HD103UJ חלופי מת שוב - האם אני רוצח? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HD103UJ חלופי מת שוב - האם אני רוצח?

EagleXDR

Recommended Posts

כמות לא סבירה?

זה רק דיון אחד של משתמש אחד. כלומר רק כונן או שניים ש"מתו" ככל הנראה בגלל ענייני חשמל ולא בגלל שהם אינם אמינים.

אתה יכול לקנות אותו מבלי לחשוש.

ובפעם הבאה- או אם יש לך שאלות נוספות- תפתח דיון משלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי,חשבתי שמדובר בתופעה מוכרת .

רציתי לפתוח דיון,אבל השתמשתי בכפתור ה"חיפוש" לפני,קראתי והבנתי שהסמסונג הוא הבחירה בשבילי .

ועכשיו שקראתי את הנושא הזה טיפה התלבטתי והייתי חייב לשאול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אשמח אם נדייק קצת, זה ממש לא מבעיות חשמל, זאת סתם הייתה השערה הזויה שהעליתי.

הסיבה האמיתית התגלתה, אבל אני חושב שאין טעם לפרט אותה. בכל מקרה, מה שאני כן יכול להגיד, שזה כנראה בהחלט (כנראה בהחלט :P) לא משהו סדרדתי, וסתם batch מסויים דפוק.

כמו תמיד, ברגע שאתם מקבלים הארד דיסק חדש ומעבירים אליו דברים, תעשו מה שאני לא עשיתי. תגבו אותם עד שאתם בטוחים שהוא תקין.. :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלי זה קרה לפני איזה 6 שנים זה היה בעיה בספק של אנרמקס שמאז שהוחלף לא קרה כלום טפו טפו טפו

אבל בזמנו כל חלק שהייתי קונה תוך גג חודש היה מת

רק שאצלי אחרי הטיפול הם השאירו מזכרת קטנה במארז (הכל היה בהומור זה הסיבה שזה עדיין שם)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אשמח אם נדייק קצת, זה ממש לא מבעיות חשמל, זאת סתם הייתה השערה הזויה שהעליתי.

הסיבה האמיתית התגלתה, אבל אני חושב שאין טעם לפרט אותה. בכל מקרה, מה שאני כן יכול להגיד, שזה כנראה בהחלט (כנראה בהחלט :P) לא משהו סדרדתי, וסתם batch מסויים דפוק.

כמו תמיד, ברגע שאתם מקבלים הארד דיסק חדש ומעבירים אליו דברים, תעשו מה שאני לא עשיתי. תגבו אותם עד שאתם בטוחים שהוא תקין.. :\

זו לא השערה הזויה שהעלת, זו אפשרות מציאותית שהייתה פתוחה בעיניי מראש.

למען האמת, אפשרות אשר עדיין קיימת. אני מניח מתגובתך שהחלפת את הכונן הקשיח לכונן של , הכל טוב ויפה ולכן אתה מסיק שזה היה מלאי דפוק. זו רק המסקנה שאתה הסקת, היא איננה עובדתית וכרגע לא ניתן לדעת זאת. עדיין יתכן שספק הכח או שהחשמל שבבית שלך לא עשה טוב לכוננים הקודמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...