אז זהו...נגמרה עוד תקופה בחיים - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז זהו...נגמרה עוד תקופה בחיים

חן מ

Recommended Posts

זה כי חצי מהחיילים שוברים ידיים/רגליים/ שופכים מסיר שומנים על העור/ משחקים אותה משוגעים/ גורמים לאמא שלהם לשתף פעולה ולהגיד שבעלה מכה אותה/ מקבלים ת"ש אחרי שהסתירו פלזמה FHD של פיונר אצל השכנים, מקבלים פטורים כמו נכים, יוצאים מהצבא/עוברים לבסיס יומיות חצי מטר מהבית והחלק השני, הפראיירים הממורמרים אוכלים את כל החרא, בסוף נשברים ומתחילים לחפף. כל מה שרטוב נקי ושאר הפתגמים. ככה נראה צה"ל במאה ה-21. תיכון על מדים.

זה מה שעשיתי

נמאס שכולם מתנהגים כמו חרא, עושים את המוות, תנאים על הפנים, ואם זה לא מספיק אני צריך לראות אנשים לובשים א והולכים הביתה כל יום בזמן שאני בבסיס רחוק ועושה כל מה שאומרים לי

למה מי מת? למה שאני אשתף פעולה אם כל השאר לא יחד איתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דרך אגב שכחתי לציין שלא הלכתי ולא בכיתי ולא הוצאתי

דוגרי יש לי קטע של שינת יתר מתי שאני בדיכאון ופשוט לא הייתי קם למסדר בוקר במוסך של המסוקים ב7 וחצי בבוקר אז בסוף נמאס להם ושלחו אותי לוועידה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרגיש עם זה ממש טובה,לא לבוא למקום הזה שנקרא "בית כלא" יותר,מבנה רעוע בן 70 שנה שכל רעידת אדמה הכי קטנה מפילה לו את הצורה...אפילו לא דואגים לשיפוץ של המבנה

חוץ מיזה נמאס לי,אני רוצה חופש בלי מבחנים בלי לימודים בלי כלום,וזה הגיע

סלח לי, אבל....

חכה חכה שתגיע לצבא. אתה תתפלל לחזור לימי בית ספר. ת-ת-פ-ל-ל.

תעריך את מה שהיה

"בית כלא"? חכה לצבא...

ואפרופו מבנים רעועים...מרוב מבנים כאלה שלא רק שתלמד בהם, גם תגור בהם ותחייה בהם 3 שנים, אתה תהפוך לרעוע בעצמך. כמוהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אותי זה מצחיק ממה שרשמת בתחילת הנושא

תאמין לי שכן תתגעגע לבית-ספר

מי כמוני יודע

שאני הלכתי לצבא אחרי חודשיים כבר אמרתי כוס עמק עדיף לחזור לבית ספר כי הבנתי שהמשמעת בצבא ובבית ספר הוא שונה לגמרי

אבל עזוב

שתלך לצבא ותגיעה לבקו''ם ביום הראשון שלך יפול עליך השוק הזה של ''איפה אני לעזעזל''?

אבל כמו כל דבר בחיים הכל עובר

תסתכל על החיתמה שלי ותבין :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שעוד לא קיבלתי סמ''ר

היו כמה וכמה משפטים אבל לא נכנסתי לכלא

ובאמת אני לא יודע למה לא קיבלתי עדיין ;D

ולהגיד את האמת אחרי כמה חודשים שהתרגלתי לצבא אני נהנתי מכל השירות שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...