שמח באירן... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמח באירן...

amir85

Recommended Posts

אני חייב לציין שכל השמאלנים שיראו איך נלחמים בשביל החופש שלכם בשביל הדעות שלכם !

כל האירנים נלחמים, עכשיו תזכירו לי מתי הפלסטנים יצאו כנגד דרך הטרור כנגד דרך ההתנגדות כנגד חמאס .....

הפגנות כלאו אפשר לראות רק כשמוות לישראל זה ה THEME.

http://www.youtube.com/watch?v=sW3HVHGvgkE

זהירות הסרטון הבא קשה ולא מומלץ לצפיה:

הנה אנשים שרוצים משהו ! כל הכבוד להם (למרות שתי הצדדים לא טובים לנו ואחמיבלאט עדיף מבחינתנו)

אז בבקשה אל תגידו לי פעם הבא שהחמאס כרגיל עושה מה שבא לו ואנחנו מחזיקים את אבו מאזן על מכונת החיאה שהם רוצים שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אחמדי ישאר הנשיא שם לא יעזור בגרוש...

ויותר טוב לדעתי,בגלל שהוא נשאר אז הדיונים על הכור שלהם מחמירים יותר לעומת זאת אם המועמד השני היה נבחר אז כבר היה משהו אחר כמו דף חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוידיאו האחרון של הנערה שמתה לעיני המצלמה מזעזע!

רואים איך שהיא נשכבת אחריי שפגגע בא הכדור(אגב איפה הוא פגע לה, בחזה?)

ואז היא מסתכלת למצלמה בעיניים פעורות ומתחילה להקיע דם, וכולם בשוק שהם מאבדים אותה!

זוועה!

אני לא יכול לדמיין את החרדה שעוברת עלייה ועל הסובבים אותה באותו הרגע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפגנות כלאו אפשר לראות רק כשמוות לישראל זה ה THEME.

לא שהם אוהבים אותנו, אבל בהפגנות של "מוות לישראל" יש בעיקר עובדי ממשלה שמקבלים יום חופש עבור ההשתתפות בהפגנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכירך לפניי המהפכה היינו חברים מאוד טובים עם איראן ורובם שם(הצעירים) לא רוצים התרחקות מהמערב ואוייבים.

הם רוצים לחיות את החיים שלהם ולשגשג ולא להילחם עם .

האייתולות והממשל הם שקובעים להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל להפיל את המשטר הם יצטרכו לעבור את משמרות המהפכה, שהוא כנראה גוף יותר חזק מהצבא האיראני. זה לא יהיה סיפור פשוט, ואם לא יהיו הפתעות תוך לא הרבה זמן זה ידעך. אני לא אומר שזה לא אפשרי, אני אומר שזה מאוד לא סביר. חוץ מזה, בקו התחתון האלטרנטיבה לא כל כך יותר טובה לנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי מביא פופקורן? ;D

לנו זה טוב כל הבלאגן שם, לפחות לאחמדיניג'אד יש כאב ראש חזק מזה.

וטוב שיש כאלה שנאבקים נגד הטרוריסט הזה, לפחות אלה פחות מאיימים מאשר תומכי אחמידיניג'אד.

יאללה ממממממוווווווסססססססאאאאאאאאווווווווייייייי!!! :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין שאת הסירטון של נדא(הבחורה שגוססת לעיני המצלמה) לא מצנזרים ולא צריך להכריז על היותי בן 18 +

זה מגודר כחומר ל18+ ואם אין לך חשבון ב אז אתה לא יכול לצפות בו ... (אלא אם כן עושים EMBED שהאתר הזה לא מרשה :pissed: )

בכל מקרה ערכתי את ההודעה המקורית והוספתי אזהרה שזה סרטון קשה לצפיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי, מדובר כאן בהוצאה מפורפורציה של דבר פיצפון וקטנטן.

והלוואי ואני טועה.

הייתה הפגנה של בערך 100 אלף, ומאז יש הפגנות יומיות של מקסימום כמה עשרות אלפים או אלפים.

זה נשמע הרבה, אבל זה כלום, זה כלום ושום דבר.

אירן היא מדינה ענקית, עם מעל ל70 מיליון תושבים.

100 אלף אנשים הם כגרגיר חול במדבר סהרה.

לפי דעתי מדובר בכלום ושום דבר.

והמשטר האיראני חכם, כ"כ חכם... הוא יודע שאם הוא יכניס טנקים לרחובות ויתחיל לירות בחופשיות במפגינים, אז באמת יכולה להתרחש הפיכה עממית.

כרגע הסיכוי לכך כ"כ נמוך... נהרגים שם מעט מאוד אנשים(למרות הרושם), במהומות המהגרים בצרפת מתו יותר.

זה הולך לכיוון של כלום ושום דבר לפי דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מהפכה עממית ואיזה בתיך, כוחות הבאסיג'(צבא העם של משה"מ) הם יותר מ-2 מיליון אזרחים שמתאמנים 8 שבועות בשנה(שזה יותר ממילואימניק לוחם של צה"ל, האמת שזה בערך מילואים כוללים של גדוד שלם :smile1:).. גם אם הצבא יהיה 100% לצד העם, הכוחות של משמרות המהפכה שקולים לו, לפחות מכל הבחינות של לוחמה בשטח בנוי ובט"ש, בלוחמה אסימטרית וגרילה היכולות של משה"מ שוות ליחידות עילית של צבא מודרני, פרסים או לא יש להם מתקדם(SIGים וHKים) והם מתאמנים במשך שנים. הסיבה היחידה שהצבא לא פורק זה כיוון שבזמן המהפכה איראן הייתה קלועה במשבר מול עירק, ומאז סוף המלחמה הצבא נחלש עם כל שנה שעוברת יחסית לכוחות המזויינים של משה"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...