בגרות בהסטוריה א'-מאחורינו :) - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בגרות בהסטוריה א'-מאחורינו :)

davidreznic

Recommended Posts

מה עניין הצהרת כורש להיסטוריה? :s07: אולי שילמדו על המצאת הספגטי וזהו? זה יותר חשוב.

זה קשור להתהרת בלפור איך שהוא

זה כיאילו דומה ובלה בלה בלה

יש לי מגן של 70 ביגלל המורה הזאת שלא יודעת ללמד חח אני ועוד תלמידה רק עברנו [br]פורסם בתאריך: 12.06.2009 בשעה 15:01:23

זה קשור להצהרת בלפור איך שהוא

זה כיאילו דומה ובלה בלה בלה

יש לי מגן של 70 ביגלל המורה הזאת שלא יודעת ללמד חח אני ועוד תלמידה רק עברנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אה כן, ושכחתי לציין שרוב המורים בארץ לא יודעים ללמד את החומר החדש. הם לא עברו שום קורסים/השתלמויות/סמינר בנושא

וכששיעור לפני המגן התברר שהמורה שכחה ללמד נושא, היא אמרה שהיא לא אשמה שמשרד החינוך השחיל אותו באמצע שנה :P

כמה מטומטמים היא חושבת שאנחנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לכם שלכם יש בעיות עם המורים? חכו שתפגשו את שלנו...

האיש הכי הזוי בארץ, מלמד בצורה ממש גרועה, מוריד על כל שטות נקודות.

בדקנו עם הבוגרים של התיכון הזה וכולם אמרו לנו שהוא מורה דפוק ושהם גם לא אהבו את איך שהוא מלמד, ויש המון ששונאים אותו.

ולעומת זאת מורים אחרים בבית ספר שלנו מסכמים את החומר כמו שצריך ונותנים יותר ניקוד וציוני הגשה גבוהים.

אצלנו קצת קיבלו 100 בציון הגשה ובמגן בסביבות ה 75-85 לעומת תיכון אחר בהרצליה ששמה הרוב המוחלט על 85-95.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יש ללמד בהיסטוריה?

ברור שאם היו עושים את זה מעניין ואשכרה מלמדים נורמלי זה היה קצת יותר קורץ לתלמידים, אבל זה היה לוקח הרבה יותר זמן. בתכלס מה שצריך בשביל להצליח בבגרות הזאת זה את החומר וזהו.

אצלנו (ואני מניח שברוב המקומות זה ככה) המורה רק הכתיבה כל השיעורים את החומר למחברת. כל השנה ישנתי בשיעורים, לפני המגן צילמתי את החומר ולמדתי אותו, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, נכון שבהסטוריה המורה מכתיבה, אבל אצלנו היא פשוט מעתיקה מילה במילה מהספר. ואת זה אנחנו יודעים לעשוץ גם לבד בבית. בואו נגיד שהיא לא אמרה לנו שום דבר שלא יכלנו למצוא בספר. לקראת סוף שנה כבר ממש השתעממתי ולא העתקתי, ויומיים לפני המגן פשוט חיפשתי סיכומים בגוגל. ויש ממש ממש טובים

פשוט חיפשתי את הנושאים שהופיעו במיקוד, והם מופיעים בגוגל מילה במילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנו יש מין שאלון מוזר שהוא יחידה פנימית שנכללת גם כחיצונית.

יש לנו מורה כ"כ הזוי...הוא קרא לכל הכיתה מניאקים בני זונות פעם אחת (ביקשנו, הוא לא ידע מה זה אומר כנראה. עולה חדש מאמריקה.) ושלל התאוריות ההזויות שלו יכולות למלא ספר נאה.

אני אעלה סיכום של כמה שיעורים שלו שכתבתי בהזדמנות. צריך לשמוע מה הוא אומר על הבולבול של ישו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סעמק מגן 73! DALBAYOB BLATTTT

מורה זין, לא יודע ללמד ולהשתלט על הכיתה ומגיש אותי על כזה נמוך?!?!?!?!!!!!!!!!

למרות שקיבלתי 62 במתכונת, אבל עזבו את זה... כל השנה הייתי 80++... ביאוס לתחת! למה אני בכלל ניגש?!?!!!!

תגידו, יש מועד ב'? ראיתי אנשים פה שניגשים לב', לא יודע אם זה מועד ב' או רק תאריך שני? קיצור יש או אין??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצורף סיכום של מספר שיעורים שלו. למרות שאני מניח שבכתב זה לא הזוי כמו האדם עצמו.

יש לשים לב שיש לו כמות עצומה של תיאוריות, שכולם לא מסכימים איתן והוא היחיד שסובר כך... אולי הוא צודק- אין לדעת.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, יש מועד ב'? ראיתי אנשים פה שניגשים לב', לא יודע אם זה מועד ב' או רק תאריך שני? קיצור יש או אין??

זה הסטוריה ב', חלק ב' של הבגרות. שמתקיים ב 22 ליוני. חלק א' ב 15.

הסטוריה זה מקצוע חובה ככה שאני חושב שאמור להיות מועד ב'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שאם למישהו יש סיכומים טובים בנוגע ללאומיות (יש לכולם) ופרג (כי אני לומד את זה... :smile1:) או כל נושא שקשור למיקוד בהיסטוריה א' שיביא וככה נפתח אוסף סיכומים טוב לכולם. :xyxthumbs:

עריכה: האיש שהביא פה סיכומים של המורה ההזוי של והקונספירציות שלו , אז שידע שהם מוזרות וחופרניות רצח ובלתי מובנות. (אגב, מה זה הערנב למעלה? של מילפורד מהאתר? :lol:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...