מחפש המלצות לספרים קלילים להעביר את הזמן(בדיחות,סיפורים קצרים,ידע כללי וכ"ו...) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצות לספרים קלילים להעביר את הזמן(בדיחות,סיפורים קצרים,ידע כללי וכ"ו...)

sagi_10

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש המלצות לספרים קלילים בכדי להעביר את הזמן בפינת המשפחה הביתית,הז'אנר שאנחנו מחפשים זה :

*בדיחות *משלים *ידע כללי *ספרי מצחיקות וכ"ו...

אין בעיה עם יש בדיחות גסות או משהו בסגנון,לאף אחד לא אכפת במילא :)

אין תקציב ככה שכל ספר/ון שתציעו אני אבדוק :xyxthumbs:

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממליץ בחום על שלל הספרים של אתגר קרת

המון סיפורים קצרים ובד"כ בסוף סיפור טיפה יותר ארוך שהוא העיקרי

-אניהו

-געגועי לקיסינג'ר

-הקייטנה של קנלר

-צינורות

אלה מה שקראתי שלו ואהבתי כל אחד מהם מאוד

קשה לי להחליט מי מהם אני אוהב יותר אבל נראה לי שגעגועי של קיסינג'ר בגלל סיפור אחד שיש בו

בתכלס כל אחד מהארבע האלה ממש ממש מומלץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סילמריליון, ורצוי באנגלית...

:smile1:

תגדיר מה זה קל והאים אפשר באנגלית...

לפני כמה חודשים ראיתי איזה ספר של כאילו הוראות לשעת חרום ומה לעשות במלחמה שנכתב בעקבות מלחמת לבנון... שכחתי את השם אבל בסטימצקי אמור להיות אותו. ספר מצחיק (משהו שאני זוכר זה קטע של איך להשאיר את החדר שלך לפני שאתה יוצא למלחמה- במידה והוא יהפוך למעין מקום עליה לרגל אם תמות... לדוגמא- לא להשאיר חוברות פורנו פזורות בחדר- זה יכול להעציב את הסבתא או משהו כזה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את הראשון... זה כמו לקרוא את התנ"ך- רק שהספר הזה קצר יותר, כתוב הרבה יותר טוב ודחוס ביותר פרטים (ספר של טולקין... המחבר של שר הטבעות... סביבות ה-300 עמודים... אני התייאשתי ממנו באמצע בערך- אחרי חודשיים :silly:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה חודשים ראיתי איזה ספר של כאילו הוראות לשעת חרום ומה לעשות במלחמה שנכתב בעקבות מלחמת לבנון... שכחתי את השם אבל בסטימצקי אמור להיות אותו. ספר מצחיק (משהו שאני זוכר זה קטע של איך להשאיר את החדר שלך לפני שאתה יוצא למלחמה- במידה והוא יהפוך למעין מקום עליה לרגל אם תמות... לדוגמא- לא להשאיר חוברות פורנו פזורות בחדר- זה יכול להעציב את הסבתא או משהו כזה...)

זה היה פרוייקט גמר של איזה סטודנט לאומנות, אני זוכר שנתנו לזה לינק כאן בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תצליח למצא את "נחירה פומבית" של דני סנדרסון ( כן המוסיקאי )

אולי את הספר של קובי אוז מטיפקס "משה חוואטוו והעורב"

כמובן יש את סיפרי דוגלאס אדמס "המדריך לטרמפיסט בגלקסיה "

אם אתם בסיגנון אחר , יש את הספרים של אפריים קישון ( מלא סיפורים קצרים הומוריסטיים )

יש עוד הרבה אבל אני חושב שעל אלו לא תקבל המלצה ולכן ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהבנתם את הכוונה שלי לספרים "קלילים" ,למרות שאני לא מכיר את ההמלצות שלכם אבל הם נשמעות כמו סיפורים רציניים ואני לא מחפש דברים כאלה .

דוגמה לספר שנמצא בסיפריה - " שולמן ישלם בתרפפ"ו - הסיפורים שמאוחרי הביטויים "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...