XFX 680I Lt שלא נדלק :( - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XFX 680I Lt שלא נדלק :(

m0tek

Recommended Posts

שלום חברים ,

לאחרונה הבאתי מ לוח חדש של ..

דגם 680I LT

המפרט שלי לפני כדלהלן :

Asus Striker (שעשה המון בעיות זכרון)

4Gb Memory

460W PSU

8800Gt

5 Hard drives

1 DVD

היו לי המון בעיות עם הסטרייקר בנושא (המון מסכים כחולים שהפנו לבעיות זכרון) ואחריי בדיקה מצאתי שהסלוטים של הזכרון לא עובדים כראוי..

חיפשתי לוח מתאים עם FEATURE של שארצה לעשות בקרוב ובסופו של דבר מצאתי את ה 680I LT , הוא לא יקר ויש לו FEATURES נחמדים שקרובים ל STRIKER..

קניתי , שבועיים אחרי...הכל טוב ויפה , מצאתי אתמול את הזמן לפרק ולחבר את הכל למארז חדש שבמקרה הכינותי מראש (CM HAF 932 - מומלץ ביותר..)

אחרי כל החיבורים , מנסה להדליק את המחשב וכלום..בהתחלה חשבתי שיש בעיה עם הכפתור הדלקה וניסיתי גם לג'מפר עם מברג - כלום , הלוח לא נדלק - אך המנורה שמראה כי יש זרם אכן דולקת..

ניסיתי לנתק הכל , להוציא מהמארז (במקרה של קצר) - עדיין , הלוח מסרב להדלק.

ניסיתי להוציא הכל הכל מהלוח ולהשאיר רק CPU וזכרון - עדיין - אותו דבר.

ניסיתי רק להדליק אותו , בלי כלום (לראות שהמאורר של ה NORTHBRIDGE מתחיל לפעול )..ועדיין כלום..

לקחתי אותו לבחור במעבדה (חבר) שניסה לחבר גם הוא לספק אחר...- הספק היה LOW END - וקיבלנו אותם תוצאות (לא נדלק)

צריך לשים לב - ללוח יש דרישות (רשום בחוברת ) של ספק 500W , כמו כן רשום שכדאי לחבר ספק 8PIN (שלי 4PIN) אבל הדבר לא חובה..

דעתכם? הלוח מת? כדאי לנסות ספק HIGH END (אני חושב שאוכל לקפוץ לאחת החנויות שמוכרות ספקים טובים ולבדוק מולם)

מה שעוד שמתי לב - ברגע שהספק מחובר ללוח , יש חלקים שמתחממים בו (כמו ה NORTH BRIDGE וכל מיני קבלים לידו)

אשמח לתגובות , תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...