אפשרויות חיבור 9800GTX לטלוויזיה FULL HD - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשרויות חיבור 9800GTX לטלוויזיה FULL HD

Art Tatum

Recommended Posts

בשעה טובה ומוצלחת התחדשתי בטלוויזיה 40" חדשה.

קניתי אותה בשופרסל דיל פתח תיקווה במבצע לבעלי כרטיס מועדון (אפשר להוציא במקום בחינם).

המבצע הוא הנחה בשווי המע"מ על המוצר (חתיכת הנחה) וזה כולל כל מוצרי החשמל אלקטרוניקה ומחשבים כולל כל מה שבמחלקת מחשבים (אפילו מדיות).

מחר הוא יום שלישי ואחרון למבצע למי שמעונין (ה25 ליוני יום חמישי).

עכשיו אני כמובן רוצה לחבר את המחשב לטלוויזיה באיכות מירבית.

ביציאת HDTV שהיא בעצם סוג של MINI DIN יש לי כבל מפצל לCOMPONENT שהגיע עם הכרטיס, כל שיש אפשרות להוציא לטלוויזיה בלי לאבד את אחד הDVI.

השאלה שלי היא האם ניתן להמיר לHDMI מיציאת הHDTV של הכרטיס, ולא דרך כבל DVI לHDMI מכיוון שאני כבר עובד עם שני מסכים במחשב ואני לא מעוניין לאבד יציאת DVI.

ואם לא ניתן אז האם COMPONENT יתן לי תמונה מספיק איכותית ביחס לHDMI.

אשמח לקבל את עצתכם או כל מחשבה שאולי תועיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני יציאות DVI ואחת 9pin בסטנדרט מיוחד של שאליו קיבלתי מפצל לCOMPONENT ואני מקווה שיש אפשרות לפצל לHDMI וזאת בעצם השאלה העיקרית שלי, כי אם יש אפשרות לפצל לHDMI מזה אז אני לא צריך לוותר על חיבור קבוע לשני מסכי המחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ידוע לי על מתאם כזה ל-HDMI, אבל Component כן תומך 1080p. הסטנדארט העתיק של component "רשום" על ל-1080i אבל מסתבר שאין לו בעייה לעבוד עם 1080p, אולם אם למשל אתה משתמש בנגן bluray הוא יגביל תכנים מוגנים AACS ל-1080i בלבד.

http://www.hdtvlounge.net/news/1080p-component-video/

בקיצור, חיבור component זאת הברירה הכי יעילה למקרה שלך. ואתה אמור לקבל איכות תמונה לא רעה בכלל.

עוד אופציה היא במידה ויש לך מסך שהשימוש בו לא מצריך את כוח העיבוד של ה-9800gtx, אתה יכול להביא לו איזה כרטיס זול לתצוגה

(אם אני לא טועה יש גם כאלה ל-PCI רגיל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...