מה עושים עם מחזרים או אקסים לא רצויים של חברה שלכם? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עושים עם מחזרים או אקסים לא רצויים של חברה שלכם?

Vega

Recommended Posts

אורח Ghost_Dogg

אויש נו בת'ראד אחד אתם חושבים שנוס זה 700 כ"ס בלחיצת כפתור ושהחיים זה 2f2f וכאן אתם עושים מהחיים סרט על הארלם חלאס תתבגרו אנשים יודעים לדבר גם עם הפה...

מה אתה רומז?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

שאלימות נשמרת למקרים קיצוניים בלבד

אני לא יפה נפש ואני לא פצפיסט אבל אני חושב שקודם צריך לנסות לדבר פעם פעמיים שלוש ואם זה לא עבד אז ורק אז צריך לפרק את הפרצוף שלו ככה שאמא שלו תחשוב שהוא פרדי קרוגר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויש נו בת'ראד אחד אתם חושבים שנוס זה 700 כ"ס בלחיצת כפתור ושהחיים זה 2f2f וכאן אתם עושים מהחיים סרט על הארלם חלאס תתבגרו אנשים יודעים לדבר גם עם הפה...

אני דווקא חושב את אותו הדבר...רק אני חושב שכולכם מדברים רק עם הפה

ושבחיים לא הייתם דופקים מכות לאף אחד :)

ליד אקס של חברה תתנהג כאילו הוא המשרת שלך ואתה המלך

תהיה בטוח לידו ולא מאויים על ידיו, כי אם אתה מאויים...גמרת אצל הבחורה את הקריירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו נדפקתם כולכם?

מה דעתכם על לגשת אליו ולדבר איתו כאדם אל אדם?

תגיד איגור אתה דפוק??

לדבר...מאיפה שאבת את הרעיונות החולניים האלו?

עוד מעט אתה תגיד לי שאתה גמד לובש ושאתה בכלל רוסי....אז אל תפחיד אותי יותר!

בכל אופן אני מציע לאיים...ואם זה לא עוזר ישנם כמה עזרים שעונים בד"כ לש"מ ביטון או אבוטבול שתמורת תשלום סמלי ישברו כמה ברכיים וישכנעו את החבוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל אופן אני מציע לאיים...ואם זה לא עוזר ישנם כמה עזרים שעונים בד"כ לש"מ ביטון או אבוטבול שתמורת תשלום סמלי ישברו כמה ברכיים וישכנעו את החבוב..

LOL ;D ;D ;D

יווו הת'ראד הזה כה מצחיק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני יודע ללכת מכות די טוב, ולא חסרים לי חברים מגודלים שצריך 5 אנשים כדי לדגדג אותם, אני עדיין מנסה לעלות על דרכים מקוריות להעיף קיבינימט נודניקים שנטפלים אליך או לחברה, אם מישהו יוכל לתרום לדיון קצת יותר אני אודה לו מאוד. (או במילים אחרות: חבר'ה, חלאס עם הספאם.. יש לכם משהו אולי קצת יותר פרקטי?)

נ.ב. תודה לכל המגיבים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אם החברה שלך היא כזאת ביצ'ית שמנסה לשחק איתך עם האקסים ומתרידים ולא מעיפה אותם - כי היא פשוט יכולה להגיד "לא!" ולהבהיר שהיא מתכוונת לזה. אם הם ממשיכים שתבהיר להם שזה הטרדה. הם לא יפסיקו כל עוד היא מסיכה לכך, ומשחקת אותה - אפילו ברמז הכי קטן - כי הם יבינו שיש סיכוי איתה. רצוי שתבהיר לה את זה.

בבגדול, בתור אחד עם לחץ דם גבוהה, אני אמר שאם זורקים עליך כיסא תזרוק שולחן(ואתה קורא הודעה של מישהו שעשה כזה דבר). אבל מצד שני, אם החברה שלך כזאת "זולה"(וזה רק להמחשה) אני חושב שלא כדאי לך את הסיכון של ללכת מכות ותיק פלילי במשטרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Socrates לא להתרגש המצב ממש לא כל כך חמור, אני פשוט קצת חסר ניסיון בקטעים האלה, בעיקר עם בריונים/ערסים אז רציתי לדעת מה לעשות אם. ובעצם מה אתם הייתם עושים, או אם יש לכם השקפות מסוימות בנושא.

בעיקרון, אני רואה שהדיעות פה מתחלקות לשני שיטות:

א) להכות את האויב חסר הישע עד אובדן חושים

ב) להשתנכז עליו, להרצות לו כמה שהוא לו בסדר, ואז כשזה לא עובד לחזור לשיטה א' וליישם.

עוד מישהו?? ;D

נ.ב. מה הקטע עם התיק פלילי... אה.. פותחים תיק על זה שהלכת מכות? :-\

דווקא אני כבר התחלתי לגזור את הצפורניים בצורה של V הפוך ולחדד את השיניים.. ארר... פארטי פופר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיזהר מערסים, הם כמו חצ'קונים.

מפוצצים אחד יוצאים 100.

לא שיש לי בעיה אם זה, יותר אנשים להרביץ להם...

יום שישי אני וחברים שלי הלכנו להסתובב לחפש מכות, היה משעשע :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

הורגים אותם, עדיפות גבוהה לניתוק הראש מהגוף בעזרת חוט תיל, אפשר גם עם מיתרים של גיטרה (מיתר מי גבוה בסט של 0.09 - 0.45 מצויין לזה)

אבל ברצינות, כלום...ארוסתי לא מרשה לי להתעלל בהם נפשית :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד איגור אתה דפוק??

לדבר...מאיפה שאבת את הרעיונות החולניים האלו?

עוד מעט אתה תגיד לי שאתה גמד לובש ושאתה בכלל רוסי....אז אל תפחיד אותי יותר!

תתחיל להרגיע בבקשה... :) למה עם כל הדיבורים שלך, אתה בטח חוטף מהם מכות, בטוח היית חוטף ממני איזה שתי שטוזות פליק פלאק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...