Microsoft Security Essentials -האנטיוירוס החדש של מיקרוסופט זמין להורדה - עמוד 3 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Microsoft Security Essentials -האנטיוירוס החדש של מיקרוסופט זמין להורדה

simonsix

Recommended Posts

בדיוק התכוונתי להתקין את זה, למה אתה חושב שזה לא בשל?

כי המערכת התנהגה מוזר אחרי שהתקנתי אותו.

היו זמנים ארוכים של שימוש מוגזם במשאבים והאטות מורגשות.

ואחרי כל זה אפילו לא נתן להסיר אותו והייתי צריך לעשות ניתוח לב פתוח.

אני בטוח שלאנשים אחרים אולי יש חוויה יותר טובה עם זה, אבל מה שבטוח זה עוד לא מושלם וחבל להיות עכברי ניסוי, סתם כאב ראש אחד גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

:o

AV-Test GmbH did a thorough test of Security Essentials, with almost 3200 viruses, Trojans and worms. All files were detected by the AV, even those ones that arent yet detected and cleaned by other paid AV software. They also tested it for false positives, where an AV points out legitimate software as a virus, and even then MSE passed the test with flying colors. None of the clean files were marked as malicious by it.

Its ability to detect malware and rootkits has also been praised by AV-Test and theyve found no reason to complain so far. Although they want to test it against more sample just to be sure. With lightweight performance, and no nonsense design along with almost next to none useless prompts MSE has really put up a competition to the many popular and mostly useless when needed AV software that not only bug the user but fail to detect many viruses.

J.R. Smith, the CEO of AVG Technologies, who also make a free antivirus said:

It just doesnt give you the protection that you need, people arent worried about antivirus anymore. Most of it is just noise. Security Essentials will help, especially in emerging markets. But its centered around viruses, which the bad guys arent really pushing anymore.

J.R. seems to be missing the fact of how bad the detection rate of AVG is, no wonder they dont think its not about viruses anymore. Microsoft and other companies have phishing more than covered in their browsers nowadays, specially Explorer 8 having good features to protect the user from it like domain highlighting, Smart Screen Filter and the likes. They dont really need to implement more phishing features in their AV to bloat it up like other companies do.

Although still in beta, and more tests to come in August by AV-Comparatives.org, well get a clearer picture of what MSE has to offer for users. But for now, if youve got your hands on MSE, stick to it. It works on the mantra of install it and forget it, while providing bullet proof security.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי מזור שהתוכנה כ"כ טובה....

לא ממש

הרי מיקרוסופט רכשו את מפתחת התוכנה , שינו ממשק והדביקו את השם שלהם

סה''כ מהתנסות שלי עם התוכנה היא בהחלט מאתרת וירוסים ותוכנות ריגול - נסיתי על מכונה וירטואלית עם pro sp3 :

ניסתי לבדוק ואריאציות שונות של vundo, antivirus , 180 search, adverbot, xxxtoolbar, YMworm, websearch ועוד מספר תוכנות שאני לא זוכר

התוכנה אומנם לא ניקתה לגמרי את המערכת והשאירה שאריות (במיוחד בואריאציות של vundo - גם בזמן ההתקנה וגם בזמן הניקוי) אבל היא איתרה את התוכנות בזמן ההתקנה , ושהתקנתי על מחשב נגועה, ההתקנה עברה ללא תקלות וכך גם הסריקה

דעתי האישית לאור הבדיקה (הלא ממש מקצועית.... וקצרה):

תוכנה שמתחרה ישירות בתוכנות כמו ESET antivirus, vipre וכמעט כל תוכנת אנטיוירוס בסיסית בתשלום

בנוסף לזה, עם הכלים המובנים ב - דפדפנים המודרנים וב - מערכות הפעלה (בהנחה שהם מעודכנים עם עידכוני האבטחה האחרונים)

אין ממש צורך בתוכנות מנופחות שבתשלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי יש לתוכנה הזו פוטנציאל, במיוחד למי שלא מבין במחשבים ולא רוצה להתעסק עם תוכנות כאלו, זאת תוכנה של Set&Forget.

צריך פשוט לתת ל- $M זמן לשפר אותה והיא גם תעלה על מתחרותיה ותהווה פתרון מצויין.

אני מצידי עדיין אשתמש ב- NOD32... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

של לי eset smart security 4

ובהשוואה לאנטיוירוס לדעתי אין הבדל לא בביצועים, ולא ביכולת איתור של מזיקים

זמן סריקה ארוך יותר של MSE אבל אני מניח שהוא ישתפר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר מקור לבדיקה ההיא שהובאה למעלה?

אולי אני אשים את ה AV על הנייד שלי... שם הקלילות יותר קריטית כי הוא חלש וההגנה פחות חשובה כי אני גולש פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ithinkdiff.com/the-results-are-out-microsoft-security-essentials-beats-the-competition

בכל מקרה,אם אתם משווים את התוכנה לחבילות אחרות שבתשלום,יותר מעניין לראות אותה כנגד הנורטון שכן נחשבת לאחת הטובות ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי מתקין את הדבר הזה.

יכול להיות שזה שווה משהו, אולם יש אלטרנטיבות מצוינות בשוק, חינמיות, ואני לא סומך על מייקרוסופט. אע"פ שיתכן ובשלב זה התוכנה תהיה "קלילה" ויעילה מאוד במציאת ושאר חולירס אין לי דרך לדעת, או רצון להתעסק בכלל, אם בעתיד הם יעשו ניצול כזה או אחר בתוכנה המותקנת.

מצטער, פשוט יש לי ספקות לגביהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם... אבל לדעתי NORTON 360 זה הכי הכי.... יש בה הכל כולל הכל, מאוד שקטה, ומאוד אמינה.

חחח... הרגת אותי ;D

אפילו להסיר כמעט בלתי אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי מתקין את הדבר הזה.

יכול להיות שזה שווה משהו, אולם יש אלטרנטיבות מצוינות בשוק, חינמיות, ואני לא סומך על מייקרוסופט. אע"פ שיתכן ובשלב זה התוכנה תהיה "קלילה" ויעילה מאוד במציאת ושאר חולירס אין לי דרך לדעת, או רצון להתעסק בכלל, אם בעתיד הם יעשו ניצול כזה או אחר בתוכנה המותקנת.

מצטער, פשוט יש לי ספקות לגביהם.

אתה יודע שXP שולח את המספרים של כל הכרטיסי אשראי בבית שלך?

תפסיק להיות כזה פרנואידי... או שתלך עם זה עד הסוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...