שאלה בנוגע למתג אודיו דיגיטלי. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע למתג אודיו דיגיטלי.

MiOB

Recommended Posts

שלום חברים :)

אני צריך לחבר מספר רב של מקורות ל-Z5500, אך ישנן רק שתי כניסות דיגיטליות.

לכן חשבתי על מתג. האם המתג הבא נראה לכם איכותי?

Inday S/PDIF 4x1 Digital Audio Switch

האם ישנן דרכים יותר זולות לחיבור מספר מקורות שמע דיגיטליים?

ישנו מוצר מכני המאפשר מספר כניסות אופטיות, אך אני צריך מתג של קואקסיאלי וגם שיהיה בעל שלט אינפרא-אדום.

אגב, קראתי בפורומים מסוימים, כי אפשר להשתמש במפצל RCA פשוט בשביל S/PDIF קואקסיאלי, ואכן זה עובד, אך לא חף משיבושים.

כלומר, לא תמיד אות דיגיטלי של מכשיר מסוים מתקבל ב-Z5500 גם כאשר שאר המקורות כבויים. ???

תודה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם מפצל היא שמכשירים רבים ממשיכים לשדר אות גם כשהם "כבויים". זה משהו כמו סינכרון רק כדי שהמכשיר יידע שיש שם כניסה מחוברת. לכן כשיש מספר מקורות זה בעיה. לקואקס אפשר לבנות מתג גם לבד, אך זה לא יהיה עם שלט.

הכי משתלם יהיה כנראה לקנות משהו מוכן, תבדוק אולי ל-DX יש משהו שיתאים לך.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אנטולי. :)

בנוגע לבנייה עצמית של מתג, האם הוא יידע למתג עצמאית את האותות בדרך נפלאה כלשהי? אם כך, אין צורך בשלט. ;D

וברצינות, האם גם חסרי ידע מקצועי (אני למשל. ;D) יכולים לבנות כזה? או צריך מעט-הרבה ידע בנושא?

בכל מקרה, חיפשתי ב-DX, אבל אין כלום. מפתיע. :( עוד רעיונות?

ובמקרה שלא, האם המכשיר שקישרתי אליו יהיה טוב? הוא אמנם יקר, אבל אם אין משהו אחר אז... :(

ותודה. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר שלו כבר עדיף כנראה לקנות איזה רסיבר ביתי ישן שייתן לך מספר כניסות ומיתוג בינהן (ואפילו שלט והגברה :)).

בנוגע לבנייה, מיתוג אוטומטי לא יהיה שם. כמובן שזה אפשר לעשות את זה, אפילו אפשר להוסיף שלו אבל אני לא בטוח שזה יהיה משתלם/קל למישהו ללא ידע.

לבנות מתג עם חוגה מקדימה אמור להיות דיי זול ולא צריך שם הרבה ידע מעבר להלחמות בסיסיות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...