צריך עזרה בקירור המארז או עצה לקירור כרטיס מסך בהתאם למפרט שלי SUBX הצילו - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בקירור המארז או עצה לקירור כרטיס מסך בהתאם למפרט שלי SUBX הצילו

290682

Recommended Posts

שלום לכולם

יש לי מחשב חדש אז זה לא בעיה של אבק

הכרטיס מסך שלי מתחמם אפילו מעבר ל 100 מעלות במאמץ כשאני שם אותו באוטומט בריבה טיונר

כשאני שם אותו על 75 אחוז כוח הוא מגיע גג ל80 בשיא המאמץ

הבעיה היא שאני לא רוצה לשחוק את המאוורר של הכרטיס מסך כי הוא קבוע על 75 אחוז עוצמה FIXED

חשבתי לעשות ששני המאווררים של המארז יעבדו חזק יותר ואז המארז יהיה קריר יותר ואני לא אצטרך לקרוע את המאוורר של הכרטיס מסך

אין אבק המחשב חדש , בדקתי שאחד מכניס ואחד מוציא במארז מדובר במארז SETTO 1000 של GYGABYTE עם 2 מאוורררים 12 סמ אחד מלפנים ואחד מאחור

שאר המפרט :

intel e7200 2 due

gygabyte mother bord -p43 - dsl

gtx 275 gygabyte

seagate 1 tb

termaltake 500 w psu

2gb memory X2

אין צורך לבצע בדיקות נוספות כבר טחנתי את זה 48-50 מעלות ברגיל 100 במאמץ אם לא

האצתי את המאווררים שלו

גם המעבד מגיע לפעמים ל 67 במאמץ בגלל זה חשבתי לקרר את כל המארז

איפה יש מקום להוסיף עוד מאוורררים האם זה יתן משהו ?

תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין אפשרות מומלצת להמהיר את המאווררים של המארז מעבר למקור (כלומר העלאה של מתח המאוורר מעל ל12V מה שיקצר את חייו משמעותית).

אוכל להמליץ על:

1.סידור הכבלים במארז בצורה שלא תפריע לסירקולציה של מעבר האויר של המאווררים.

2. הורדה של שרוול האויר הצידי והתקנת מאוורר מכניס אויר במקומו. peripherals_feature_product_setto110_c_feature.gif

3. הוספת מאוורר מכניס אויר בחלקו התחתון של דלת המארז: 111zcl.jpg

4. החלפת המאוורר 120מ"מ האחורי למאוורר חזק יותר (עקב הוספת מאווררים מכניסים אויר) - רשות.

5. וידוא תקינות התקנת גופי הקירור של הCPU והGPU.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על התגובה העניינית והמקצועית .

1.בקשר לכאבלים -מסודרים עם אזיקונים טיפ טופ

2.אחליף במאוורר כעצתך ,מה בכלל התפקיד של השרוול הזה ?

3.סבבה

4.כשאתה אומר חזק יותר למה הכוונה מה לבקש ?

5.איך אני בודק את התקינות בגופי ?

המחשב באחריות אצל בנאדם פרטי (כל הרכיבים אבל הוא גם בנאדם שיעזור מעבר אני מקווה) מה בדיוק להגיד לו ? האם זה בעייה "שלו" ?

מודה לך מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד אם הבעיה היא בקירור של הכרטיס מסך..למה להתעסק עם המאווררים של המארז ?

יש לך בסטיקי מדריך איך להגדיר שינוי RPM אוטומטי במאוורר של הכרטיס מסך..תבצע אותו ופתור את הבעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד אם הבעיה היא בקירור של הכרטיס מסך..למה להתעסק עם המאווררים של המארז ?

יש לך בסטיקי מדריך איך להגדיר שינוי RPM אוטומטי במאוורר של הכרטיס מסך..תבצע אותו ופתור את הבעיה..

כי מן הסתם אם היית קורא הכל היית מבין שלא רק בכרטיס מסך יש חום יתר אלא גם במעבד

כמו שאמרתי אם יהיה יותר קר במארז אני אשחוק פחות את המאוורר של הכרטיס מסך ולא אצטרך לשחק איתו

יש לך תשובות להודעה האחרונה שלי ? כי זה מה שרלוונטי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה בדיוק ציינת שיש בעיה עם המעבד ? 67 מעלות במאמץ זה סביר בהחלט !

ואת התשובות כבר ציינתי בתגובה הקודמת.. ;D

על מה בדיוק ענית מ 3 השאלות האלה ?? :

4.כשאתה אומר חזק יותר למה הכוונה מה לבקש ?

5.איך אני בודק את התקינות בגופי ?

