"קווי לילה? יופי, אבל למה לא בימי שישי?" - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"קווי לילה? יופי, אבל למה לא בימי שישי?"

rhin0

Recommended Posts

תסכים איתי שהתקשורת קודם כל מחפשת לצלם את אלה שזורקים אבנים וכדומה -וכמה היא כבר מוצאת? לא הרבה. פשוט מדבור ביחידים שעושים זאת.

אבל מה יעשה אדם "ששואף" את כל הידע רק מהתקשורת? רק אדם שהוא ישר עם עצמו ובעל דעה אישית לא יפול בפח הזה בקלות.

לכן רוב בני-הנוער זה עובד עליהם -כמה פעמיים ראיתי בחורים חרדים כותבים שהם מתביישים ללכת ברוחב החילוני בגלל המחשבה שבטח הם גם קשורים להפגנות אלימות -עד כדי כך שהם רוצים להוריד תכיפה מבושה.

הפגנה בשבת אינה חילול שבת כי החרדים באמת אינם זורקים אבנים וכו'... ולכן אין פה חילולי שבת.

מענישים? בכלל מדובר על חברה שלא מתקבלים לישיבות [כי גם שם הם מופרעים,ואינם מקשיבים לרבנים]

לכן אני אומר על תטעה הם ישארו עם אותו ליבוש רק כדי שלא יזרקו אותם לחלוטין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 128
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם מדברים על לכבד תשני? למה בכלל להכנס לבני-ברק ולהתחיל איתם? הרי הם לא ילכו לרמת-אביב ויתחילו להפגין שמה.

לגבי בני-ברק קודם כל הרוב שם לא יגיד דבר כי יחשוב שמדובר ב פיקוח נפש[ ויצא לי לראות את זה במציאות] ואם כבר יגידו לעבר שבת שבת .

אבל אם תכנס עם מכונית ותשתולל לך שם וגם תוציא תטוסיק מהחלון[חחח פעם שמעתי על זה] - אז אתה בא להתגרות בהם? לא הם צריכים לטפל בך אלה אפילו חילונים יסכימו שמתאים לך טיפול בגהה.[זה קרוב לשם ;)]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסכים איתי שהתקשורת קודם כל מחפשת לצלם את אלה שזורקים אבנים וכדומה -וכמה היא כבר מוצאת? לא הרבה. פשוט מדבור ביחידים שעושים זאת.

אבל מה יעשה אדם "ששואף" את כל הידע רק מהתקשורת? רק אדם שהוא ישר עם עצמו ובעל דעה אישית לא יפול בפח הזה בקלות.

לכן רוב בני-הנוער זה עובד עליהם -כמה פעמיים ראיתי בחורים חרדים כותבים שהם מתביישים ללכת ברוחב החילוני בגלל המחשבה שבטח הם גם קשורים להפגנות אלימות -עד כדי כך שהם רוצים להוריד תכיפה מבושה.

הפגנה בשבת אינה חילול שבת כי החרדים באמת אינם זורקים אבנים וכו'... ולכן אין פה חילולי שבת.

מענישים? בכלל מדובר על חברה שלא מתקבלים לישיבות [כי גם שם הם מופרעים,ואינם מקשיבים לרבנים]

לכן אני אומר על תטעה הם ישארו עם אותו ליבוש רק כדי שלא יזרקו אותם לחלוטין.

עזוב את התקשורת- הם בכלל לא מעניינים אותי...

וכשיש 20 עצורים וכמה וכמה פצועים זה ממש לא יחידים.

ובפעם ה200. לא איכפת לי מההפגנה. אני יודע שזה לא חילול שבת. אני מתייחס לעובדה שההפגנות האלה הן במה לחילול שבת ע"י המתפרעים. ואני ראיתי של ילדים ושל מבוגרים זורקים דברים. לא ממש חבר'ה שבשלב של להתקבל לישבה...

ולמה שלא יזרקו אותם לגמרי? המתפרעים מפרים את השבת רק בגלל שהמתונים נותנים להם הזדמנות. הם מנצלים את המתונים כדי לעשת משהו שהמתונים מוחים נגדו. זה נראה לך הגיוני?

הם צריכים או להפסיק את ההפגנות או לנדות לחלוטין את המתפרעים או להסגיר אותם למשטרה. הם לא עושים את זה? אז הם סתם חבורת צבועים.

roooniii... ת'בא איתי בכיפור הקרוב לבני-ברק? ניסע ברכב שלך.

חח... פתאום עלתה לי איזה סצנה מרזידנט איוול לראש :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

20 זה הרבה? ממש לא יש שם אלפי איש .

ילדים טוב יש כאלה לעשות מעשי קונדס - מה זה מבוגרים? הם נריאים לך ככה בגלל הזקן מדובר בני נוער וגם יכול להיות 20 פלוס.

כולל /ישיבה זה לכל הגילאים.

בקיצר -אני לא חושב שאדם צריך להיות דוקא חלק מהציבור החרדי בשביל לשמוע בקול ה', כולם הרי מצווים. והציבור החרדי הוא חברה קיימת שיש בה חסרונות ומעלות.[כמו בכל אכלוסייה,אבל בה התקשורת יותר חוגגת] אני לא בא להצדיק כל מה שקורה בציבור החרדי אבל הסברתי לך בפעם ה201 ...

שהחברה החרדית היא חברה פתוחה. הם לא רודפים אנשים או מאיימים על אנשים. אתה צבוע, אם אתה חושב שאפשר לעצור מתפרעים, ואם בגלל זה אסור לחרדים להשמיע את דעתם בפרהסיה נגד חילול שבת [שהוא הרבה הרבה יותר מסוכן מבחינתם לכלל ישראל].

אצטט לך את דברי פרופ' נחמן בן-יהודה מהאוניברסיטה העברית שנכתבו במקומון "ירושלים" שנת 98: "תשומת הלב של העיתונות החילונית, מאוד מוגברת כשזה נוגע לעבירה במגזר החרדי. הדבר מקבל כותרות עצומות, וגם תיאורים דרמטיים כמו "פוגרום".

אבל כשנכנסים לבית הסוהר ורואים כמה חרדים יש שם, זה לא הרבה!"

את ישו זרקו ותראה מה קרה בגללו, הקטע שאותם מופרעים אחר כך חוזרים לדרך הישר אם תזרוק אותם ל=גמרי מי יודע מה יהיה איתם.

הכל מתחיל לחזור על עצמו -נסיים את זה וגמרנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה לגבי זריקת טיטולים??? זה גם ילדים עושים את זה? או שאמאות נותנות לילדים טיטולים... ואמא אמורה להיות בוגרת כבר...

ועזוב אותך 20 עצורים כבר מעל 40 עצורים זה דבר ראשון, דבר שני בהפגנות אחרות תסתכל כמעט ואין עצורים אולי 2-3 זה רק מראה שהחרדים הם פראי אדם.

יותר משאר האוכלסיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלפי איש היו שם אבל מדוע אתה מכליל?[הרי מדובר בהפגנה של חסידות מסויימת או כמה-לפלגים האחרים אין קשר להפגנות כלל] תקרא את כל מה שהלך פה.

צריך לטפל בברברים וזה מה שהמשטרה עושה.

מסכנים החרדים האחרים גם שבהפגנה וגם שבכלל לא קשורים -בחורים כמוך שמכללים על הכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...