לבעלי TRU 120 EXTREME שאין להם תפסני הפלסטיק למאוורר. ויש לי שאלה על משחת קירור. - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לבעלי TRU 120 EXTREME שאין להם תפסני הפלסטיק למאוורר. ויש לי שאלה על משחת קירור.

Usagi

Recommended Posts

שלום וברכה

בתור בעלת הקירור של TR ULTRA 120 רכשתי אותו שנה שעברה במאי 2008 ואז הוא אם תפסני המאוורר הדקים ממתכת.

לפני כשבועיים ראיתי שהקירור משווק עם תפסני מאוורר שחורים מפלסטיק שמאפשר יותר בקלות להתעסק עם המאוורר לשליפה והחזרה

הצלחתי לדעת שהתפסנים האלה אפשר לקנות בנפרד במחיר של בין 4.30$-5.00$ USD ליחידה

זה נקרא: Ultra120 Series 120mm Fan holder

אצלי עד שקניתי את חלק הזה המאוורר של הקירור מקובע אם אזיקון פלסטיק!!! (זה ככה התקינו לי) פחחחח זה מקשה על הניקיון של המאורר והגוף .

לדעתי שווה לקנות למי שאין את החלק הזה כאשר קנה את הקירור - בעיקרון היום הקירור משווק עם החלק הזה... אבל כדאי לכם לפני שאתם קונים לבדוק אולי זה סטוק ישן.

350__1_fan_holder.jpg

אני בטוח לא מחדשת לכם אבל שווה לדעת :xyxthumbs:

ושאלה על משחת קירור:

אממ היום ניסיתי לרכוש את ה-MX-2 והיה במלאי רק SILVER 5 לקחתי אבל איך המשחה לעומת MX-2?,

והאם מישהו נתקל בקשיים ברכישת MX-2 אמרו לי שלא יהיה זמן מה בארץ!??? הנכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערך, גיליתי את זה לא מזמן.

זה באמת פאטנט מוצלח. הוא אמור למנוע רעשים (אני לא יודע אם זה מה שקורה בפועל). :-X

מישהו ניסה?

המשחה אמורה להיות באותה רמה כמו הMX אולי קצת קצת קצת פחות טובה (אני באמת מאמין שזה לא יתן שיפור מטורף אם פתאם תחליף לMX )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערך, גיליתי את זה לא מזמן.

זה באמת פאטנט מוצלח. הוא אמור למנוע רעשים (אני לא יודע אם זה מה שקורה בפועל). :-X

מישהו ניסה?

המשחה אמורה להיות באותה רמה כמו הMX אולי קצת קצת קצת פחות טובה (אני באמת מאמין שזה לא יתן שיפור מטורף אם פתאם תחליף לMX )

אני אתקין אותו בסוף שבוע ואני גם יעשה סדר קיץ שמה במחשב, אז אני אעדכן ואולי אוסיף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרי להזמין את התופסן בנפרד..אבל הוא זמין רק בחו"ל..כמו כן הAS5 בעלת ביצועים טובים..הMX2 תציג 1-3 מעלות פחות (תלוי)..לא משהו קריטי..

קיבלתי את התפסנים היום רכשתי שניים בשביל 2 מאווררים על הקירור... באמת חבל שלא מוכרים אותו פה בנפרד כי המשלוח מאוד יקר לעומת המחיר...

אני מודה לך על התשובה בקשר למשחה טרמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...