המחשב באחריות אצל בנאדם פרטי (כל הרכיבים אבל הוא גם בנאדם שיעזור מעבר אני מקווה) מה בדיוק להגיד לו ? האם זה בעייה "שלו" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מישהו מכיר איזו תוכנה שגורמת למאווררים של המארז לפעול יותר מהר"

"הבעיה היא שאני לא רוצה לשחוק את המאוורר של הכרטיס מסך כי הוא קבוע על 75 אחוז עוצמה FIXED

חשבתי לעשות ששני המאווררים של המארז יעבדו חזק יותר ואז המארז יהיה קריר יותר ואני לא אצטרך לקרוע את המאוורר של הכרטיס מסך"

תשים את המאווררים על 100 אחוז יא קמצן

חח

100 מעלות לכרטיס מסך אוטוטו ימות לך פתאום אבל העיקר המאוורר ישאר שלם תוכל להוציא אותו ולסובב אותו עם הזרת בכיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו תודה באמת

כולה ביקשתי שיסבירו לי פה איך לקרר את המארז גם המעבד מתחמם יא מצחיק

וחוץ מזה שמתי אותו על 75 אחוז ואני עדיין משאיר אותו ככה עד שאני אמצא פתרון בעזרת השם בפורום הזה אינשאללה מתישהו הלוואי פליס אלוהים גיב מי א ברייק !

אז ככה שהכרטיס מסך לא ישרף בנתיים ואת הזרת אני אשמור בשביל המקש ENTER

נו מה אין פה איזה מישהו רציני שיספר לי על המארז שלי ומה לעשות איתו ?

איזה מאווררים להוסיף וכאלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה למאוורר בעל דחיפת אוויר גדולה יותר..תקינות בדוק שהם מהודקים (הקירור של המעבד)..

ותוריד את השרוול הזה..זה מיותר..ויוריד לך כמה מעלות..

וואלה בנאדם מורה או מרצה אתה כבר לא תהיה .

מה זה הקצרצרות הזאת בתשובות ? או שאתה סמל בצה"ל או שאתה חושב שאתה מובן . אם הכל היה כל כך ברור לי למה פתחתי תרד ? :bash::kopfpatsch:

האנימציות מוכרות ?

"תקינות בדוק שהם מהודקים (הקירור של המעבד).." :s05:

ותלמד משהו - יחס גורר יחס (עיין ערך תרד קודם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה בנאדם מורה או מרצה אתה כבר לא תהיה .

מה זה הקצרצרות הזאת בתשובות ? או שאתה סמל בצה"ל או שאתה חושב שאתה מובן . אם הכל היה כל כך ברור לי למה פתחתי תרד ? :bash::kopfpatsch:

האנימציות מוכרות ?

"תקינות בדוק שהם מהודקים (הקירור של המעבד).." :s05:

ותלמד משהו - יחס גורר יחס (עיין ערך תרד קודם).

יחס גורר יחס? למה מי אתה? מישהו חייב לך משהו? מציע לך לשנות גישה אם אתה רוצה לקבל עזרה בפורום הזה, ואם העזרה שאתה מקבל לא נאה לך - תוכל ללחוץ על הלחצן הזה - back_button.png.

עכשיו, אם לפני שאתה פותח ת'רד היית קצת חוקר על הבעיה בעצמך כדי להמנע מהצורך להסברים על הדברים הכי פשוטים היית שלב אחד קדימה בפתירת בעייתך כבר עכשיו.

מה בדיוק לא ברור במילה "מהודקים"? תבדוק שגופי הקרור (חתיכות האלומיניום/ברונזה/מתכת הגדולות על המעבד וכ. המסך) מהודקים היטב ולא זזים.

ותקנה מאוורר חזק יותר להוצאת האוויר (חוץ מהוספת המאווררים - דבר שהמליצו לך עליו מההתחלה), אם אתה רוצה אתה יכול לתת לנו פה תקציב רצוי ונוכל לנסות למצוא לך מאווררים איכותיים שיתאימו לעבודה.

בהצלחה! :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא "חושב שאני " יש לי עסק לא סגור איתו והוא יודע למה אני מתכוון זה לא שייך לעזרה פה

ובלי קשר פשוט יש אנשים שעושים עוול בזה שהם נותנים חצי תשובה כי הבא אחריו שיקרא את זה יחשוב שהבעיה נפתרה ולא יעזור, כשבעצם זה לא נכון חשבת על זה ?

למה לעשות חצי עבודה המתחיל במלאכה אומרים לו גמור ובגוגל נראה לך שקל למצוא תשובות לשאלות האלה או שלא ניסיתי ?

מצידי שאף אחד לא יעזור אם כל מה שעושים פה זה להטיף מוסר אני כבר אסתדר,תנעלו את התרד שוב למה לא ?

אף אחד לא חייב לי כלום את התרד פתחתי יפה ובנימוס תקרא ותראה ! אבל - יש פה אנשים שמתלהבים לחפש משתמשים חדשים באיזה פלטה ולנעול להם תתרד

ועוד להגיד שהם עשו טובה שלא נתנו אזהרה בעוד שהבורות שלהם וחוסר הבנת הנקרא שלהם גורם להם לחשוב שזו פלטה כשבעצם זה לא .

שים לב כמה תגובות לא קשורות לעולם יש בתרד - אדם שרואה 10 תגובות לא יכנס לעזור יחשוב שכבר עזרו !

וב GTX 275 לא רואים שום אלומיניום הוא סגור כולו במעטפת פלסטיק !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...