שאלת הבדלים בין מעבדי נטבוקים השונים לצורך קניית נטבוק - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלת הבדלים בין מעבדי נטבוקים השונים לצורך קניית נטבוק

TzV-EyE-GeR

Recommended Posts

שלום,

האם בין 4 המעבדים הבאים יש הבדלים של שמיים וארץ? מה היתרון והחיסרון של כל אחד?

האם בגלל מעבד מסויים אני צריך לפסול קניית נטבוק מסויים?

N270

N280

Z520

Z530

מעבר לכך אני מחפש לקנות נטבוק(בארה"ב) שיתן לי מענה לצורכי גלישה, ועבודת WORD מרובה.

חשבתי על אחד מהדגמים הבאים:

Aspire One 751H

Asus Eee 1101HA

MSI Wind U123

ASUS Eee EPC1000HE

Acer Aspire One AOD150

אודה לעזרה בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין ה N270 לN280 והZ530 ההבדל שכיח למדי לעומת זאת ה Z520 די נחות לעומת שלושת האחרים

ה N270 די זהה ל Z530 שניהם עובדים על 1.6Ghz ו 533Mhz fsb תדר זכרון פנימי.

ה N280 טיפה משודרג הוא 1.66Ghz ו 667Mhz fsb תדר זכרון פנימי ובנוסך טיפה חסכוני יותר מבחינת צריכת חשמל.

Z520 הוא נחות די משמעותי לעומתם רק 1.33Ghz ו 266Mhz fsb זכרון פנימי

כיום הטכנולוגיה הזו הולכת ומשתפרת מידי יום לפי הדיווחים הולכים לצאת מעבדים עוצמתיים יותר לנטבטקים

z540 שיעבוד על 1.86Ghz וZ550 שיעבוד על 2.0Ghz

כמובן שאלו רק מספר קטן של מעבדים שציינתי יש רבים אחרים וגם של חברות אחרון כמו ה VIA וה Tegra

ועוד רבים אחרים...

הייתי הולך חד משמעי על ה eeePC 1101HA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק לא שמתי לב על זה בכלל מרוב שהוא נוצץ ויפה אז הייתי הולך ללא ספק על ה Aspire One 751H

לדעתי התוספת הזאת של מקלדת מלאה ו1.6" זה שיפור די משמעותי גם הוא מכשיר מדהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:) זאת הבעיה, ששניהם בעלי אותו מעבד(Z520).

דווקא שני המחשבים עם המסך היותר גדול והיותר מעניינים מגיעים עם המעבד הכי נחות.

בדיוק לשם כך העלתי את הנושא בפורום, כדי לדעת אם באמת ההבדלים בין המעבדים משמעותיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה טועה הפעם:

http://www.tgspot.co.il/umpc/acer-aspire-one-751/

ל Aspire One 751H יש את המעבד החדיש יותר Z530 שהופך אותו ליעיל מזה של אסוס

אני לא מבין למה החברות האלה לא הולכות עד הסוף עם הנטבוקים

זה נראה כמו איזה תרגיל שיווקי כזה מוכרים לך חצי חתול בשק ואז מוציאים את השק הבא עם 3 רבעי חתול

אבל אף פעם לא מוכרים לך חתול שלם. מתאפורה מענינת חחחח

בנוגע לחתולים בשק הנה אחד שלם לא פחות ולא יותר:

http://www.gadgety.co.il/2539/lenovo-s12-%D7%94%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93-%D7%94%D7%A8%D7%90%D7%A9%D7%95%D7%9F-%D7%91%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9D-%D7%91%D7%A4%D7%9C%D7%98%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%9E%D7%AA-nvidia-ion/#more-2539

הוא פשוט נט בוק חזק ומדהים גם לעבודות וגם למשחקים עיצוב יפה קטן קל משקל ודק זול יחסית לפחות לפי מה שכתוב

ובר ביצועים של כמעט רגיל טוב. אמורים לצאת בקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קראתי את המידע הנ"ל באותו מקור, ומיד קפצתי ל-Newegg.com לראות אם הוא כבר מוצע למכירה, ופתאום אני רואה שהוא מגיע עם מעבד Z520, משם המשכתי לאתר הרישמי של לוודא את הנושא וגם שם ראיתי שהמעבד שמגיע עם המחשב הוא Z520.

בעייתי משהו... כנראה שאני אתפשר בסוף על Eee EPC1000HE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע זה לא ממש פשרה חחח זה המכשיר שברשותי והוא מרשים לא פחות מהחדשים אולי טיפה כבד יותר מבחינת משקל

זה לא משמעותי העיצוב אני אוהב המקלדת שוקולת מאוד נוחה ומעוצבת יפה בנוי היטב זה מסביר למה הוא טיפה כבד

שמתי 2 ג'יגה בתוכו וואלה הכל רץ אליו ממשחלק הוא כמעט לא מתחמם הסוללה פצצתית 6 שעות בשימוש מלא עם מסך בהיר עד הסוף

וויפי בקיצור לפי כמו שזה נראה הישן והטוב נראה הכי טוב מהאופציות הנ"ל גם המחיר שלו מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי כבר על הלנובו הזה, ובהתחלה חשבתי שאני כבר חורג מהגדל שאני רוצה לעצמי, אבל אחרי שנאי מסתכל על הנטבוקים עם מסך 11.6, 12 זה כבר לא ביג דיל.

כנראה שנלך עליו, צריך לבדוק מתי הוא משתחרר לחנויות בארה"ב.

השאלה איך הסוללה שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא משהו כלומר 3 או 4 תאים עד 3 שעות עבודה אולי פחות הכרטיס מסך יכביד בצורה מסוימת על הסוללה למראת שיש לו 2 כ.מסך האון בורד וה ion

http://www.tgspot.co.il/category/umpc/

תבחר משהו מפה יש כמה דברים ממש נחמדים שיש בארה"ב ופה אין

תראה את ה eee 1000HV

תבדוק אםה וא יצא לאור אם כן הוא בטח קצת יקר אבל שווה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...