איך בעיקר אתם צורכים את הסדרות שלכם? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך בעיקר אתם צורכים את הסדרות שלכם?

LI

מהי הדרך -העיקרית- בה אתם צורכים את הסדרות שלכם?  

2214 הצבעות

1. 1. מהי הדרך -העיקרית- בה אתם צורכים את הסדרות שלכם?

• רק טלוויזיה בשבילי
    • הורדות (אגב, סבבהDC עדיין הולך?)
    • דרך תוכנות בתשלום
    • צפייה אונליין דרך אתרים שונים (אם יש אתר עיקרי פרטו איזה)

Recommended Posts

קודם על, הרבה פעמים אין גם את החמש דקות האלו.

דבר שני זה חמש דקות לפני שאתה מתחיל לצפות. אתה פשוט לוחץ play ואז pouse, עושה מה שאתה רוצה חמש דקות ואז יושב ורואה הכל ברציפות.

במה זה שונה מלהפעיל הורדה ואז לחכות עד שהיא תסיים לרדת לפני שאתה צופה?

בלי שום קשר, רציתי לומר שאחד היתרונות באתרים כמו sidereel זה לוח השידורים האישי (אם נרשמים).

אני מדי פעם בודקת אילו סדרות חדשות צפויות, או מה רץ כרגע ואני לא צופה בו עדיין, מוסיפה למועדפים ויש לי לוח שידורים שאומר לי מה משודר בכל יום בשבוע (שבוע קדימה ושבוע אחורה). בנוסף כל יום שולחים לי למייל מה משודר היום, מה שודר אתמול ומה ישודר מחר. ככה אני לא מפספסת כלום ויודעת ישר כשמתחילה סדרה/עונה חדשה שחיכיתי לה.

למישהי עם בעייתי כמו שלי זה יתרון חשוב. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מלבד מסודרים שאני משתדל לראות בטלויזיה, רוב הסדרות שאני רואה אני מוריד ורואה במחשב. זה גם פותר בעיית חוסר תרגום: את הרוב אני מבין, אבל אם נגיד פספסתי משפט, אני יכול לחזור כמה שניות אחורה ואז כן להבין את המשפט.

אם יש HD 720P, מעולה, אני אראה את זה. אם לא, גם -RIP\XVID זה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה זה שונה מלהפעיל הורדה ואז לחכות עד שהיא תסיים לרדת לפני שאתה צופה?

זה לא שונה מבחינת זמנים, אבל כמובן שיש יתרונות רבים נוספים להורדה וצפיה לוקלית, שרובם מתבססים על יתרון אחד בסיסי - ארכיון.

ברגע שיש לך ארכיון של העונה המלאה, החיים הרבה יותר יפים.

זו אגב גם הסיבה שאני תמיד מעדיף לראות סדרות באינטרנט ולא בטלוויזיה. כמעט תמיד אני רואה שני פרקים ברצף, לפעמים אפילו 3, ולקראת סוף העונה (בהנחה שמדובר בסדרה שבונה מתח כלשהו) אפילו 4-5 פרקים ברצף במהלך הערב/לילה.

הטלוויזיה פשוט לא יכולה לספק לי את זה, מלבד אולי שירותי ה-VOD שנכנסו לאחרונה, אבל הם מוגבלים ביותר בכמות התוכן, והאיכות על הפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו אגב גם הסיבה שאני תמיד מעדיף לראות סדרות באינטרנט ולא בטלוויזיה. כמעט תמיד אני רואה שני פרקים ברצף, לפעמים אפילו 3, ולקראת סוף העונה (בהנחה שמדובר בסדרה שבונה מתח כלשהו) אפילו 4-5 פרקים ברצף במהלך הערב/לילה.

כך ראיתי את BONES. מאחר והסידרה הייתה כבר בעונה השלישית כשהתחלתי לראות אותה, עשיתי מרתון BONES (אונליין) ונהניתי מאד, זה בהחלט יתרון ענקי על הטלוויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי. לרוב אני מוריד גם HD וגם SD ובוחר גירסה בהתאם למקום שבו אני צופה. אם אני צופה בחדר - HD, אם אני צופה בסלון - SD.

ולפני שמישהו ישאל: אני לא צופה באופן מידי אלא שומר מאגר על המחשב וככה כשאני רוצה לראות משהו יש לי מבחר גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי. לרוב אני מוריד גם HD וגם SD ובוחר גירסה בהתאם למקום שבו אני צופה. אם אני צופה בחדר - HD, אם אני צופה בסלון - SD.

זה קצת אידיוטי, אם אתה במילא מוריד HD בשביל מה להוריד גם גירסה נמוכה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי שום קשר, רציתי לומר שאחד היתרונות באתרים כמו sidereel זה לוח השידורים האישי (אם נרשמים).

אני מדי פעם בודקת אילו סדרות חדשות צפויות, או מה רץ כרגע ואני לא צופה בו עדיין, מוסיפה למועדפים ויש לי לוח שידורים שאומר לי מה משודר בכל יום בשבוע (שבוע קדימה ושבוע אחורה). בנוסף כל יום שולחים לי למייל מה משודר היום, מה שודר אתמול ומה ישודר מחר. ככה אני לא מפספסת כלום ויודעת ישר כשמתחילה סדרה/עונה חדשה שחיכיתי לה.

למישהי עם בעייתי כמו שלי זה יתרון חשוב. :silly:

www.tvcountdown.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדר"כ מוריד. יש לי בעיית מקום על הכונן אז להוריד HD זה לא ממש כיף. רק אם הסדרה שווה את זה אני מוריד HD. אם ככה ככה SD אם סתם משעמם לי ואני צופה בזבל אז און-ליין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...