו? אין עדות.

4. 10 המכות? אין ממצאים. וזה חתיכת מאורע בסדר גודל עצום, כולל שבוע (אם זכרוני אינו מטעני) בו הנילוס הפך לדם, מה שבוודאי שינה את כל הסדר האקולוגי, ועוד פרק זמן בו השמש לא פעלה בכלל, וכהנה וכהנה. ואם לכזה דבר אין עדויות, המצב קשה.

5. לא נמצאו עקבותיהם של 600,000 איש שהלכו במדבר במשך 40 שנה (מה הם עשו, הסתובבו במעגלים?). עד היום הדעות חלוקות בקשר להר סיני.

6. אין שום סיכוי שבעולם ש-70 איש יכפילו את עצמם פי 1000 אחרי 400 שנות עבודת פרך, במהלכן כל הבן הילוד הושלך ליאור. זה פשוט לא מסתדר, הגיונית...

בנוגע לתיבת נוח - איך בדיוק הוכיחו את זה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6. אין שום סיכוי שבעולם ש-70 איש יכפילו את עצמם פי 1000 אחרי 400 שנות עבודת פרך, במהלכן כל הבן הילוד הושלך ליאור. זה פשוט לא מסתדר, הגיונית...

קצת מתמטיקה:

הנחות:

1. משך כל דור כ- 20 שנה בממוצע (בעבר התחתנו ומתו צעירים, ולכן ניתן להניח שבחורות בגיל 20 כבר היו אמהות לפחות ילד אחד). מכאן -> 20 דורות (400/20=20).

2. ב-20 דורות גדלו פי 600000/70=8571, ולכן בכל דור צריכים לגדול פי 1.572 (1.572 בחזקת 20 נותן 8571)

כדי לגדול פי 1.572 בכל דור צריכים 3.145 ילדים לכל זוג.

עם ממוצע של 4-5 ילדים למשפחה תגיע בקלות ל-600000, כולל רווקים שלא לקחנו בחשבון, מיתות בגיל צעיר, וכו'.

חוץ מזה:

1. "כל הבן היאורה תשליכוהו" החל לקרות בשלב מאוחר בהרבה

2. זה לא עזר הרבה כי לפי ספר שמות המיילדות לא הסגירו את הילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל טוב ויפה, חוץ מזה שלפי החישוב שלך בני לא מתו. גם זה נס ראוי לציון.

האוכלוסיה עולה באופן אקספוננטלי. בוא נחשב:

נניח שהמשפחה של יוסף (70 איש) באה לארץ מצריים כשכולם בני 20. כל זוג הוליד 4 ילדים במשך 20 השנים הבאות (הם בכל זאת עבדו עבודת פרך, הם לא ארנבים). לאחר מכן הדור הזקן הפסיק להוליד ילדים (מבחינתנו מת), והדור הצעיר היה בן 0. 20 שנה אחר כך גם הדור הצעיר החל להוליד ילדים. לקח 40 שנה עד שחזרנו למצב המקורי - היו עשרה דורות, לא עשרים. האוכלוסיה הכפילה את עצמה פי 2 במשך 40 שנה, מה שאומר שב-400 שנה היא הכפילה את עצמה פי 1024.

נעשו המון אי דיוקים בדרך, שהביאו למספר הגבוה בהרבה יותר מדי - 1024 (תעשו לי טובה, 2 אנשים לא יהיו פתאום 2050 אחרי 400 שנה). אבל יש הסכמה שהמספר גבוה מדי ולא נמוך מדי, ובטח שלא קרוב ל-8500 שהוא אמור להיות לפי התנ"ך. זה פשוט לא מסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיבת נוח זה סיפור שמעולם לא הוכח... חוקרים מחפשים כבר שנים למצוא איזושהי הוכחה אמיתית לכך שהיה קיים מבול ושהייתה "תיבת נוח"... אבל עד היום הם לא הצילחו...

החוקרים מצאו כל מיני דברים בים השחור, וחשבו שהמבול הענק הגיע דווקא משם, אבל בסוף הם ירדו מהרעיון הזה עד כמה שאני זוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

הא באמת? תביא את המחקרים שלך, כי אותי במכללה לימדו דברים אחרים.

תגיד, מאיפה פנאטים כמוך ממציאים "הוכחות" כאלה? המחקר האחרון שקראתי בנושא דומה היה על ההמצאה שקראו לה ממלכות ויהודה, היה על זה בערוץ ההסטוריה לפני כמה שבועות.

ויאקי, תודה על התזכורת, אבל גם הסיפור הזה לא הכי מסתדר לי. אם אני זוכר נכון את הסיפור של הנפילים אז מדובר במלאכים ש"התערבבו" עם בנות אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5. לא נמצאו עקבותיהם של 600,000 איש שהלכו במדבר במשך 40 שנה (מה הם עשו, הסתובבו במעגלים?). עד היום הדעות חלוקות בקשר להר סיני.

40 זה מספר טופולוגי...

זה להמחיש את זה שהם הלכו הרבה זמן - זה לא אומר שזה 40 שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...