חוות דעת על CM RC690 מול ANTEC 300 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוות דעת על CM RC690 מול ANTEC 300

Guarding angel

Recommended Posts

אני מאוד אוהב את ה-690 שלי... ממש מצויין למודינג וגם נראה יותר אלגנטי מהאנטק...

אבל(!) לדעתי האנטק טוב יותר. יש לו את המאוורר הגדול למעלה (שמניסיון, מאוד חשוב שיהיה לך מאוורר טוב מעלה כדי להוציא את האויר החם שמצטבר - מן ערובה), ויש לך אפשרות לשים שני מאווררים מקדימה. בעיקרון, האיוורור זה הדבר היחיד שהאנטק טוב יותר... חוץ מזה, ה-690 מנצח באיכות החומר, ביופי, בקלות ההתקנה, ובניהול הכבלים.

העניין הוא של-690 יש גם זימזוזם מעצבן לפעמים שבא מהדלת בגלל הוויברציות של המאוורר שעליה...

עריכה: אני חייב לציין, שאם יש לך שהמאוורר שלו דוחף אויר לכיוון הלוח אם, יש ל-690 יתרון ענק על האנטק בזכות המקום למאוור שנמצא ממש מול המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד אוהב את ה-690 שלי... ממש מצויין למודינג וגם נראה יותר אלגנטי מהאנטק...

אבל(!) לדעתי האנטק טוב יותר. יש לו את המאוורר הגדול למעלה (שמניסיון, מאוד חשוב שיהיה לך מאוורר טוב מעלה כדי להוציא את האויר החם שמצטבר - מן ערובה), ויש לך אפשרות לשים שני מאווררים מקדימה. בעיקרון, האיוורור זה הדבר היחיד שהאנטק טוב יותר... חוץ מזה, ה-690 מנצח באיכות החומר, ביופי, בקלות ההתקנה, ובניהול הכבלים.

העניין הוא של-690 יש גם זימזוזם מעצבן לפעמים שבא מהדלת בגלל הוויברציות של המאוורר שעליה...

עריכה: אני חייב לציין, שאם יש לך שהמאוורר שלו דוחף אויר לכיוון הלוח אם, יש ל-690 יתרון ענק על האנטק בזכות המקום למאוור שנמצא ממש מול המעבד.

חד משמעי 690.

וגם לו יש 2 יציאות אוויר חם למעלה ואם אתה לא מכיר את זה כנראה שאין לך את המארז הזה. :kopfpatsch:

file1185977253491.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט.. יש לו הרבה מאוד פרסים במספר רב מאוד של חברות ביקורות.

הוא סבבה לגמרי רק אל תשכח לנקות את פתחי האוורות (יציאת אוויר עליון). ולקסות עם משהו את הפנל: עם איזה דף, דיסק, מחשבון או סתם לכסות את הפנל ולמנוע כניסת אבק ישירה לחיבורים בפנל שבחלק העליון של המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולשים איזה דף או משהו כל הפנל עם איזה דף דיסק מחשבון משהו...סתם לכסות את הפנל ולמנוע קצת כניסת אבק ישירה לחיבורים.

הייתי חייב לצטט כי ממש לא הבנתי מה כתבת כאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע לקרוא מעולה ועדיין לא הבנתי מה זה :

ולשים איזה דף או משהו כל הפנל עם איזה דף דיסק מחשבון משהו...

אולי אתה, כאחד שיודע לקרוא, יודע להגיד לי ולהסביר לי מה זה דף דיסק מחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנטק בעייני עם אתה עושה לו קטן אתה מרוויח ממנו המוןן ודרך אגב זה לא נכון שהסידור כבל ב690 יותר נוח מאנטק

הדבר היחיד שאני מסכים ה690 יותר מרווח ומחומרים יותר טובים

מי שלא מתכנן על אנטק אין לו מה לקחת אותו בעייני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...