שתי רשתות על מחשב אחד - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי רשתות על מחשב אחד

JNDN38

Recommended Posts

שלום לכולם

יש לי הבנה מינימלית ביותר לגבי רשתות ולכן אני פונה אליכם לעזרה.

יש לי מחשב אחד בעבודה שמחובר קבוע לרשת של העבודה (10.10.12.140), כל התוכנות בשימוש היומיומי הן דרך הרשת הזאת (EMAIL, ERP, שיתוף קבצים).

הבעיה הגדולה היא שאין . החברים הטובים בהנהלה חסמו. אני קיבלתי אישור מיוחד לאינטרנט אבל גם שם חסמו כמעט את כל האתרים, תוכנות המסרים וREMOTE DESKTOP שאני ממש רוצה להשתמש בהם.

במקום העבודה שלי יש עוד של חברה חיצונית שעובדת אצלנו. הרשת שלהם פתוחה לגמרי ואפשר דרכה לגלוש חופשי. הצלחתי להעביר כבל של הרשת הזאת עד המחשב שלי.

התקנתי כרטיס נוסף על המחשב (אחד ONBOARD והשני PCI).

עכשיו יש לי שני כרטיסי עם שני כתובות IP שונות (10.10.12.140 + 176.180.100.87) על המחשב.

הבעיה היא ברגע שאני מחבר את שניהם יחד זה שמשתלט כל הזמן הוא הרשת הפתוחה (176) ואז אני לא מצליח להשתמש בתוכנות של העבודה (EMIAL וכו').

האם ניתן (ואיך) להשאיר את שני הרשתות מחוברות ושכל אחת תעשה את מה שיועדה לעשות?

תודה

אוהד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שלך היא שאתה מסתכל מזוית ראיה מאוד צרה על הנושא בלי להבין את החומרה של מה שעשית !

אתה חושף כרגע את כל הרשת הארגונית לפריצה מבחוץ [האינטרנט] ,

חדירת ושאר חולירות שידביקו את המחשב שלך ומשם את כל הרשת .....

מעבר לזה, אם זה ארגון שמכבד את עצמו ומערכות המידע מנוהלות כראוי, כבר עלו עליך ואתה עומד להיות נבעט החוצה / לחטוף תביעה 8)

בהצלחה בחיפוש עבודה חדשה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D ;D ;D ;D

אחת התגובות המשעשעות שקראתי כבר הרבה זמן.

אני עושה ENABLE ו DISABLE על הכרטיסי שאני מחליף ביניהם.

האם יש פתרון יצירתי אחר? משהו, שינתב כל תוכנה אחרת דרך כרטיס ספציפי?

או תוכנה שמחליפה בקלות יותר בין הרשתות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביצוע ENABLE / DISABLE בין הכרטיסים לא מונע:

1. הדבקות של המחשב שלך בוירוסים / רוגלות וכו' - לכן, אתה עדיין חושף את הרשת ומחשביה לאיומים האלו !

2. זיהוי שם המחשב וה SID שלו באמצעי ניטור על 2 הרשתות [החיצונית והפנימית] ודרך זה לגלות שאתה גולש ממנו כנגד נהלי הארגון !

צר לי, אך הפתרון הנכון ביותר הוא לגלוש דרך מחשב נפרד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למקום העבודה יש זכות מלאה לחסום ולהגביל את חיבור האינטרנט של העובדים שלה, אם זה למטרות אבטחת הרשת/מחשבים ואם זה למניעת "בזבוז זמן" העבודה.

בנוסף, גלישה שלא לצרכי עבודה יכולה להחשב כעבירת משמעת ועקיפת החסימה יכולה אפילו להביא לפיטורין.

על כן לא תקבל פה תשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...