שאלה בנוגע לקודן ברכב. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע לקודן ברכב.

David647

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לנחש את הקוד זה לא ממש ,לפרוץ", וזה גם די עלוב.

במקרה שסיפרתי היה מדובר על לנתק עלוקה ממשאבת הדלק.

חוצמזה, אין הרבה מערכות קודן שמגיעות לארץ, וברובם המתקין לא טורח לשנות את הקוד הדיפולטי הזהה שמגיע מהמפעל, ככה שלנחש את הקוד לוקח בדיוק 30 שניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פתגם כזה שאומר .. שגנב מקצועי יצליח לגנוב לך את האוטו גם אם תשים אותו בתוך כספת.

כל הקודן האיתורן, אמובלייזר ושאר הדרעק זה בשביל הפרוטוקול של הביטוח ..

לא שווה כלום מול אדם שיודע את העבודה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי רוב ההגנות משמשות בעיקר לכך שהגנב יעדיף אחר, פחות מוגן שיותר קל לגנוב.

בנוסף, ההגנה שלוקח הכי הרבה זמן לעקוף, היא ככל הנראה מנעול מכני להילוכים, מהסוג שהיה נפוץ פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדרך כלל לקודן יש כמה חוטים חוטים שחורים .

צריך פשוט לעקוב אחריהם ולבדוק לאיפה הם מחוברים (אם זה להצתה או לדלק).

אחרי זה צריך פשוט לנתק את החוטים האלה מהחוט עליו הם מחוברים , ואז פשוט לחבר את אותו החוט רגיל .

הקודן הזה זה בדיחה ניתקנו כזה לחבר שלי כשהקודן עשה לו בעיות .

הכי טוב זה המנעול ששמים על ההגה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אני מודה שכנהג חדש הלחצתם אותי ובעקבות זה חפרתי עכשיו שעתיים באתרים שונים ובפורומים ישראליים ללמוד על הגנת רכב.

בקיצור אין איך להגן על הרכב, יש רק איך להרתיע את הגנב לבחור ברחב שלך מבין כל השאר מסביב לפריצה.

כל מי שאמר ודיבר פה על מנעולים פיזיים - צדק.

אלו המנעולים הכי טובים ממה שכתבו בפורומים שגם רואים אותם מרחוק בצבע זוהר יחסית (הגנב רואה כי עדיף שיראה מאשר שלא יראה ויפרוץ) והם גם מחברה טובה.

אישית, המחיר שלהם לא משנה אם זה מה שיגרום לגנב לעבור לרכב הבא.

http://www.autolok.co.il - זה אתר היבואן והמחירים בו זולים יותר מבזאפ (הלינק הבא לזאפ להשוואה).

http://www.zap.co.il/models.aspx?Sog=t-vehicledefense&DB138684=275199

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק.

בסופו של דבר כל אמצעי הגנה נועד רק בכדי לעכב ולא למנוע.

העניין הוא שבדר"כ גנב יוצא ל"יום עבודה" עם רשימת חלקים שהוא צריך להביא, ולא סתם לגנוב כל שנקלה בדרכו, ככה שאם הוא צריך דווקא את הרכב שלך, הוא יקח אותו ולא משנה כמה הגנות תשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי רוב ההגנות משמשות בעיקר לכך שהגנב יעדיף אחר, פחות מוגן שיותר קל לגנוב.

בנוסף, ההגנה שלוקח הכי הרבה זמן לעקוף, היא ככל הנראה מנעול מכני להילוכים, מהסוג שהיה נפוץ פעם.

:hizuk:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי פשוט שתתקשר ותשאל. לא חושב שלמישהו כאן יש את המוצרים הללו.

במקומך הייתי בודק את המנעול הישן של ההילוכים (זה שמרתכים אותו לרצפת הרכב). לפי התמונות, המנעולים שהצגת, נתפסים סביב ידית ההילוכים בנקודה גבוהה למדי, כך שניתן פשוט לשבור את הראש של ידית ההילוכים, להסיר את המנעול, ולנהוג עם מוט הילוכים מקוצר מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי את מנעול ההילוכים הישן למכירה. אני גם לא יודע אם הוא מתאים למכוניות בהן מוט ההילוכים מוגבה(ככה אומרים?) על גבעה מעל המעצור יד.

מלבד זאת זה תהליך קצת פולשני וגם לא כזה שרואים אותו יותר מדיי אז עוד יחשבו שאין גבנה באוטו ובכל זאת יפרצו לאוטו עד שיגלו שיש משהו בפנים.

הרעיון היה להיראות כמה שיותר בולטים לא ?

אני גם חושב על הרעיון הזה של ההגה. זה בכלל שוס. רואים מכל כיוון ונראה ההימור הכי בטוח.

http://www.klamp-it.co.uk/Files/2000plusb.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...