אוניברסיטה הפתוחה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוניברסיטה הפתוחה

pringles

Recommended Posts

אהלן

רציתי לשאול מי מכם יודע אולי מידע לפי ניסיון אישי עם האוניברסיטה

האם התואר שווה?

רמת הלימודים, המרצים, דרך הלמידה(לבד או בכיתות)

מעונות

בעקרון מה שאני רוצה זה ללמוד שם שנה ולעבור או לבןגוריון או לטכניון

וכל מידע נוסף יעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמת הלימודים תלוייה רק ביכולות שלך ויכולות לימוד עצמי שלך מכיוון שרוב הלימוידם מתבצעים לבד .

"רמת המרצים" -אין לך מרצים באו"פ אלא מנחים ,יש טובים יותר ויש טובים פחות (כמו בכל מוסד לימודים)

מעונות אין , מסיבה אחת -אין צורך! אתה בוחר את מקום הלימודים לפי מה שנוח לך ולרוב זה קורה הכי קרוב שנפתחת כיתה למקום המגורים ( ויש קרסים שאתה בכלל לא מחוייב להגיע לשעורים)

ואם אתה רוצה לעבור אחרי שנה א' לב"ג או טכניון אז תבדוק את התנאים של אפיק המעבר באתר של האו"פ , אבל תקח בחשבון שזה לא כ"כ פשוט כמו שזה נשמע !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיפושים שלי בנושא ראיתי שיש כזה מקום מכללת רמת גן

שזה בעצם לא יודע איך לקרוא לזה .. מכללה קיצר ובסוף מקבלים את התואר של הפתוחה

...

הבנתי ששם זה כמו לימודים במכלל\אוניברסיטה פחות למידה עצמית כמו ברגיל

לא?....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכללת רמת גן זה בדיוק מה שאתה מקבל בכל מקום אחר שיש הנחיה רק שאתה מקבל בונוס של תרגולים לפני הבחינות .......אההה ואתה צריך לשלם דמי מכללה !!!

וכמה הלימודים "קשים" תלוי רק בך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני ילך לדוגמא לאוניברסיטה הפתוחה [משום שחסר לי כ6 בגרויות לבגרות מלא :kopfpatsch:] ואני יסים אותה טוב

עם תואר ראשון ואז אם אני ישתמש ב"אפיק מעבר" לאוניברסיטה אחרת זה אפשרי להתקבל גם אם לא קיבלתי תעודת בגרות בתיכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביררתי לגבי מכללת רמת גן

לשנה יוצא בממצוע בין 12 ל 15 אלף... כולל דמי מכללה כולל וכל השטויות שהם מוסיפים

לא כל כך הרבה וךדעתי שווה לאנשים שאין להם את היכולת של לשבת הרבה לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני ילך לדוגמא לאוניברסיטה הפתוחה [משום שחסר לי כ6 בגרויות לבגרות מלא :kopfpatsch:] ואני יסים אותה טוב

עם תואר ראשון ואז אם אני ישתמש ב"אפיק מעבר" לאוניברסיטה אחרת זה אפשרי להתקבל גם אם לא קיבלתי תעודת בגרות בתיכון?

אתה צריך ממוצע של 85 במספר קורסים, לא פשוט בכלל. בסופו של דבר אם תעמוד בכל הדרישות תוכל לעבור לאונ' אחרת ע"י אפיק מעבר (בלי שום דרישה לתעודת בגרות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...