מסיבה מחר-שתיית אלכוהול - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסיבה מחר-שתיית אלכוהול

חן מ

Recommended Posts

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קח איזה אורזמה או סקס על החוף, ככה כול הבנות יבינו שאתה גבר וירצו אותך.

תגיד לי אתה אידיוט, אין מצב אתה בן 18 ולא יצא לך לשתות.

המלצה שלי: 2 בקבוקי אבסנט ואתה מסודר, גם אנחנו נחיה בשקט וגם אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע למה לשתות הרבה (עם בכלל במסיבה ) ,לדעתי זה מפגר לאבד את הראש שלך ולא לזכור כלום או להיתנהג כמו מפגר ,לדעתי הכי כיף להיות פיקח וצלול (לשתות ממש קצת בשביל הטעם לא בשביל לטפוס ראש ) ולהבין מה קורה מסביב ואיך לנצל את המצב לטובתך .

תזכור אחרי זה אתה נפרד מכל הכוסיות של בית הספר ,ועם לא תנצל היזדמנויות לזיין (או לפחות להיתחבב אליהן כל כך שאחרי זה תוכל להיפגש איתן) את תיצא טיפש .

עזוב על תקשיב לכל הערסים והילדים המדוכאים ,אלכוהול זה לא כיף (ושוב אני אומר שתלוי איך אתה שותה ,עם אתה שותה בשביל הטעם זה לא אותו דבר כמו בשביל לטפוס ראש ) .

אגב איזה מין בית ספר נותן לעשות מסיבת סיום עם אלכוהל ? (או שזה מסיבה שהילדים לבד אירגנו ?)

וזה שמעליי : אבסינט זה ממש לא בשבילו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואת זה אומר לך בחור רוסי!

אם הוא אומר לך שאלכוהול זה לא כיף, יותר מזה אין לי מה לומר לך

אלכס כל הכבוד

:yelclap:

ועכשיו ברצינות ברצינות (גם הקטע למעלה ברצינות)

מסיבת סיום כיתה יב', תשתה בפנאן לא מעט מדי ולא הרבה מדי, קח בחשבון שעד שתרגיש סיבוב אחרי אלכוהול יקח לך חצי שעה +-, כלומר שתית 5 וודקה רדבול בתוך 5 דק', לא תקבל כאפה עד שיעברו עוד כמה דק'.

שתה בפנאן, 3 כוסות אם מדובר בכמות גדולה של אלכוהול.

זה מספיק בשביל לסובב אותך.

ואבסינט? אוי אבסינט..חוויות רעות יש לי מזה.

חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאני לא אשתה עד מצב של עילפון ואיבוד הכרה ובית חולים,אני אשתה קצת בשביל הטעם ובשביל הכייף,לא בשביל להשתולל ולעשות שטויות

המסיבה כמובן שהילדים אירגנו לבד-זה אפטר פארטי,ביה"ס אוסר אבל אף אחד לא שואל את המורים...

מספיק כוס אחת של בירה,כוס של וודקה ועוד איזה משקה אנרגיה כדי שהראש יסתובב?פייי זה מדהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה לא נוסחה במתמטיקה.

כל אחד והגוף שלו עם הכבד שלו והגנים שלו, אני יכול לשתות הרבה ועדיין לא להרגיש כמעט ואילו אחרים מספיק קצת בשביל ליפול.

בגלל שכנראה לא שתית מעולם, תתחיל באיזי, מה גם שאני לא בטוח שיש לך כבד מוכן לעניין אלא אם כן אתה רוסי מן המניין ואני בספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כמו להתעורר במוסך טרקטורים עם חולצה של מקדונלדס שלא הגעת איתה ועם השאלה התמידית שמהדהדת בראש...

what the FUCK did i do last nght!?

כל עוד אתה לא נתקל בשני גברים עם מבטא אוסטרי כבד שמבקשים ממך לעזור להם למצוא את הטרנספנקשיונייר המתמיד, אתה במצב טוב :smile1:

לגבי כמה דברים שנאמרו פה....

