מכשיר הקלטה קטן להקלטה ממושכת - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכשיר הקלטה קטן להקלטה ממושכת

demultiplexer

Recommended Posts

אהלן,

אני מחפש לרכוש מכשיר הקלטה קטן (גודל של DOK) שיאפשר הקלטת סאונד איכותית ולאורך הרבה זמן.

נאמר יממה לפחות. כמו כן, יהיה נחמד אם הוא יהיה גם נגן מוזיקה טוב.

יהיה יתרון טוב אם אוכל לתפוס אותו על הצוארון של החולצה כמו הנגני מוזיקה הקטנים.

כמו כן, אני רוצה להקליט כשהוא תפוס לי על הצואר ואני רוצה שהוא יקליט בצורה סבירה קולות קצת רחוקים ממני, לא רק את הדיבורים שלי.

הוא אמור לשמש כרגע להקליט ימים שלמים של סאונד כשהוא עליי (לאיזשהו פרוייקט) ובעתיד להקליט הרצאות בלימודים ולשמוע מוזיקה.

ראיתי בזאפ את הSANSA קליפ, הוא נראה לי מתאים, מה דעתכם עליו?

ועוד משהו - ראיתי כאלו שמציגים - האם יש כאלו שגם מקליטים וידאו?

ואם הוא יהיה גם זול אז בכלל שיחקתם אותה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון הקליפ הכי מתאים בתיאור כללי שלך, אבל בגלל שאתה רוצה יממה שלמה של הקלטה זה לא יתאפשר כי הקליפ מחזיק בהערכה שלי 10 שעות עבודה עם חריגה גדולה ל-12 (בעלים של אחד). מצד שני אם אתה רוצה משהו איימתני שכזה אני ממליץ לך על ה-I7 (אני גם בעלים של אחד כזה :cool2:) שיחזיק בכיף אפילו יומים אם תצתרך! :xyxthumbs: הבעיה שלו היא שהנוא קצת גדול ולא עם קליפס אבל בשבילו אתה יכול גם להוסיף מיקרופון חיצוני אם הפנימי לא מרצה אותך כי יש לו LINE IN.

כל הנגנים התומכים בוידיאו לרוב לא מקליטים וידיאו כי אז הכוונה שהם כוללים והנגנים שמכילים גם לרוב במילה אחת- ג'אנרים! (נגני מדבקה ששוים לזבל.)

בקיצור, נגן תומך וידיאו בכיף אבל מקליט וידיאו לא! (אולי מקליט וידיאו- תוכנית מהטלויזיה וזה לא בטוח אם אפשרי.)

מקווה שעניתי לך באופן כללי על מרבית השאלות, לעוד טענות ובעיות אתה מוזמן לשאול בכיף! ;)

עריכה: ראיתי שלא ציינת תקציב וזה דבר חשוב אם תרצה שהדיון יתמך. מה גם שבלי תקציב לא נדע כמה לשים על המכשיר- כמה נפח אתה רוצה וכאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאני אלך על הsansa, אבל רוצה חוות דעת על איכות ההקלטה שלו, ועל המרחק ממנו הוא מצליח להקליט באיכות סבירה.

אם זה באמת לא מספק אני אלך על ההוא עם מיקרופון חיצוני.

המחירים גם ככה לא כאלו גבוהים, ככה שאין בעיה עם התקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...