יש לי שאלה בנוגע למערך RAID, בעצם קונפליקט בין 2TB MIRROR או 1TBX2 (שלWDC) - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי שאלה בנוגע למערך RAID, בעצם קונפליקט בין 2TB MIRROR או 1TBX2 (שלWDC)

p-o-i

Recommended Posts

טוב אז ככה יש לי שרת (זה משרדי זה מחבר בין 8 מחשבים אז אנחנו מגדילים את הנפח הקטע שיש המון חומר לגבות אז החלטנו לדאוג לRAID הפעם אז ההחלטה נעה בין לקחת את ה2TB MIRROR של WDC שבעל חיבור 2.0 או ליצור מערך בין 1TB X2 עם E-SATA שגם יוצא לנו יותר זול מהMIRROR....השאלה פה אם RAID יצור עומס מסוים על שרת גם ככה עמוס אז פשוט עדיף לתת לMIRROR לעשות את שלו לבד או שעדיף את הE-SATA בRAID?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הMIRROR של הוא סתם יקר, אין שום סיבה לקנות אותו

קנה זוג כונני טרה, וחבר אותם לשרת בESATA או שאתה יכול לקנות אפילו קופסא יעודית... הRAID 1 לא יוצר כמעט שום עומד על המחשב

הרייד שמעמיס זה הריידים המתקדמים (כולם מלבד 1 ו0)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.thermaltake.com/product/Storage/35_Solutions/n0006us/n0006us.asp

לא הדבר הכי זול בכלל אבל זאת רק דוגמה

אפשר לקנות גם זוג קופסאות פשוטות ולעשות רייד דרך הלוח ולא בעזרת הקופסא (מוזיל עלויות)

לדעתי עדיף פשוט לקנות זוג כוננים ולחבר אותם נטו חיצונית אם המראה לא מפריע לכם... הקופסאות האלו נחוצות רק למי שצריך גם לנייד את כל העסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והנה כל הקטע שהMIRROR כן שווה את זה הוא עושה את זה כבר מהתחלה באריזה אחת וקומפקטית ובכמה מאות שקלים פחות מהמחיר של שני כוננים עם קופסא.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי מיותר לקנות בכלל קופסא והכל. אין לך מקום בשרת? במידה ולא אתה יכול לקחת 2 קוספאות נורמליות ולחבר בESATA ולהנות מהכל ולחסוך כסף

נחשב:

WD MY BOOK MIRROR Edition 2TB עולה היום באזור ה1400 ש"ח

כונן טרה F1 עולה 480 + מארז של Vantec NexStar שעולה עוד 230 = 710 * 2 = 1400

המחיר אולי אותו מחיר אבל פה יש לך ESATA

מה גם כמו שאמרתי אפשר לחבר בלי קופסאות בכלל ישירות ואז המחיר צונח לפחות מ1000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...