המלצה למחשב נייד למתכנת ב 4-5K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב נייד למתכנת ב 4-5K

Os.Master

Recommended Posts

אהלן , מכיוון שאני לומד ואין לי זמן להתעדכן בדגמים חדשים

אשמח אם תמליצו לי על לפטופ עם מסך 13 או 14

4 גיג'ה ראם ומעבד חזק מסדרת P

אני מעדיף ללכת לכיוון כי המחשבים שלהם לדעתי הכי אמינים אחרי שהיה לי וקצת התבאסתי עליו.

חשבתי על הדגם SL300 או SL400

ומה אתם חושבים על T400 יש לי אפשרות להביא אותו מארצות הברית במחיר של 950 דולר

השאלה אם הוא כלול באחריות הבינלאומית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על הדגם SL300 או SL400

SL300 קיים רק עם מסך מבריק ולא הייתי ממליץ עליו. SL400 הוא חמוד, כשיש לך תקציב מוגבל, אבל יחסית לגודל שלו הוא קצת עבה וכבד (בהשוואה לסדרות T ו-R), וגם המקלדת שלו קצת שונה מסדרות T ו-R, הסידור של הכפתורים פחות נוח (כך זה בכל סדרת SL).

ומה אתם חושבים על T400 יש לי אפשרות להביא אותו מארצות הברית במחיר של 950 דולר

השאלה אם הוא כלול באחריות הבינלאומית?

תלוי איזה דגם של T400. יש הסבר איך לבדוק בסטיקי ייבוא מחשב נייד שלנו. לרוב, הדגמים הזולים שנמכרים באתר לא מקבלים אחריות במדינות אירופה (זה אחד מהגורמים לכך שהמחיר נמוך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SL300 קיים רק עם מסך מבריק ולא הייתי ממליץ עליו. SL400 הוא חמוד, כשיש לך תקציב מוגבל, אבל יחסית לגודל שלו הוא קצת עבה וכבד (בהשוואה לסדרות T ו-R), וגם המקלדת שלו קצת שונה מסדרות T ו-R, הסידור של הכפתורים פחות נוח (כך זה בכל סדרת SL).

תלוי איזה דגם של T400. יש הסבר איך לבדוק בסטיקי ייבוא מחשב נייד שלנו. לרוב, הדגמים הזולים שנמכרים באתר לא מקבלים אחריות במדינות אירופה (זה אחד מהגורמים לכך שהמחיר נמוך).

אז על איזה מחשב כן היית ממליץ?...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמחור של ה-SL400 בארץ לא ממש אטרקטיבי, וקשה למצוא דגמים עם מעבדים יותר טובים מ-T5870.

בפחות מ-5K יש לך DELL Latitude E5400, שהוא מחשב ברמה יותר גבוהה (ולמרות ההסתייגות שלך מ-DELL, תרשה לי להרגיע אותך ולומר שרמת המחשבים העסקיים שלהם עלתה פלאים בשנים האחרונות), אשר מוצע עם מעבד P8400 ואחריות ל-3 שנים.

http://www.notebookclub.co.il/prod-dell-latitude-e5400.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמחור של ה-SL400 בארץ לא ממש אטרקטיבי, וקשה למצוא דגמים עם מעבדים יותר טובים מ-T5870.

בפחות מ-5K יש לך DELL Latitude E5400, שהוא מחשב ברמה יותר גבוהה (ולמרות ההסתייגות שלך מ-DELL, תרשה לי להרגיע אותך ולומר שרמת המחשבים העסקיים שלהם עלתה פלאים בשנים האחרונות), אשר מוצע עם מעבד P8400 ואחריות ל-3 שנים.

http://www.notebookclub.co.il/prod-dell-latitude-e5400.htm

אין לי הסתייגות לגבי דגמי הניידים העסקיים אלה לגבי הרגילים

עובדה שבסמכים אני לא מסתייג וקניתי היום מסך של דל

פשוט היה לי את inspraion 6400 ומאוד התאכזבתי יש לך עוד הצעות ? זה דיי יקר לי אם אני מוסיף עוד 2 גי'גה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש. אין מחשבים באיכות עסקית בפחות מכך, עדיף יהיה כבר ללכת על ה-SL400.

אפשר גם לחכות ל-Vostro 1320, שמקביל באיכותו ל-SL ונראה בינתיים כדגם מאוד מוצלח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש. אין מחשבים באיכות עסקית בפחות מכך, עדיף יהיה כבר ללכת על ה-SL400.

אפשר גם לחכות ל-Vostro 1320, שמקביל באיכותו ל-SL ונראה בינתיים כדגם מאוד מוצלח.

מתי יוצא ה1320 ?...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...