Geforce 9800 1GB - gigabyte vs BFG - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Geforce 9800 1GB - gigabyte vs BFG

NAZRAK

Recommended Posts

שלום

החלטתי לשדרג את ה-8600 המעפן שהיה לי לכרטיס שבכותרת. בגלל שכרגע יש עיכוב במכס אז הכרטיס מתוצרת BFG (שאותו הזמנתי כי קראתי שהקירור המובנה נחשב לטוב) מתעכב. חשבתי פשוט לשים אבל הטכנאים מפצירים בי לחכות, זה באמת כזה הבדל או שסתם מורחים אותי?

עוד עניין הוא שביום רביעי אני כבר חייב את המחשב פועל כי אני מתקין עליו תוכנות עריכת ומתחיל התלמדות בתחום העריכה ככה שאני כבר די לחוץ.

תודה לעוזרים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך לינקים לכרטיסים הספציפים ?

בכל מקרה, 1 גיגה זכרון ל 9800 זה בזבוז כסף ולא יתן כלום מעבר לגרסת ה 512 מגה.

לג'יגה בייט יש גרסה עם קירור של זלמן שנחשבת מעולה, הכרטיס מגיע לדעתי גם מומהר מראש...

BFG לא עדיפה על ג'יגה בייט.

זה הכרטיס שהתכוונתי...

http://www.extremepc.co.nz/images/giga98gtzal_05l.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי לינקים, אבל על השאלה הבוערת בהחלט ענית לי, מחר אני אזמין את הכרטיס שבלינק (זו הגירסא של ג'גהבייט גם בחנות ממנה אני קונה), ממילא רק יום שלישי המחשב יחזור אליי.

המון תודה. אפשר לנעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקירור של ה-BFG איכותי ומרשים הרבה יותר מ-GB.

בכל מקרה לצרכיך 512MB כפי שהוסבר הוא מספיק.

באם תוכל לרכוש את ה-SPARKLE הם מעולים(!!) ומעט זולים יותר בחלק מהדגמים ועם איכות מרשימה כולל הקירור שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל BFG יש יותר מגירסה אחת... בגלל זה ביקשתי שיציין איזה גירסה בדיוק... הגיגה בייט אוליי לא ניראה מרשים, אבל הקירור שלו קיבל לא מעט תגובות טובות...

בקשר ל SPARKLE אם אתה מדבר על גירסת ה CALIBRE אז אין ספק שהקירור שלהם ניראה מרשים... אבל עולה לא מעט יותר... מה שהופך אותו ללא משתלם.

פותח התרד,

אם אתה הולך לרכוש כרטיס חדש אוליי כדאי שתרשום לנו תקציב, כי היום באזור ה 600 שקל אפשר להביא 4850 שכמעט ומשתווה ל 4870 וחזק משמעותית מ 9800GT...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לביצועים במשחקים כן, אך לעריכת וידאו לא בהכרח, בעיקר כשמדובר ב-OpenGL (שאנוידיה מטפחת) וזה בלי להתייחס ליתרונות אפשריים.

בנוסף, דווקא בתחום הזה ל-1GB VRAM בהחלט יש מה להציע. ב-AE CS4 לדוגמא ה-VRAM משמש גם לאכסון טקסטורות וגם לממשק

המשתמש ופעולות שונות. מחסור בזכרון הכרטיס יגרום לקריסות \ ארטיפקטים או איטיות בעיבוד פריימים.

הצורך בנפח הכרטיס הוא כמובן פונקציה של מורכבות הפרוייקט, אבל תמיד טוב שיש יותר, במיוחד כשהפרשי המחיר לא ממש משמעותיים.

אני לא אומר שהוא כמתלמד מתחיל עשה טעות בפשרה על 512MB, אבל לדעתי היה כבר שווה לקחת את ה-1GB.

ישנה סיבה שדוחפים נפחי נכבדים לכרטיסים המקצועיים, אז אם כבר "מתפשרים" ולוקחים כרטיס גיימינג, לא יזיק לצ'פר בנפח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל BFG יש יותר מגירסה אחת... בגלל זה ביקשתי שיציין איזה גירסה בדיוק... הגיגה בייט אוליי לא ניראה מרשים, אבל הקירור שלו קיבל לא מעט תגובות טובות...

בקשר ל SPARKLE אם אתה מדבר על גירסת ה CALIBRE אז אין ספק שהקירור שלהם ניראה מרשים... אבל עולה לא מעט יותר... מה שהופך אותו ללא משתלם.

פותח התרד,

אם אתה הולך לרכוש כרטיס חדש אוליי כדאי שתרשום לנו תקציב, כי היום באזור ה 600 שקל אפשר להביא 4850 שכמעט ומשתווה ל 4870 וחזק משמעותית מ 9800GT...

בסידרה 9800GT יש בסה"כ שני כרטיסים, אחד עם 1GB והשני עם 512MB,(ללא ה-OC) בדיון אנחנו מדברים על 9800GT. ככה שלא ברור לי למה התכוונת,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...