עלה תאנה. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עלה תאנה.

shuy

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3728676,00.html

נמאס לי ממכם, חבורה של מטומטמים פופוליסטיים.

הבטחתם להגן על בעלי החיים והדבר העלוב הזה זה מה שיצא?

כן, מר ניצן הורוביץ וגברת אורית זוארץ, אתם רושמים ניקוד?, יופי! חוקקתם חוק, אתם יכולים לדחוף את החוק הזה, יחד עם כל החוקים שאתם עומדים לחוקק בנושא (שיכנסו קרוב לוודאי בגאווה לקמפיין המפלגה שלכם בבחירות הבאות) לתחת.

מה יעזור החוק הזה אם במדינת כולה קיימים רק קומץ שוטרים שתפקידם לאכוף אותו?

האם הדיו שבו יודפס החוק הזה יגן על אותם כלבים וחתולים שבאמת זקוקים להגנה?

תמשיכו לחוקק חוקים ותמשיכו לקבל משכורות, כי את העבודה המלוכלכת באמת אנחנו עושים, ונמשיך לעשות אותה באהבה.

ענובים בעניבות ולבושים בחליפות, מתהדרים בעלה תאנה שמסתיר את מבושיכים, נמאסתם, כולכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבטחתם להגן על בעלי החיים והדבר העלוב הזה זה מה שיצא?

אני סקרן - יש מישהו שבאמת הבטיח? יש מישהו שבאמת הביע איזשהו עניין בבעלי חיים, כחלק ממצע פוליטי או במהלך הצהרה כלשהי בזמן הכהונה שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו כמה חברי כנסת בודדים שהבטיחו את זה כשליחות אישית במהלך הקמפיין האחרון (לא משהו במסגרת המצע הרשמי, חס וחלילה) או כמו שקוראים לזה בחוגים ה"נכונים", שאיפות פוליטיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(ל-shuy)

אני לא מבין מה הטענות שלך כלפי חברי הכנסת?

אתה אמרת בעצמך שהבעיה היא באכיפה, לא בחיקוק. תתלונן על המשטרה / הממשלה, לא על מי שעשה את עבודתו הפעם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל זאת בעייה של חקיקה, לחוקק חוקים זה הכי קל, החוק עבר ונקבר.

מאיפה יבוא הכסף שנועד להבטיח את אכיפת החוק?, כאן נבחרינו הדגולים נרימים ידיים, "אנחנו את עבודתינו עשינו", חוקקנו חוק, האוצר אחראי לתקציב.

האוצר מבחינתו לא מוכן לשלם עבור הפופוליזם של חבר הכנסת שאחראי להעברת החוק (בלילה ממוצע בכנסת אפשרי להעביר חוק ברוב של 2 חברי כנסת ללא מתנגדים), לא מעביר תקציב, חבר הכנסת שאחראי לחוק כמובן לא יעשה את העבודה הקשה של ללחוץ על האוצר ולגבש קבוצת לחץ פרלמנטרית, הוא מבחינתו כבר קיבל את הפרסום שלו (ולהלן הכתבה ב-YNET), תוצאה - החוק לא נכאף.

מר ניצן הורוביץ וגברת אורית זוארץ לא היו צריכים לחוקק חוק נוסף, הם היו אמורים להקים קבוצת לחץ על האוצר ע"מ שיתחיל להעביר תקציב שיאפשר את אכיפת החוקים שכבר קיימים בנושא, אבל על זה כמובן שלא מקבלים כתבות ב-YNET.

אם אתה מעוניין להרחיב ולקרוא על הנושא תחפש בגוגל "הצעות חוק פרטיות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שזה קשור למבחן באזרחות שיש לי מחר (טכנית היום) אין לי זמן לקרוא על זה עכשיו..

אני רק אגיד שלדעתי הגברת התקציב לנושא הזה היא לא הפתרון, יש עוד מליון ואחת בעיות אחרות לא פחות חשובות (בלי לזלזל בחיות) שלא היה מזיק להם תוספת תקציב ואכיפה.

לדעתי הפתרון לבעיה הזאת ולהרבה אחרות הוא בחינוך - אם המדינה תשקיע יותר במערכת החינוך היא תצטרך להשקיע הרבה פחות בבעיות כאלו, משום מה השלטון כנראה לא קולט את זה.

חוץ מזה נראה לי קצת אירוני לטעון שניצן הורוביץ מחפש את תשומת לב התקשורת בעוד שהוא עזב את הקריירה המצליחה שלו כעיתונאי לטובת הפוליטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...