ArmA II - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ArmA II - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

למישהו יש מושג למה המשחק עדיין לא הגיע לארץ ולא הגיע עדיין לפריק?

הוא אמור היה לצאת בארץ ב 26/6 לפי הנתונים הרשמיים של המפיצה.

יש דבר מגניב כזה שנקרא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 361
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סיימון, אין לי מושג על איזה אימונים אתה מדבר...

פעם ראשונה שאני פותח את המשחק אני מתחיל מאיזושהי אונייה צבאית ויש קבוצות של חיילים שאתה יכול לדבר איתך אבל זה לא עוזר ואני לא יודע איך אני בעצם מתיל לשחק.

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דבר מגניב כזה שנקרא .

ויש אנשים (מגניבים או לא, לשיפוטך) שמעוניינים לרכוש את המשחק הזה בחנות, בכדי לקבל דיסק, קופסא, חוברת הדרכה, והדובדבן שבקצפת - מפה של צ'רנארוס.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש אנשים (מגניבים או לא, לשיפוטך) שמעוניינים לרכוש את המשחק הזה בחנות, בכדי לקבל דיסק, קופסא, חוברת הדרכה, והדובדבן שבקצפת - מפה של צ'רנארוס.

:)

זה לא מגיע באריזות הDVD של הארץ ממה שהבנתי ככה שאין טעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

manual דק, הבחור בפריק הרצליה אמר לי את זה, מקבלים את זה בקופסאת מפלסטיק, זה לא האריזה המלאה שמוכרים בחלק מהחנויות(ארופאית דקה, בארצות הברית מוכרים את הבלטה :()

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

manual דק, הבחור בפריק הרצליה אמר לי את זה, מקבלים את זה בקופסאת מפלסטיק, זה לא האריזה המלאה שמוכרים בחלק מהחנויות(ארופאית דקה, בארצות הברית מוכרים את הבלטה :()

כן, אתה צודק. מישהו שאני מכיר שהזמין את המשחק מאנגליה מאשר שהוא לא קיבל מפה, ו דק.

אגב, נחמד לשמוע שפריק קיימים עוד בהרצליה. פעם חיפשתי שם ולא מצאתי, הנחתי שהם כבר לא קיימים, לא נכנסתי לפסאג'.

ידוע מתי יגיעו אליהם עותקים?

עדכון:

Developer's Diary של יוצרי ארמא 2 עם הסברים על המשחק ואיך לשחק בו. אחלה יוזמה לדעתי.

חלק ראשון על שליטה בסיסית במשחק.

לינק:

http://ve3d.ign.com/videos/51611/PC/ArmA-II/Developer-Diary/Basic-Controls

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי בדיקה אתה צודק,

אירופה מוכרים אריזת זולה ובארה"ב מוכרים את הגירסה העברה יותר

הסיבה כנראה נעוצה בזה שהמפיצה האמריקאית של המשחק היא לא 505GAMES אלא Got Game Entertainment

דבר אחר ומציק אף יותר,

ביצועי מערכת:

מי ששם לב ראה בדמו שהגירסה המעודכנת היא 1.02 כלומר אחרי הפאץ' האחרון

משימה שלישית בסינגל-פליי נקראת באנצ'מרק והיא לא באמת משימה אלא כשמה כן היא-בדיקת ביצועי המערכת

ניסיתי לשחק הרבה עם ההגדרות ולא הצלחתי לעבור את ה 20FPS :kopfpatsch:

פשוט מאכזב!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפורומים של המשחק כשדיברו על אופטימיזצייה בחור אחד שאל מתי היא תבוא, ענה לא חבר צוות הפיתוח לשעבר שלפי ניסיונו יקח למפתחים כשנה במקרה הטוב לטפל בשלל הבאגים ורק אחריהם תבוא אופטימיזצייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד לא התרשמתי מהדמו ולכן לא הזמנתי את המשחק.

לא בגלל העקרון של סימולציה צבאית שאני דווקא כן אוהב, אלא באמת בגלל הביצועים הגרועים של המשחק וגם הממשק המסורבל.

כמה שלא שיחקתי עם ההגדרות של הגרפיקה המשחק הרגיש מקרטע, וכל השליטה והממשק נראו לי לקוחים ממשחק של שנות ה90.

קודם AA3 ועכשיו זה, אין שום מצב שתצא בקרוב סימולציה צבאית ראוי לשמה עם ביצועים טובים ועם גיימפליי חלק?

טוב נו, נשאר עכשיו לחכות ל OF2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור AA3 לסימולציה צבאית?

בפורומים של המשחק כשדיברו על אופטימיזצייה בחור אחד שאל מתי היא תבוא, ענה לא חבר צוות הפיתוח לשעבר שלפי ניסיונו יקח למפתחים כשנה במקרה הטוב לטפל בשלל הבאגים ורק אחריהם תבוא אופטימיזצייה.

ושוב חוזרים לסיפור של ArmA הראשון,

שיחררו אותו לפני הזמן ועברה איזה שנה עד שעבד כמו שצריך.

השנה היתה להם סיבה מיוחדת לשחרר לפני הזמן- OFP2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...