כמה שאלות לגבי AP - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות לגבי AP

GILGILGIL

Recommended Posts

יש לנו הרבה מפלסים בבית ויש בעיה קשה של אינטרנט אלחוטי. יש לי נתב די חזק של POWERNET שהוא חוטי+אלחוטי רק שהקליטה לא מספיקה לכל הבית, ועל כן חשבתי לקנות נתב נוסף שאוכל לחבר אותו לחשמל בלבד (ולא לשרשר אותו לראווטר הקיים), ז"א חיבור HOMEPLUG אם הבנתי נכון (כתובת משהו?), שאותו אתקין באמצע הדרך בהנחה והוא תומך בWDS.

שאלותיי הן כאלה:

1. מה ההבדל בין מגביר טווח לAP?

2. הבנתי ששרשור ראווטר מוריד את רוחב הפס ב50%. האם זה נכון גם לHOME PLUG?? גם אם זה נכון אין מה לעשות אחרת, נכון?

3. איזה ראווטר מומלץ עד350 שח לעניין הAP? נניח DLINK DIR615 טוב? כבר עדיף לקחת תקן N למרות שהראווטר המקורי הוא תקן G?

תודה תודה תודה תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה לא בדיוק מבין מה זה AP....

לחשמל אתה תחבר אותו כדי שהיו יקבל מתח אבל לא תקשורת.

מתאם HPNA3 פשוט יתן לך את האפשרות להתגבר על התלות הפיסית בשמיקום הנתב ושדר תקשורת אלחוטית כבר מאותה נקודה איפה שבהAP מחובר.

לצורך העניין הPowernet שלך מחובר בקומה ראשונה והמתאם נמצא בעליית הגג אחרי קומה שלישית איפה שהסיכוי לקלות משהו מאוד נמוך בגלל ההפרעות האלקטרומגנטיות שיש בדרך ביניהם.

מתאם HPNA3 יקבל את הנתונים מהנתב דרך תשתית הטלפוניה שלך שלך בבית ויעביר אותם לAP שיוכל לפזר את השידור האלחוטי באותו אזור שהוא נמצא בצורה חלקה.

[נתב]---------->תשתית טלפנייה-------->מתאםHPNA3-->חיבור קווי לAP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, קודם כל ממש תודה על כל התשובות שלך. אני מעריך את זה.

שנית, הבנתי את כל מה שאתה אומר כבר ממקודם, רק שלא הבנתי מה זה חיבור HOMEPLUG? אני הבנתי שאת הAP ניתן לחבר לחשמל (בלי רשת) ואז הוא יונק לפי כתובת .

בגלל זה שאלתי איך עדיף מבחינת הAP שלא יקטין לי את הרוחב פס - חיבור לחשמל בלבד או שרשור למתאם HPNA (שזו אפשרות יקרה יותר בכמעט 300 ש"ח).

נ.ב - תוכל להמליץ לי על אחד מהAP שרשמתי בהודעה המקורית בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...