עישון ביחד עם אלכוהול- חד וחלק לא.

כדורים נגד כאבי ראש (במיוחד פרצטמולים למיניהם)- גם כן, פשוט לא. זה הלם רציני לכבד, רצוי להימנע. אם חייבים כדור -כלשהו-, שיהיה אספירין.

וכמובן להימנע מאלכוהול באיכות נמוכה, לשתות זבל זה מזיק, לא כיף, ואני גם מניח שלא טעים. (אני לא שותה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון מה שאני עושה לפני שאני שותה זה לשתות בקבוק מים במשך היום (בדרך כלל אני שותה משהו כמו כוס ביום כי אני פשוט לא צמא...) בעיקרון הכוונה היא לשתות יותר מים ממה שאתה רגיל והרבה זמן לפני לא ישר(שעה)

אוכל-חובה

קיבה ריקה זה הדבר הכי נוראי שאתה יכול לעשות לעצמך. אתה צריך לכוון לשבע עד מלא (מפוצץ לא עובד כל כך טוב)

בעיקרון זה מאיט את הכניסה של האלכוהול למערכת וכך אתה יכול לשתות יותר ולהרגיש אותו דבר(ליותר זמן)

בזמן השתייה, בעיקרון אחרי שאתה שותה שנים אז אתה יודע בדיוק כמה אתה יכול לשתות בכל רגע... אם אין לך את הניסיון הזה הדבר הכי טוב לעשות זה לא להשתגע:לא לקפוץ כל האלכוהול מפחד "שיגמרו לי אותו".... עדיף להיות פחות שיכור מאשר "למות" על הרצפה

ALSO,שכרון מוודקה/טקילה/בירה הוא שונה (לדעתי מניסיוני)

אני אישית מעדיף לשתות הרבה יותר כמות של בירה מאשר לשתות פחות וודקה/טקילה... המטרה שלך זה להנות בסופו של דבר לא להשתכר.להשתכר זה האמצעי לא המטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אתה לא נתקל בשני גברים עם מבטא אוסטרי כבד שמבקשים ממך לעזור להם למצוא את הטרנספנקשיונייר המתמיד, אתה במצב טוב :smile1:

לגבי כמה דברים שנאמרו פה....

עישון ביחד עם אלכוהול- חד וחלק לא.כדורים נגד כאבי ראש (במיוחד פרצטמולים למיניהם)- גם כן, פשוט לא. זה הלם רציני לכבד, רצוי להימנע. אם חייבים כדור -כלשהו-, שיהיה אספירין.

וכמובן להימנע מאלכוהול באיכות נמוכה, לשתות זבל זה מזיק, לא כיף, ואני גם מניח שלא טעים. (אני לא שותה.)

למה??? תפרט בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה ששמעתי מחבורת המעשנים פה העשן ביחד עם הוודקה/טקילה/משהו כבד אחר מחזק את הבחילה

אם אתה מדבר על "מעשן" אז בערך אותה הסיבה מהעשן וגם הסיבה שאנשים לא רוצים להיות מסטולים ושיכורים תחת באותו הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תאכל דברים חומצתיים כמו עגבניות

כשתקיא יהיה לך לא נעים להקיא דברים כאלו (מנסיון)

תשתה הרבה מים כמו שאמרו פה..

לא יודע מה איתך אבל אני לא מסוגל לשתות מעורבב.. רק שוט וודקה ואז כמה שלוקים של ערבוב..

בירות למשל זה מצוין .. לא שורף בגרון אבל אחרי ליטר שתיים של בירה כבר יש ראש חזק ! :)

עישון + שתיה = רע מאד סיכויים למוות

עישון גורם סטלה מסוג א' וודקה נותנת סטלה מסוג ב'

תחשוב שלעשן לוקח את המוח לצד ימין ולשתות לוקח אותו לצד שמאל.. מסוכן מאד ! שמעתי על שני נערים ששתו ועישנו ולמוחרת לא קמו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...