כמה אנחנו קטנים - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה אנחנו קטנים

amir85

Recommended Posts

יכול להיות דווקא שאנחנו (לא בני האדם, אלא כל הגלקסיה שלנו) כמו חיידקים יחסית ליצורים אחרים, יכול להיות שכל הגלקסיות והיקומים שאנחנו מכירים זה סתם ניסוי של איזה יצור עילאי אחר.. בקיצור-עם כל הידע של האנושות, יש עוד כ"כ הרבה דברים שאנחנו לא ידעים :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יכול להיות שמה שאתה מתאר בתור "ניסוי של יצור עילאי אחד" זה משהו שלא קיים והסיבה שאתה מעלה את זה, זה כי ראית את זה באיזה סרט או ספר

יש מלא תאוריות שאתם יכולים להעלות שהם סך הכל המצאות של הדימיון של אנשים אחרים

כמו למשל שתגידו חייזר, יצור עם ראש גדול ועיניים ירוקות, נכון זה מה שעולה לכם? וזה המצאה של בני אדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שמה שאתה מתאר בתור "ניסוי של יצור עילאי אחד" זה משהו שלא קיים והסיבה שאתה מעלה את זה, זה כי ראית את זה באיזה סרט או ספר

יש מלא תאוריות שאתם יכולים להעלות שהם סך הכל המצאות של הדימיון של אנשים אחרים

כמו למשל שתגידו חייזר, יצור עם ראש גדול ועיניים ירוקות, נכון זה מה שעולה לכם? וזה המצאה של בני אדם

נכון מאוד, ואני לא מבין מה הבעיה בזה.

בינתיים אף אחד לא מצליח לגלות בדיוק איך הדבר הזה מתנהל (איך נראים חייזרים, מהי מהות קייומנו וכו') ולכן אנו מעלים השערות ומנסים לנחש את התשובות לדברים אלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הגיוני וטבעי לגמרי שאדם ממציא משהו "קיים ומוחשי" בגלל הלא נודע.. כך דוגמה שילדים קטנים מפחדים מהחושך: הם לא מפחדים מהחושך עצמו, אלה הם מפחדים מהלא נודע בחושך. לכן, הם ממציאים השערות שיש שם מכשפה/שדים/כל דבר אחר.

לגבי החייזר, לי אישית לא עולה תמונה של היצור הירוק "הסטנדרטי".. בוא רק נסכם שאני מכור (מאוד) לדוקטור הו. למזלינו, שם הם "מעט" יותר יצירתיים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי החייזר, לי אישית לא עולה תמונה של היצור הירוק "הסטנדרטי".. בוא רק נסכם שאני מכור (מאוד) לדוקטור הו. למזלינו, שם הם "מעט" יותר יצירתיים :)

Exterminate!!1two

We are t3h Daleks!!11 shall we speak to the doctor???...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות דווקא שאנחנו (לא בני האדם, אלא כל הגלקסיה שלנו) כמו חיידקים יחסית ליצורים אחרים, יכול להיות שכל הגלקסיות והיקומים שאנחנו מכירים זה סתם ניסוי של איזה יצור עילאי אחר.. בקיצור-עם כל הידע של האנושות, יש עוד כ"כ הרבה דברים שאנחנו לא ידעים :-\

אנחנו יודעים כבר שיש כוכבים שלידם כדור הארץ הוא מיקרוסקופי, אז הכל יתכן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...