המעבד מתחמם מעל 80 מעלות ועושה restart למחשב - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המעבד מתחמם מעל 80 מעלות ועושה restart למחשב

sanchouz

Recommended Posts

מעבד- pentium4 3.0ghz

לוח אם- P5GDC DELUXE

מאוורר- spire

אני כבר ניסיתי הכל, ניקיתי את כל המחשב כמו שצריך,החלפתי משחה טרמית , אבל אחרי שאני לדוגמה נכנס למשחק אפילו די ישן, 2 דקות וטמפ' עולה ל 80 ויש התראה של התוכנה של ה לוח אמ שלי ,10 דקות ואז יש מסך כחול וRESTART

אני מודד את כל הנתונים עם תוכנה PCASUS PROBE

ליפעמים זה קורה אפילו עם 720P

בבקשה תעזרו לי, אני לא יכול לשחק בשום דבר, אני רק יכול לגלוש באינטרנט, הטמפ' הרגילה , בלי עומס - 65

רק אני מבקש על תגידו לי תחליף מחשב או מאוורר.

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מנקה את המחשב מאבק?...

מנקה מאווררים?.

תגיד לי בנאדם , אתה קורא את כל ההודעה לפני שאתה מגיב או מרפרף ? הוא רשם לך שחור על גבי אפור" ניקיתי הכל"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תמיד היה כך או שאחרי שניקית ואז הטמפ' התחילו להיות גבוהות?

יש מצב שלא שמת נכון את המשחה הטרמית בכמות גדולה מידי או ההפך קטנה מידי.

תבדוק שהמאוורר של המעבד עובד. ובכלל איזה SPIRE זה SPIRE זה חברה מה הדגם? האם יש שם צינורות עם נוזל שמעבירים חום יש מצב שהדפק באחד הצינורות ואין מעבר חום ממעבד לגוף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים שחור על גבי לבן..

וכן, לא שמתי לב...

אני יודע איך אומרים אבל במקרה הזה זה אפור LOL[br]פורסם בתאריך: 20.06.2009 בשעה 20:05:06

לא שאני מומחה או משהו אבל כמה זמן יש לך את המחשב ? זה קורה רק בזמן האחרון ?

בדוק בזמן עבודה כשהמחשב פתוח שכל המאווררים מסתובבים אולי הלך אחד המאווררים של המארז

כי אם זה קרה רק בזמן האחרון וקודם הכל היה בסדר משהו השתנה במשוואה,מאוורר נחלש או הפסיק את עבודתו לדוגמא

ובשביל המומחים שבטח יענו לך עוד מעט (אחרי שהם יענו לי על השאלה הקודמת בפורום חח ) תן תאור מדויק של כל המפרט שלך

כולל הכל וכמה שיותר פרטים כמו מסך מהתוכנה שמראה לך את הטמפ (CPUZ ,EVEREST ULTIMATE ,אחר)

שיהיה בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדקתי את כל המאווררים. כולם עובדים טוב, אני הוספתי עוד מעוורר של 8 שמכניס אוויר מקדימה ו עוד אחד של 12 מאחורה שמיציא אוויר, אבל אני חושב שהבעיה לא במאווררים של מארז כי טמפ' סבבה - 38 , אני לא יודע איזה סוג של מאוורר יש לי, כי קיבלתי אותו כשקניתי את המחשב, עליו רשום רק SPIRE , המחשב שלי כמעט בן 4 .קודם הטמפ' התחילה לעלות ואז אני עשיתי את כל הדברי אבל שום דבר לא עזר, הטמפ' ירדה אולי כ2 מעלות .אני מוסיף תמונה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר הרשי שלך איך הוא ניראה הגוף נראה כמו להבים כאלה המאוורר עצמו שקוף וסגול ? עם כן אז זה כמו שלי והוא מעולה :)

אני חושב שהמאוורר חצי בחוץ והמשחה לא יושבת טוב כך אותו לאיזה חברה הם יתפלו בו אייבורי יקחו 90 שקל

היתה לי בעיה כזות והם טיפלו בה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך אחריות ?

עשיתה oc ? עם כן שחזר את אגדרות היצרן תדליק תיראה מה הטמפ' עש שום דבר לא קורה תנתק אותו מהחשמל ותחזיר (לאפס את האגדרות) ותיבדוק שוב

מעבדי מגיעים לטמפרטורות האלה במעמץ 80 זה הגג שלהם בדרך כלל הם לא עוברים את 75

בכול מיקרה נתק וחבר מהחשמל יכול ליהיות שהוא מקבל מתח נמוך ביגלל תעות בלוח אם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך אחריות ?

עשיתה oc ? עם כן שחזר את אגדרות היצרן תדליק תיראה מה הטמפ' עש שום דבר לא קורה תנתק אותו מהחשמל ותחזיר (לאפס את האגדרות) ותיבדוק שוב

מעבדי מגיעים לטמפרטורות האלה במעמץ 80 זה הגג שלהם בדרך כלל הם לא עוברים את 75

בכול מיקרה נתק וחבר מהחשמל יכול ליהיות שהוא מקבל מתח נמוך ביגלל תעות בלוח אם

אין לי כבר אחראיות, ולא עשיתי לו OC יש לי ספק של 600W, כמובן שניתקתי וחיברתי אותו לחשמל כמה פעמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה באמת זה מוזר יכול להיות שאתה מרחת את המשחה לא נכון או גוף הקירור יושב לא טוב.

בכל מקרה יש מצב גם שהסנסור נדפק ונותן טמפ' שגויה.

לדעתי אם אתה בטוח שמרחת נכון והגוף יושב כמו שצריך והמאוורר עובד טוב אז תלך לאיזה מעבדה שיבדקו את העניין. כי כמו שאמרתי יש מצב שנדפק סנסור למרות שאף פעם לא ראיתי שזה קורה אבל אולי ובמעבדה אמור להיות ציוד למדידת טמפ חיצונית לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...