המלצה למסך רחב 19 אינץ' 700-800 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך רחב 19 אינץ' 700-800 ש"ח

o0-lio-0o

Recommended Posts

שלום!

התקציב שלי לא גבוה במיוחד (700-800 ש"ח)

אני מתכנת (שעות רבות של בהייה בטקסט על המסך) וגיימר מידי פעם..

בבקשה לא משהו שהוא פאנל TN או עם ציפוי מבריק...

תודה מראש ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שיהיה פאנל TN, רק שיהיה הכי טוב שאפשר בסכום הזה בבקשה, בלי ציפוי מבריק..

בלי קשר:

לאח שלי יש מסך של מאג 19'' רחב שעלה משהו כמו 700 ש"ח, והצבעים שלו לא משתנים בכל תזוזה קטנה של הראש, אז הנחתי שהוא לא TN.

מה שכן צבע הרקע הסגול כאן לא מוצג בו כמו שצריך והוא ממש מרצד.. (זה הנצנוץ המדובר?)

לעומת זאת במסך המחשב הנייד של אמא שלי (של DELL) בכל תזוזה קטנטנה אפשר לראות שינויי צבע, זה מזעזע.

אז אני משער שיש גם TN טוב ופחות טוב... לא ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o

איך זה שהרגיל עולה יותר מהרחב?

גם ראיתי שיש עוד מסכים של סמסונג עם אפשרויות טיפה יותר טובות שעולים בערך אותו מחיר, למשל המסך הזה ..

לא עדיף?

איך נקרא המאפיין של הציפוי מבריק/רגיל באנגלית? אני לא מוצא אותו בשום מסך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o

איך זה שהרגיל עולה יותר מהרחב?

למה לדעתך רחב צריך לעלות יותר? במסך הרגיל השטח הפיזי גדול יותר, וכמו כן מייצרים אותם בכמויות קטנות יותר בימינו. מכאן המחיר.

גם ראיתי שיש עוד מסכים של סמסונג עם אפשרויות טיפה יותר טובות שעולים בערך אותו מחיר, למשל המסך הזה ..

לא עדיף?

ה-T190P הוא דגם מעניין מאוד - זה אחד המסכים הבודדים ב-19" עם רזולוציה כל-כך גבוהה. זה יכול להיות יתרון משמעותי, אם אתה זקוק לשטח העבודה הנוסף שהרזולוציה הזו מציעה, מצד שני, טקסט בגודל טבעי ברזולוציה כזו על מסך 19" הוא קטן מאוד, ולרוב האנשים הוא לא יהיה נוח. לדעתי המסך לא משתלם, שכן במחיר דומה או קצת יותר יקר אתה כבר מקבל 20" או 22" באותה רזולוציה.

איך נקרא המאפיין של הציפוי מבריק/רגיל באנגלית? אני לא מוצא אותו בשום מסך..

זה נקרא glossy או glare. אתה לא מוצא אותו כי כמעט ואין מסכי LCD שולחניים עם ציפוי מבריק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...