איזו תוכנה תוציא את המקסימום מקבצי ה-PEF שלי?(RAW) - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזו תוכנה תוציא את המקסימום מקבצי ה-PEF שלי?(RAW)

Satlan

Recommended Posts

DXO מתאימה לקבצי RAW של קנון ועדיפה גם על התוכנה היעודית של קנון (DPP)?

מתאימה לכל הקבצים הנפוצים כולל קנון.

לטעמי תוצאה עדיפה, אבל אין סיבה שתסמוך עללי, פשוט תנסה.

רק השקע מעט בלימוד התוכנה לפני המסקנות כדי שתוכל באמת להפיק ממנה את המיטב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה, בתור ניקוניסט שמצלם הרבה בRAW.. איזו תוכנה עדיפה לי (ולמה?) DXO או הNX של ניקון?

אני אשמח לשמוע מה ההבדלים המהותיים בין שתי התוכנות הללו ומה הפלוסים/מינוסים של כל אחת מהן מאנשים שמבינים טיפה יותר ממני..

גילוי נאות : עד היום עבדתי עם הACR ואני מחפש משהו מתקדם יותר כרגע, זה עניין של במה להתמקצע כרגע, כי אני לא רואה את עצמי עובר מניקון בשנים הקרובות ואני מאמין שבסופו של דבר צורת ההפעלה של התוכנה היא מינורית אם מדובר בכלי של ניקון/קנון או כלי שפותח עבור כולם ושדרך העבודה עם הפילטרים היא החשובה פה (ושוב, אני אשמח מאוד אם תתקנו אותי במידה ואני טועה פה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה, בתור ניקוניסט שמצלם הרבה בRAW.. איזו תוכנה עדיפה לי (ולמה?) DXO או הNX של ניקון?

אני אשמח לשמוע מה ההבדלים המהותיים בין שתי התוכנות הללו ומה הפלוסים/מינוסים של כל אחת מהן מאנשים שמבינים טיפה יותר ממני..

גילוי נאות : עד היום עבדתי עם הACR ואני מחפש משהו מתקדם יותר כרגע, זה עניין של במה להתמקצע כרגע, כי אני לא רואה את עצמי עובר מניקון בשנים הקרובות ואני מאמין שבסופו של דבר צורת ההפעלה של התוכנה היא מינורית אם מדובר בכלי של ניקון/קנון או כלי שפותח עבור כולם ושדרך העבודה עם הפילטרים היא החשובה פה (ושוב, אני אשמח מאוד אם תתקנו אותי במידה ואני טועה פה)

ל- NX לדעתי 2 יתרונות מהותיים, הצבעים של ניקון וה- Control Points.

ל- DXO יכולת לשחזר בקירוב את הצבעים של ניקון. אבל אין לה את ה- U Points. כלומר עיבוד לוקאלי ידרוש .

לדעתי בהסרת רעש ל- DXO יתרון מסויים ב- Demosaicing יתרון קל ל- NX.

ל- DXO יש את הפילם פק, וגם "גימור" גרעיני שאני אישית מאוהב בו.

אני אישית הייתי הולך על שילוב של ו- DXO.

בכל אופן, 2 התוכנות מהוות קפיצת מדרגה מ- ACR.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...