IQPC עושים סידור כבלים טוב ? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IQPC עושים סידור כבלים טוב ?

Seasonic

Recommended Posts

תגיד לי מה זה השאלות האלו?

אני רואה שאתה פותך ת'ראדים על ימין ועל שמאל עם שאלות מטופשות ודברים שטותיים שאתה פשות יכול לחפש ( חיפוש- מופיע לך למעלה בטור זכוכית מגדלת קטנה).

לגבי סידור הכבלים תלוי.. האם זה ספק מודלורי או לא? אם כן לא יהיה לך מה לדאוג. אם לא אז הם ידאגו שכל הכבלים יהו מסודרים היטב.

קח גם בחשבון את המארז שלך, האם הוא מרווך מספיק ? (אל תפתח ת'ראד על האם מארז X מספיק גדול לY).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא מענין אותי כל הסירטונים המגמתיים האלו, ניסיון זה מה שחשוב.. :-*

אין בכלל מה להשוות, אבל ממש לא בין הסידור והגודל של ה-690 ל-TEMP, וזה שכל מארז ניתן לסדר..קישקוש, לא צריך לחפש יצירתיות

בסידור מארז. הוא צריך להיות נוח, איכותי, כמה אפשרויות ויכולות הובלת כבלים.

ב-TEMP לא ניתן להעביר צמות מהצד האחורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שלא ניתן.. זה פשוט דורש המון השקעה.. המרווח שבין המכסה לתושבת של הלוח אם לא ממש גדול אז צריך להשטיח את הכבלים, או לפחות לא להעביר הרבה כבלים דרך אותה נקודה .. בנוסף לזה צריך עם כבלים ארוכים (אחד המגרעות של מארז גבוה עם תחתון) שבאמת יגיעו כמו שצריך לכל מקום כאשר מעבירים אותם מהצד האחורי..

אני אישית אחרי שעה וחצי של עבודה התייאשתי.. הכבלים של הספק שלי (סיסוניק 400) לא נוחים ממש לעבודה.. מקווה לקבל רעיונות עם הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש ניסיון לא טוב עם הכבלים של הסיסוניק..קצת התאכזבתי, גם קצרים נראה לי מהשאר הספקים שהתנסיתי וגם אין סימון מה זה מה..ממש אכזבה מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...